Chatka Puchatka

Przedszkola

Gdynia, Stanisławy Fleszarowej-Muskat 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - ocena nowy temat Wspaniałe przedszkole do którego nasza córka uwielbia chodzić. Wiele zajęć...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 10 października 2024

Łukasz Zieliński - ocena nowy temat Polecamy przedszkole, korzystaliśmy przez ponad 2 lata bez żadnych uwag!
~Łukasz Zieliński
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 3 października 2024

Adam - ocena nowy temat A ja Wam powiem z punktu widzenia prowadzącego zajęcia dodatkowe. Mam za sobą...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 25 września 2024

Iza - ocena Polecam! Bardzo dobra opieka, super wycieczki, dużo atrakcji. Dziecko...
~Iza
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 18 września 2024

Maria - ocena Najlepsze przedszkole na świecie! Mój syn jest zachwycony, nie chce wracać do...
~Maria
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 18 września 2024

Ilona - ocena Moja córka uczęszczała do Chatki Puchatka przez 4 lata i bardzo trudno nam...
~Ilona
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 18 września 2024

Maciej F - ocena To było wielkie szczęście dla nas i dla naszych pociech trafić do Chatki...
~Maciej F
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 16 września 2024

mama Agnieszka - ocena Moje córki do dziś wspominają przedszkole Chatka Puchatka. Wycieczki, pyszne...
~mama Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 września 2024

Babcia - ocena Przedszkole Chatka Puchatka było dla mojej wnuczki miejscem,z którego nie...
~Babcia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 14 września 2024

Iwona - ocena Pełen profesjonalizm, zawsze uśmiechnięte panie, bardzo dużo zajęć poza...
~Iwona
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 14 września 2024

Weronika Krause - ocena Cudowna i profesjonalna kadra, bardzo dużo interesujących i rozwijających...
~Weronika Krause
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 14 września 2024

Anna - ocena Duża różnorodność zajęć dla dzieciaków, bardzo miłe i zaangażowane Panie...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 14 września 2024

Szymon - ocena Polecam,super przedszkole, profesjonalna kadra, różnorodność zajęć. Dzieciaki...
~Szymon
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 14 września 2024

Zadowolona mama - ocena Przeglądając opinie natrafiłam na komentarz dotyczący soków. Dotyczy on chyba...
~Zadowolona mama
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 13 września 2024

Marta - ocena Oczywiście! Oto propozycja: "Jako ciocia Agatki, chciałabym wyrazić ogromną...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 września 2024

Olga - ocena Chatka Puchatka to wspaniała kadra oraz przestrzeń dla dzieci. Ciocie są...
~Olga
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 11 września 2024

Natalia Kasprzak - ocena Serdecznie polecam to przedszkole. Dwójka moich dzieci uczęszcza do różnych...
~Natalia Kasprzak
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 5 września 2024

Beata - ocena Polecam serdecznie! Dzieci zaopiekowane, super zajęcia dodatkowe, Pani...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 2 września 2024

Tata zadowolonej córki - ocena Super przedszkole z super kadrą, dużo ciekawych zajęć oraz dużo fajnych...
~Tata zadowolonej córki
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 2 września 2024

Lidka - ocena Polecam z całego serca! Wspaniala atmosfera, i pełen profesjonalizm!
~Lidka
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 2 września 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
50

postów

47

wątków

do góry