Widok

Chętnie spędzę miło czas w dobry towarzystwie :)

Jestem kobietą mam 26 lat i jestem zapracowanym upadłym aniołkiem chętnie spędzę miło czas w dobrym towarzystwie nie lubię się nudzić a ostatnio brakuje mi towarzystwa znajomi się porozjeżdżali pozakładali rodziny i nie mają czasu. Czekam na propozycje :) Lubię żeglarstwo co w obecnej zimowej aurze niestety musi pozostać w fazie wspomnień z wakacji, poza tym lubię jazdę na rowerze, na rolkach, lubię obejrzeć dobry film, pójśc na kawę czy piwo i jeszcze wiele wiele pewnie rzeczy by się znalazło ale narazie niech reszta pozostanie tajemnicą z racji braku czasu na napisanie czegoś więcej. Napisz na priv albo tutaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak tylko w kwestii formalnej...
otoz szczegolnie zaciekawila mnie kwestia upadku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiedziałem że Cię to zaciekawi:P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a Ciebie nie ciekawi Antyspołeczny ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja już to znam, słyszałem to wielokrotnie, ale wolę odwrotne proporcje. Niestety z odwrotnością nigdy się nie spotkałem. Mówienie że jest się dobrym (aniołem) jest chyba niemodne.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zawsze mnie ciekawi, jak diabli biora sie za aniola i stracaja go w swe czeluscie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
urodziłam się jako anioł ale zbiegiem lat zrodził się we mnie diabełek i pozostało 10% anioła 90% diabełka dlatego jestem upadłym aniołkiem :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Phii, prawdziwy upadły anioł by tak nigdy nie powiedział:P
Stwierdziłby raczej że się potknął i przewrócił;)
A jakby był z jakiegoś wyższego kręgu piekieł, to pewnie by się zarzekał że to było w kościele, a potknął się o zużytą prezerwatywę z nadrukiem jp2:d
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
he he :) Antyspołeczny potrafisz poprawić humor :D dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może sie nawrócę jeszcze na 100% aniołka :D ale nie wiem czy jest to możliwe ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ktoś tu żyje ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
póki co wszyscy żyją
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też żegluję..proszę napisz 509 69 21 12
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm preferuję najpierw kontakt e-mail lub gg życie mnie nauczyło że nie można od razu nr tel podawać bo można potem dostawać masę niechcianych telefonów smsów itp.... moje gg 832663 lub mail 85fallenangel@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Kolegi (7 odpowiedzi)

Witam mam 35 lat i szukam kolegi, z którym będę mogła porozmawiać o wszystkim. Chętnych proszę...

Żona dla Męża (3 odpowiedzi)

Męża itd., już mam. Poznam i zaprzyjaźnię się (może na resztę życia) z Mężczyzną w wieku 46 lat....

Małe trójmiasto rumia, reda, wejherowo (8 odpowiedzi)

Cześć, Czy jest tu ktoś z okolic Rumia- Wejherowo? Chętnie poznan nowych ludzi. Mam 31 lat....

do góry