Widok

Chcialem odac krew to mnie olali!!!!

Potrzebuje pis do książeczki wojskowej o grupie krwi.To chciałem oddać im krew a w zamian zrobili by mi wpis.To nie!!!! Trzeba dwa razy oddać krew aby otrzymać wpis.To po co mam oddawać ,skoro dwa razy mogę sobie zrobić szybkie badania bez odwania krwi.Widzę ze w Polsce jest pełno krwi skoro tak się podchodzi do człowieka który chce oddać krew.Nie mam już zamiaru nigdy więcej tracić czasu na oddanie krwi.Zrobię szybki badania a nigdy w życiu już nie stracę czasu na oddawanie krwi skoro jej nie chcą!!!.Bo po Co! Pozdrawiam
Moja ocena
obsługa: -
 
jakość usług: -
 
czas oczekiwania: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
co z twoim wisem do książeczki ? z tego co wiem a jestem dawcą krwi do wpisu w książeczki oraz do wyrobienia karty z grupa ak też do poważniejszej operacji a nawet do wbicia pieczątki do zwykłej książeczki rum tej otwieranej na bok gdzie jest miejsce na zdjęcie potrzebne są 2 wyniki potwierdzające grupę krwi ja w ciąży musiałam zrobić nawet 2 razy bo lekarz chciał mieć pewność. myślę że wcale nie poszedłeś z myślą żeby oddać krew dla potrzebujących tylko żeby nie płacić za badania i mieć darmowy wpis. wielu polaków tak kombinuje niestety. myślę że jak byś chciał oddać krew i pomóc komuś to nie miałbyś problemu żeby oddać.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry