Widok

Chłopak pozna Dziewczynę...

Hej:) Mam na imię Andrzej, pochodzę z Gdańska, lat 22. Poznam dziewczynę w celu spędzenia wolnego czasu, spaceru czy rozmów na każdy temat, albo też pomilczeć.

Staram się być wyrozumiały dla każdej dziewczyny, bez względu na wiek, wygląd czy charakter - liczy się tylko szczere i na luzie podejście, najlepiej dziewczyna z Gdańska... Do człowieka, który kocha, rozumie i szanuje.

Moją zaletą jak dla mnie jest to, że romantycznie i z humorem można spędzić ze mną czas. Skontaktować można się przez komunikator gadu-gadu: 3018994. A może inne cechy znajdziesz u mnie:)))

PS. Tylko mi tutaj bez wywodów takich osóbek jak: Antyspołeczny, jurekdz (Wy chyba macie tu swój dom na tym forum), panów mądralińskich:P Hee, hee...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Osobiście dodam, bo zapomniałem napisać adnotacji dla czepialskich, nie mam problemu z nawiązaniem kontaktu na ulicy, czy też imprezie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to mam szczęście.Nareszcie facet dla mnie.Wprawdzie mógłbyś być moim synem,ale jezeli wiek nie ma znaczenia...to dlaczego mam nie skorzystać z takiej odmiany?
Zapełnię Twój czas wolny - potrzebuję pomocy przy noszeniu zakupów,ostatnio też sąsiedzi zalali mi mieszkanie -przydałoby się pomalowanie sufitów,a na romatyczną kolację (która przygotujesz dla mnie) i rozmowę też dam się zaprosić ;-)))
I nie wykręcaj się już tylko,że coś nie z moim wiekiem,wyglądem itp. Zapewniam mam osobowość i CHARAKTEREK.
Informuję,że moja piękna pełnoletnia córka ma już chłopaka,pozostałam więc tylko ja.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Charakterek to wątpliwy aut, dla jednego to coś na plus dla innego na minus. Osobowość to też kwestia dyskusyjna, bo nie napisałaś jaka ona jest.
Myślę że napisanie że masz piersi (małe, duże, średnie) wywarłoby dobre wrażenie;) Dla faceta to bez istotne właściwie jakie, ale własnych nie ma, więc jak usłyszy że masz to jest to już jakiś punkt zaczepienia:p (wiem wie, dziwnie to brzmi w tym temacie:d)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aut -> atut
bez -> nie
wie -> wiem

Idę spać bo alkohol najwyraźniej mi nie służy:P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tym temacie zgadzam się z Tobą,idź spać Anty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nigdy nie robiłem problemu z tego, kto jak wygląda i jaki ma wiek;) Sroki, że teraz ale nawał obowiązków ostatnimi dniami. To jak, gadu już masz:) Hee, hee
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Twoim przypadku raczej o nic nie mógłbym się przyczepić. Sam bym się z Tobą umówił gdybyś nie był facetem:P

Odpowiadam tylko dlatego że wywołałeś wilka z lasu;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Anty
Tracisz formę. Nie masz się do czego przyczepić. Oj kiepściutko...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"PS. Tylko mi tutaj bez wywodów takich osóbek jak: Antyspołeczny, jurekdz (Wy chyba macie tu swój dom na tym forum), panów mądralińskich:P Hee, hee.."

Hee, hee... to ja się zapytam skoro już spotkasz taką dziewczynę z Gdańska, która będzie miała szczere i na luzie podejście (wiesz co mam na myśli, prawda :)), do człowieka który kocha i szanuje to nie sztuka być wyrozumiałym.

Sztuką jest być wyrozumiałym dla kogoś kto Cię nie lubi, kto jest spięty, nieszczery, zawistny, kłótliwy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Sztuką jest być wyrozumiałym dla kogoś kto Cię nie lubi, kto jest spięty, nieszczery, zawistny, kłótliwy."

Wyrozumiały jestem na kłótliwość, spiętość, ale dla nieszczerości, zawistności, nie:) A kto jest wyrozumiały na kłamstwo i zawiść?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w sumie racja jak można byc wyrozumiałam na kłamstwo i zawiść?? takie cechy można co najwyżej przemilczeć ale chyba nikt o zdrowych zmysłach z własnej woli nie bedzie wyrozumiały dla nieszczerej osoby - wtedy działałby przeciwko sobie, a tego to nikt normalny nie robi:P pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"normalny" pewnie nie, ale "tolerancyjny" to chyba powinien
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm zalezy co dla Ciebie znaczy tolerancja,
bo tolerancja to chyba nie zniewolenie, a wyrozumiałość dla jakiejkolwiek destrukcji jest właśnie zniewoleniem, więc nie może byc słuszna!
Zrozumcie, że język może ukryć prawdę, ale oczy - nigdy!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wezmy taki tatuaz, to forma samookaleczenia, czyli destrukcji
w/g mnie to ohydne, ale toleruje takie osoby
nie sadze, zebym byl w jakis sposob przez to bardziej zniewolony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No proszę, a jednak nie wszyscy mają zdanie bądźmy tolerancyjni i kochajmy się bez względu jakie to bedzie miało konsekwencje...

tolerancja nie może byc odmóżdżeniem, jeżeli coś jest złe to należy to nazwać, a nie tolerancyjnie udawać, że problem nie istnieje!

Jurek co to tatuaży, to jesteś tolerancyjny ale do momentu kiedy nie będzie to ingerowało w Ciebie więc robisz dokladnie to co napisałam:

obce tatuaże nie są dla Ciebie destrukcyjne wiec bez problemu możesz je tolerować - masz to gdzieś czy ktoś z tym chodzi czy nie ale sam sobie tego nie zrobisz więc tolerujesz to co NIE jest destrukcyjne ( w odniesieniu do siebie oczywiście)

Więc słusznie rozumiesz tolerancję, która jest eufemizmem "mam cię gdzieś, rób, co chcesz", a nie miłością do wszystkich nawet negatywnych zachowań aby za wszelką cenę nikogo nie urazić - klasyczna utopia;)
Zrozumcie, że język może ukryć prawdę, ale oczy - nigdy!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Istnieją dwa znaczenia tolerancji. Ta dawna (oryginalna i prawdziwa) która odnosiła się do religii i oznaczała "nienawidzę cię, ale cię nie zabije" (przynajmniej dzisiaj).
Oraz ta dzisiejsza, stworzona przez środowiska homoseksualne, która oznacza "lubię cię i akceptuje".

Jurek zatem jest tolerancyjny według tej pierwszej zasady. Takiej tolerancji jest u nas mało.
Większość osób jest tolerancyjna według drugiego znaczenia, czyli toleruje to co lubi a jest nietolerancyjna dla tego czego nie lubi (szczytem jest nietolerancja dla nietolerancji).

I tak tolerancja dla kłamstwa i zawiści w tej pierwszej zasadzie oznacza pokazanie komuś drzwi. A w drugiej udawanie że kłamstwa czy zawiści nie było.

Podobno brak reakcji jest zgodą, zatem przemilczenie jest forma wyrozumiałości. Jest także przyzwoleniem, więc można powiedzieć że sami na siebie bat kręcimy, jeśli nie rozprawiamy się z takim zachowaniem szybko i bezwzględnie (oczywiście kulturalnie i bez przemocy)

Zdrowi ludzie istnieją w niezdrowym społeczeństwie, ulegają mu i sami stają się chorzy. Rodzice z jednej strony uczą dzieci że kłamstwo jest złe, z drugiej wmawiają mu istnienie mikołaja. Sami to dziecko okłamują. Z czasem dziecko uczy się że istnieje dobre i złe kłamstwo (co jest spaczoną filozofią chorych ludzi). A co najlepsze, że to on sam może decydować które jest dobre a które złe. Co oznacza że te kłamstwa które wypowiada on są dobre, a te przeciw niemu są złe.
I na tej zasadzie funkcjonuje cały świat.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tolerancja, jako slowo czy definicja ewouluuje
jak caly swiat
i chyba dobrze
nie moge sie jednak zgodzic, ze cos co mi sie niepodoba
wezmy ten tatuaz powoduje, ze nienawidze jego posiadacza/ki
moja byla dziewczyna posiadala tatuaz... nie chcialem jej zamordowac :)
nie byl tez przyczyna rozstania
ohydny byl tatuaz, nie cala osoba
tolerencja polegala tu na zaakceptowaniu wady
podobnie jak niektorzy
(czego sam nie robie) tolerowali by palenie paperosow u partnera

mikolaj istnial, a tradycja dawania prezentow nie opiera sie na klamstwie, lecz pewnym uproszczeniu
ten przyklad nie jest w/g mnie najlepszy

innym, lepszym jak sadze jest fakt otumanienia dzieci bocianem czy kapusta
i to rzeczywiscie jest filozoficznie idiotyczne
jak wiele zlych rzeczy narzuconych spoleczenstwu przez ideologie krk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobra niech bedzie w wypadku tatuaży tolerancja polega na zaakceptowaniu wady
hmm ale skąd wziąłeś pomysł o nienawiści ze względu na tatuaż ja chyba tego nie sugerowałam?? chodzi mi raczej o to, że występuje u ciebie zdrowy objaw tolerancji, która dopóki nie ingeruje w Twoje ja nie przeszkadza Ci;)

Przecież toleruje się zawsze tylko jakies cechy niespójne z własnym światopoglądem i wszystko jest oki dopóki, któs nie powie, że tolerancje powinniśmy koniecznie zastąpić miłością do tej cechy. bo inaczej będziemy nietolerancyjni.

Weźmy np lody nie trzeba ich tolerować, bo zazwyczaj każdy je lubi wiec po co obdarzać je niższym emocjonalnie uczuciem
ale np tolerować palenie można, tylko czy dobrze rozumiana tolerancją będzie rozpoczęcia palenia samemu?? tu chyba nie o to chodzi;)

Tolerancja jest piękna!
ale nie można jej używać jako broni do walki z odmiennym zdaniem
na jakiś temat, gdyż wtedy pytanie"a co nie jesteś tolerancyjny" jest najzwyklejszym ciosem poniżej pasa, kiedy rozmówca nie ma już argumentów na przekonanie do swojej racji...
Zrozumcie, że język może ukryć prawdę, ale oczy - nigdy!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli rozmowca nie ma argumentow - nie ma tez racji :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też tak sądzę :D
Zrozumcie, że język może ukryć prawdę, ale oczy - nigdy!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może i tak sądzicie i pewnie sądzi tak większość osób, a jednak hasło tolerancji zostało wypromowane przez różne środowiska i sprawdza się w ponad 95% sytuacji. Zwłaszcza w kwestii poprawności politycznej, mniejszej lub większej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
racja to ostatnio baaardzo modne słówko, pod którym niesłusznie próbuje się umieścić ludzki strach przed powiedzeniem prawdy, bo "nie wypada" ;)
Zrozumcie, że język może ukryć prawdę, ale oczy - nigdy!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzis mamy okres slow
w zasadzie nie wiele ponad
wiekszosc czynow miala miejsce w drugiej polowie XIX w.
od tamtego czasu rownia pochyla, z paroma wzlotami
a czlowiek czyms zyc musi, wiec dostaje taka papke
tolerancja i przebaczenie
walka o pokoj, az do krwi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piękne stwierdzenie "walka o pokój, aż do krwi" muszę zapamiętać

Idealne odzwierciedlenie naszych czasów:)
Zrozumcie, że język może ukryć prawdę, ale oczy - nigdy!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nasze czasy sa w sumie trywialne
od zaranie dziejow nie zmienia sie nic, poza slowami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zmieniają się ludzie i to chyba najważniejsze:)

dlatego mamy jeszcze szansę zmienic te trywialne czasy:D
Zrozumcie, że język może ukryć prawdę, ale oczy - nigdy!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ludzie nie roznia sie dzis od tych sprzed 100, 1000 czy 3000 lat
niczym, poza wzrostem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
różnią się, bo ja wątpię zeby kiedyś mój klon chodził po ziemi;)

a ludzkie pragnienia zawsze bedą takie same i właśnie to jest piekne, ze jednak mamy jakąś duszę która ciągnie nas mimo odmiennych czasów zawsze ku szczęściu...
Zrozumcie, że język może ukryć prawdę, ale oczy - nigdy!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To raczej nie jest domeną naszych czasów, tak było zawsze.
W końcu wszystkie wojny prowadzono w imię pokoju, miłości i wolności;)
Chociaż na przykładzie ostatniego dziesięciolecia można zauważyć że pojawił się jeszcze jeden powód "dla ochrony naszego stylu życia".
Chociaż jak się chce komuś dać w gębę to powód zawsze się znajdzie;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ziutolina, z pewnoscia ty jestes juz takim klonem
wszak wszystko juz bylo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapewniam Cię, że nie!!! nie uwierzę ze coś takiego już było...

ludzkość czegoś takiego drugi raz by nie zniosła :D
Zrozumcie, że język może ukryć prawdę, ale oczy - nigdy!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlatego wlasnie nastapi 2012 ! :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki jesteś słodki:)

ale pamiętaj zostal Ci juz tylko rok - wykorzystaj go!
Zrozumcie, że język może ukryć prawdę, ale oczy - nigdy!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie jestem pewien jutra... ty obiecujesz mi az rok
jestem wdzieczny i zobowiazany

masz u mnie jeden kawalek pizzy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właściwie koniec ma być na koniec 2012, więc są dwa z kawałkiem;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
umieram, nieźle mnie rozśmieszyłeś:)

a o kawałku pizzy nie zapomnę, wiec sie nastaw:)
Zrozumcie, że język może ukryć prawdę, ale oczy - nigdy!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jednak... lakomstwo zwyciezylo :)
ale dobrze, ze zadowolilas sie jednym
przynajmniej nie bedziesz musiala sie odchudzac ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nastaw to robi mężowi żona byłego prezydenta:D
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no pewnie, że łakomstwo zwyciężyło:d

przecież jedzenie jest ogromną przyjemnością, a tego dobrowolnie nie bedę sobie odmawiać:P
Zrozumcie, że język może ukryć prawdę, ale oczy - nigdy!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedzenie jest lepsze niż seks, i każdego kto temu zaprzeczy wyzywam na "walkę pieszą lub konną"!:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
świr !!! :D
Zrozumcie, że język może ukryć prawdę, ale oczy - nigdy!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niezaprzeczalnie moze ono dawac swiadoma radosc w kazdym wieku
w odroznieniu od seksu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaprzeczam i wyzwanie na ""walkę pieszą lub konną" przyjmuję.

Anty,tak dawnie nie .........że zapomniałeś co daje większą przyjemność??????????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zróbmy tekst, ja sobie odmówię seksu, a Ty sobie odmów jedzenia, kto pierwszy się podda ten przegrywa:P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
anty, przegrasz
kazdy juz wie, ze dla ciebie najwiekszym fetyszem jest intelekt kobiety :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anty dlaczego nikt w Ciebie nie wierzy:P nawet Jurek Cie nie wspiera??

Cym Ty sobie biedaku zasłużyłeś na takie traktowanie??!! ;)
Zrozumcie, że język może ukryć prawdę, ale oczy - nigdy!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No nie wiem, nie wiem, jak oni wszyscy tak mogą, nikt mnie nie kocha, nikt mnie nie rozumie, ojj tak mi źle, pocieszysz mnie?;)

Jurek łapie pingi na gg:P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anty Ciebie nie trzeba pocieszać, przecież należysz do niezniszczalnych jednostek, pamiętaj złego cholera nie bierze więc takim jak my nic nie grozi :D
Zrozumcie, że język może ukryć prawdę, ale oczy - nigdy!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My, czyli też jesteś z tego grona?;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak! to jest chyba oczywiste :)
Ja do tego grona należę na pewno od kiedy sięgam pamięcią, bo wcześniej to się łudzę, że bylam chociaż trochę grzeczna, niezłośliwa i w ogóle taka kochana...
Zrozumcie, że język może ukryć prawdę, ale oczy - nigdy!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
anty nie potrzebuje mojego wsparcia
jesli czegos ode mnie potrzebuje, to mojego niezaleznego zdania
ktore wcale nie musi byc zgodne z jego pogladami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Twoje zdanie zazwyczaj jest całkowicie przeciwne moim poglądom;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

Poznam koleżankę na babskie wypady (6 odpowiedzi)

Poznam koleżankę, może młodą mamę gdyż tez jestem 26 letnia mamą. Chętnie wyjdę ja babskie...

Kolegi (7 odpowiedzi)

Witam mam 35 lat i szukam kolegi, z którym będę mogła porozmawiać o wszystkim. Chętnych proszę...

do góry