Widok

Chłopcy z Placu Broni

Chłopcy z Placu Broni Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Chłopcy z Placu Broni.
Stowarzyszenie Teatralne Ingenium
Chłopcy z Placu Broni
z librettem Anny Markowskiej na podstawie książki Ferenca Molnára

W swojej najnowszej produkcji Stowarzyszenie Teatralne Ingenium przenosi na deski teatru ponadczasową opowieść Ferenca Molnára o przyjaźni, braterstwie i poświęceniu. Historia małego Nemeczka, bohaterskiego Boki i jego chłopców, walczących o swój plac pozaszkolnych zabaw, ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czekam z niecierpliwością na ten spektakl

Wszystkie spektakle Ingenium, które dotychczas oglądałam były bardzo ciekawe .Piękna gra młodych aktorów, wspaniałe teksty piosenek, muzyka tworzą niezapomniane wrażenie artystyczne
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bilety już kupione

Czekam z niecierpliwością, chociaż na premierę już nie dostaliśmy biletów, to idziemy 17.12.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kolejna produkcja Ingenium

Czekamy z niecierpliwością......cała rodzina na podgrzaniu.....będzie zjawiskowo....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byle do niedzieli

To była jedyna lektura w podstawówce którą lubiłem. Dziś jest to jedyna lektura szkolna którą kocha mój syn.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

rewelacja !!!

Przepiękne, wzruszające przedstawienie. Nemeczek rewelacyjny :) Warto iść i to nie raz.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Informacja...

Podany numer do kas jest błędny. Pani, która odebrała podała mi jakoby prawidłowy, ale tam nikt nie odbiera. Poza numerem nie ma żadnej informacji, gdzie można bilety odebrać albo kupić online... Chciałem się wybrać z rodziną, ale chyba się poddam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Online

Na http://www.stowarzyszenieteatralne.pl kupowałam swoje bilety i idę z rodziną już w styczniu! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kontakt do Ingenium

Mateusz (rezerwacje i info) 690 335 456
bilety na "Chłopców z Placu Broni" na http://www.chlopcyzplacubroni.pl
a rezerwacje zawsze mozna zrobić na stronie Ingenium:
www.stowarzyszenie teatralne.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

szału nie było

spektakl w/g mnie 6/10 p. Początkowo aktorzy grali trochę "drętwo" (może wczesna pora -9.00 rano) Zabrakło mi zdecydowanego akcentu , gdy Nemeczek został zanurzony w wodzie(co przyczyniło się bezpośrednio do zakończenia ). Jeżeli na spektakl zabierani są uczniowie, którzy nie znają książki i treści --to niestety nie zauważają kluczowej sceny-przemoczenie Nemeczka. Proponuje mocniej zaakcentować to zdarzenie. Uczestniczę w wielu spektaklach i przedstawieniach, "trochę" porównania mam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

Polecam!

Byłem i polecam szczerze. Po pierwsze grają dzieci i młodzież i to dużo bardziej trafia do dzieci i młodzieży na widowni. Po drugie wszystko dzieje się na żywo - śpiew i gra aktorów, więc przeżywanie tego jest na zupełne innym poziomie niż, np.: w kinie. Po trzecie to musical a więc forma mało u nas popularna, łącząca grę aktorską ze znakomitymi piosenkami i chwytliwymi melodiami, na długo zapadającymi w pamięć. No i widać dopracowanie, włożoną pracę, wysiłek i talent całego zespołu! Jeszcze raz: polecam!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Informacja

Jeżeli szkoła chciałaby zakupić bilety na spektakl Chłopcy z Placu Broni to podaję dane kontaktowe i stronę http://stowarzyszenieteatralne.pl/repertuar/

Biuro Rezerwacji
Stowarzyszenia Teatralnego ingenium
tel : 690 335 456
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

inne godziny

czy nie można zorganizować przedstawienia w sobotę lub w niedzielę wtedy kiedy większość z nas ma wolne i z chęcią przyszłaby z dziećmi je obejrzeć.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie zawsze weekend jest okresem kiedy rodzice z dziećmi są w Trójmieście, spora liczba wyjeżdża. Natomiast jest spektakl popołudniowy, na który warto wybrać się cała rodziną.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

jedna z najgorszych lektur szkolnych

nie, dziękuję
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Super.

Wzrusza i uczy. Polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Kultura

Kim jest pan Schmitt? (6 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Kim jest pan Schmitt? . "KIM JEST PAN SCHMITT?" na podstawie sztuki...

Wszystko w rodzinie (10 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Wszystko w rodzinie . WSZYSTKO W RODZINIE Doktor Mortimore w skupieniu...

Ósmy. Trzeci (4 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Ósmy. Trzeci . "Ósmy Trzeci" to historia walki z ludźmi, którzy do pewnego...

do góry