Widok

Chmielna Park

Stare Przedmieście Temat dostępny też na forum:
Chmielna Park to osiedle, które powstało w południowej części Wyspy Spichrzów przy ul. Chmielnej. Na działce o powierzchni ok. 2 hektarów zrealizowane zostały trzy budynki z lokalami usługowymi na parterze. Od strony wewnętrznych dziedzińców przewidziano mieszkania z przydomowymi ogródkami. Cofnięcie wyższych kondygnacji pozwoliło na stworzenie mieszkań z dużymi tarasami. Duże okna i zabudowa tarasowa budynków maksymalnie wykorzystują walory widokowe mieszkań w kierunku Głównego ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cp

Bardzo ladna inwestycja
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 9

Bardzo ładna i szkoda, że odpowiednio droga inwestycja.
Już proponuję grę w LOTTO
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 2

...

chyba nie jest az tak zle od 5500 ceny
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

ciekaw jestem, czy zieleń wokół inestycji będzie własnie tak wyglądała jak na załączonym projekcie... szkoda, że z projektem tylko budynek się zgadza :(
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

i Zieleń już jest i jest to zdięcie, a nie wizualizaja.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zielen

Pracuje na budowie tego obiektu i wiem ze donice pod owe drzewa sa czy jednak bedzie tak zielono ^^ nie wiem :D
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy termin użytkowania wieczystego, który upływa niedługo bo w 2035 roku nie będzie się wiązał albo z koniecznością przekształcenia tego prawa, olbrzymim kosztem ( wydatkiem wspólnoty mieszkaniowej), w prawa własności nieruchomości na których stoi budynek/ki ( w których to część mieszkań już wstępnie sprzedano) albo ze znaczną podwyżką opłat z tytułu wieczystego ???
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

użytkowanie wieczyste na 20 lat ?

śmiech mnie ogrania

to jakiś haczyk
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

W akcie notarialnym zapisane jest ze deweloper zaplaci za przedluzenie uzytkowania wieczystego o kolejne 80 lat, ale dopiero po sprzedaniu wszystkich lokali.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Super

Inwestycja na 5 - lokalizacja z dobrą perspektywą, fajna nowoczesna architektura, funkcjonalnie rozplanowane mieszkania (zwłaszcza te większe), klimat Wyspy Spichrzów i fantastyczne widoki z okien. Ceny - znośne. Świetna lokata kapitału.

Mam tylko nadzieję, że Inpro wybudowało to solidnie, no i że kanał Motławy będzie co jakiś czas oczyszczany.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

odradzam

Wynajeliśmy z żoną i dzieckiem apartament na tydzień w tym budynku. Było gorzej niż okropnie. Inni mieszkańcy lub turyści imprezowali do 3 lub 4 w nocy. Dziecko nie mogło zasnąć. Prosiłem ochroniarza o zwrócenie im uwagi, w końcu od tego jest, ale on w opryskliwy sposób stwierdził, że to nie jego obowiazek, jak cokolwiek innego, bo klatki schodowe i windy są dość mocno poniszczone i BARDZO BRUDNE. Apartament nie był tani, ale i tak wyjechaliśmy czwartego dnia, bo w tych warunkach nie dało sie wypocząć. Trochę współczuję ludziom którzy kupili tam mieszkanie, jest tam straszny hałas i brud.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 17

Nowo powstające osiedle to nie miejsce na wakacje :P

Jak chcecie odpocząć lepiej wybierzcie hotel albo pensjonat. Mieszkańcy też nie lubią turystów na osiedlu, bo przyjeżdzają na dwa dni i w ogóle nie szanują osiedla ani panujących tam zasad.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z punktu widzenia mieszkańca TRAGEDIA

Największym problemem budynku jest powstająca obok dalsza część inwestycji. Prace prowadzone są od godziny 6 do 22. Poziom hałasu typowy to ok 52 decybele, a kiedy pracuje koparka powyżej 60. W takich warunkach nie da się żyć - odradzam kupującym i wynajmującym

Inny problem to ulica chmielna w tragicznym stanie - przejechać samochodem nieprzyjemnie, a przejść jeszcze gorzej, zwłaszcza w nocy kiedy dziurawa, krzywa droga jest zupełnie nieoświetlona. Po godzinie 19 mąż musiał po mnie przychodzić na przystanek, bo sama bałam się przez te ruiny wracać.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 12

Naprawdę mierzyłaś ten poziom hałasu???? Widziałam że robotnicy przekładają na nowo kostkę brukowa więc stan nawierzchni poprawi się w ciągu kilku dni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jedna z najlepszych inwestycji w Trójmieście!

Bliskość wody i zabytków sprawia, że aż chcę się wyjść z mieszkania, niby samo centrum Gdańska, a cicho, zielono i spokojnie. Do Neptuna idzie się mniej niż 10 minut, a na starówce nie sposób się nudzić. Okolica jest doskonale skomunikowana - 5 minut do SKM Śródmieście. Jak otworzą Granarię i Forum Gdańsk to właściwie wszystko będzie pod domem.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jak " na dziś" wygląda sytuacja? Zamierzamy z mężem wynając na Chmielnej kawalerkę na majówkę i trochę obawiam się trzech kwestii- czy jest gdzie postawić auto, czy okolica jest spokojna, czy raczej trzeba na wszystko uważać i mieć oczy dookoła głowy? I czy stan drogi się poprawił?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

polecam bardzo

Woda, zabytki, klimat, cudnie tu. Mieszkam i dobrze mi bardzo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry