Widok

Chemtrails - Trwałe smugi - Chemiczne, rakotwórcze opryski

2 nie oznakowane samoloty regularnie, parę razy dziennie przelatują nad Bojanem i okolicami rozpylając Toksyny i Trując Nas i Przyrodę. .. Dlaczego nikt z tym nic nie robi tylko koroną się przejmujecie.... Do tego maszty 5G w Koleczkowie!!! To istne samobójstwo....
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 12

A Ty co zrobiłeś ? Tylko tu napisałeś czy gdzieś zgłosiłeś ? Mam nadzieje że powiadomiłeś gminę i sanepid o swoich obserwacjach
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ale 1 kwietnia był w zeszłym tygodniu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
to pikuś
najlepsze jest tutaj
przewidziano także WTC.
i inne światowe zdarzenia

https://www.youtube.com/watch?v=KETOypCb4uc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

po całym zamieszaniu z koronawirusem mam też temat do zgloszenia, chodzi o korytarze dla samolotów.
Korytarze zostały ściśle określone, dla samolotów podchodzących do lądowania i startujących a bardzo często przelatują poza nimi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zastanawiam się dlaczego poprzedni wpis został zminusowany. Zwiększona częstotliwość przelotów generuje hałas a jeśli się odpowiednio wcześnie nie zareaguje nasze nieruchomości stracą na wartości.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Podziwiam waszą ułańską fantazje hahaha
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Czy już na tych masztach są anteny 5g i gdzie to można sprawdzić?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są to duże magnesy, widoczne na antenach, szkołach, kosciolach, szpitalach, są wszędzie... Szeroki temat, tak absurdalny... To jest nasze zdrowie i naszych dzieci, może i nie wyglądają dla niektórych niebezpieczne ale to broń wojskowa....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Podaj godziny przelotów tych samolotów. Można łatwo namierzyć. Czy były one nie oznakowane
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za zainteresowanie, latają regularnie, choćby teraz, ostatnio patrzyłem na radary i nie pokazuje żadnego. Wszystkie te smugi ( Ala chmury, rozciągliwe pasy to ślady po samolotach ) a jak wiadomo chmury kondensacyjne wyglądają inaczej i rozpraszaszaja się odrazu za samolotem. Powracając co do godzin to latają one ciagle, na bieżącą, w tą i z powrotem. Jak coś ustalisz będę wdzięczny za info. Tu chodzi o nasze zdrowie i bezpieczeństwo rodzin, na niczym innym mi nie zależy.... Pozdrawiam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Aktualnie można je obserwować cały czas latają i zrzucają toksyny w postaci smug które po czasie wyglądają jak pasy chmur ... nie mylić ze smugami kondensacyjnymi!!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nic z tym nie zrobimy.... To trwa już od 15 lat...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Co robi w tym czasie ministerstwo obrony narodowej??? polecam film dr jaskowskiego o chemitrails.... nic dodać nic ująć.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Świętem rządzą globalizacji,realizuje plan zagłady. Depopulacji.
Jak mawiał klasyk,jest to wojna obrzydliwie bogatych z normalnymi ludźmi..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hahahahahaha nieuki jedne :D Całe szczęście ludzie młodzi uczą się już od małego że nie można wierzyć we wszystko co jest napisane w internecie.
Mi się wydaje że oni nie zrzucają toksyny tylko myją kopułę nad płaską ziemią używając chemii ze szczepionek i wycierają falami z 5G :D :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

Pewnie jesteś z serwisu sprzątające, tak dobrze poinformowany. Wiedzę czerpiesz z dzomonstera
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ameba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

O matko, właśnie dokopałem się do tego tematu i nie mogłem się powstrzymać aby dodać komentarz.
To bardzo smutne jak niedouczeni ludzie, którzy bumelowali za młodu zamiast się uczyć, teraz z niewiedzy powielają i wierzą w takie głupoty. Łatwiej uwierzyć w jakąś bajkę o chemitrailsach, 5G i innych bzdurach niż zagłębić się w temat aby zobaczyć, że takie rzeczy są po prostu fizycznie nie możliwe. A tu przychodzi taki "ekspert" jeden z drugim z dobrą gadką i niedoedukowane osoby łykają to jak młode pelikany, bo nie potrafią tego zweryfikować z rzeczywistością.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8

A potem te samoloty zawracają na płaskisj ziemi i resztę chemì wlewają do szczepionek. Sam.widziałem !!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Do ~:D. Najgorzej jak ktoś jest tłukiem i wszystko czego nie jest w stanie zrozumieć obraca w ironię. Żal mi ciebie że jesteś tak niedouczony/a bo trudno Ci uwierzyć w coś czego nie mówią w mediach głównego nurtu których już nikt normalny nie ogląda. Polecam internet tam jeszcze jest dużo prawdy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mediów "głównego nurtu" nie oglądam od lat, TV nie ma podpiętej anteny, wystarczy mi Netflix, HBO Go, Amazon Prime no i YouTube.
Zgadzam się w internecie jest dużo prawdy, jak również dużo kłamstw, teorii spiskowych i informacyjnej "kloaki".
Co do chemtrails dodam tylko link to artykułu (z internetu!!!) napisany przez ludzi bardziej douczonych niż ja:
https://naukaoklimacie.pl/fakty-i-mity/mit-rzad-swiatowy-kontroluje-klimat-za-pomoca-chemtrails-116
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

prawda nas wyzwoli
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Odśnieżanie (4 odpowiedzi)

Gdzie mam zadzwonić, jeśli droga jest nieprzejezdna?

czy jest szana na rowery MEVO w Bojanie ? (21 odpowiedzi)

Czy jest szansa na rowery MEVO w Bojanie? Od czego to zależy że w Baninie są a u nas np. nie ma?...

pasaż mickiewicza (8 odpowiedzi)

Czy wiadomo może kiedy otworzą nowy Pasaż Handlowy Mickiewicza? Tam gdzie ma powstać Żabka,...

do góry