Widok

Chcę pomóc!!!

Chciałbym pomóc w organizacji Harpagana. Pisałem maile, ale nikt na razie nie odpowiada. Mogę przyjechać w piątek rano i robić, co tam mi przydzielicie. Startować nie mogę, więc chcę uprzyjemnić start innym Harpaganom. Tylko napiszcie, czy mogę, o której przyjechać i co wziąć ze sobą z dodatkowego ekwipunku, jeśli coś takiego będzie konieczne. Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Milo, ze deklarujesz swoja pomoc.
Na poczatek mozesz smialo sie zajac zrobieniem banerka:

"najlepiej 400x50 , gif do 25-30kB lub flash. Aby pojawiło sięlogo Harpagana 24 i napisy Extremalna Impreza na Orientację / 24h pieszo, 12 h rowerem...
TJ"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
< cholera klilo mi sie;-) >

...wiec na poczatek zapraszam do pracy nad banerkiem

i jeszcze jedny banerkiem moze byc taki sam tylko o innych rozmiarach:
468x60 72dpi i najlepiej do 15 kilo

mozesz tes smialo zajac sie pozyskaniem sponsora;-)
jesli tu potrzebujesz pomocy czy tez materialow-pisz do mnie

pozdrawiam
Leszek Miazga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodziło mi wprawdzie o pomoc, podczas trwania Harpagana, ale postaram się zdziałać też coś z banerem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o mapy to ile punktów znajduje sie na mapie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bon Jovi 16.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hejka mozesz pomoc bo ja potrzebuje osob do obslugi na punktach czyli mialbys stac na punkcie ktorym czy to trasy rowerowej czy pieszej i jak by przechodzil jakis uczestnik to bys pieczetowal jego karte specjalna pieczatka i bys pisal o ktorej godzinie bys szedl jak mozesz skontatuj sie ze mna emailowo na fred18@wp.pl lub bardziej realistycznie telefonicznie na nr:503-331-493 pozdrawiam i do zobaczenia na harpaganie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0