Widok

Chcę nauczyć się grać, a jestem starą d*pą :D

Jak w temacie, ani bliżej mi do 30-stki ani dalej, jestem pośrodku, ale jaram się koszykówką i chciałabym nauczyć się w nią chociaż trochę grać. Za gówniarza coś się grało ale nic z tego nie pamiętam, kroków, nic :D.
Chcę to zrobić dla siebie i w tajemnicy przed kolesiem, by mu trochę zaimponować!
Czy ktoś tu jeszcze jest po 20 roku życia i ma takie małe marzenia jak ja?
Jak dla mnie praktycznie cały Gdańsk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli to ma być rekreacyjnie to można znaleźć takich hobbistów. Poszukaj w sieci miejsc gdzie chciałbyś trenować i podpytaj (forum, bezpośredni kontakt z administracją) gdzie uderzyć, powinno być ok :)
Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może po prostu są tu dziewczyny, które czasem grają po pracy, są amatorkami tego sportu i chciałyby przy okazji mnie trochę nauczyć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aaaaaa...to pisz od razu, że szukasz jakiejś laski! :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może być i facet, płeć nie gra roli, potrzebuję kogoś, kto ma chęci by podzielić się tym, co umie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
opanuj teorie w internecie,dobtrze rzucac,kozlowac itp nie nauczysz sie na podworku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bierz piłkę i na boisko.Kozłuj,rzucaj i z czasem zacznie to jakoś wygladac.
Ja zacząłem tak się bawic w wieku 33 lat i przyznam ze jestem zadowolony,nawet robie wsady,he he.
wiec pilka pod pache i na boisko
pozdrowienia
Tomek sopot
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej,
i jak tam czy ktos pogrywa?
bede przebywac w sierpniu w trojmiescie chetnie sie przylacze do gry na swierzym powietrzu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy znalazłaś już kogoś do grania? Ja mam ćwierć wieku i też bym się pouczyła grać w kosza. Kiedyś rekreacyjnie grałam w siatkówkę. Najlepiej okolice śródmieścia i ewentualnie Chełm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja grałem w kosza 8 lat w lidze i chciałem dalej kontynuować grę na wysokim poziomie ale skręcenie stawu skokowego uniemożliwiło mi grę. Teraz pogrywam amatorsko. Gdzie? Przy sql podstawowej nr 39 na Słowackiego.
Chcesz to wpadaj, nauczę Cię podstaw ;).
Mam 20 lat jakby co
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze nie, mieszkam we wrzeszczu ale zawsze można gdzieś w połowie coś wykombinować, ciągle brakuje mi czasu ale nie zapału ;).
Nie chcę żeby mnie ktoś oceniał, chcę tylko żeby ktoś mnie czegoś nauczył bez podśmiewania się :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A przestań, nawet mi to przez myśl nie przeszło. Rozumiem Cię i fajnie, że masz chęci do nauczenia się czegoś nowego ;).
Służę pomocą jak co ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry