Chopin Telewizja Kablowa

Telewizja kablowa

Wejherowo, Przemysłowa 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rybno - ocena nowy temat Internet miejscowość Rybno tragedia zacina rozłącza się co chwilę w godzinach...
~Rybno
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 25 marca 2024

Izabela - opinia Tragedia tragedia i jeszcze raz tragedia. Jeśli chodzi o internet nie mam...
~Izabela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 stycznia 2023

czy to wazne? - opinia internet w godzinach wieczornych prawie w ogóle nie działa, nawet...
~czy to wazne?
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 października 2022

Dariusz - opinia Bardzo cwane podejście firmy. W rejonach gdzie nie ma żadnej konkurencji...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 października 2022

Jeszcze klient - opinia Dramat. Przerwy w dostępie po kilkanaście godzin. Odpowiedź na infolinii po...
~Jeszcze klient
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 sierpnia 2022

xxxxx - opinia wątek zamknięty Beznadziejna Telewizja nie polecam nikomu co miesiąc przysyłają wyższe...
~xxxxx
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 sierpnia 2021

Bbb - opinia wątek zamknięty Totalna porażka, stanowczo odradzam.
~Bbb
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 lutego 2022

niezadowolona klientka - opinia wątek zamknięty Jest to najmniej profesjonalny dostawca internetu z jakim kiedykolwiek miałam...
~niezadowolona klientka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 stycznia 2021

Hanna - opinia wątek zamknięty Stale są awarie, nie ma dnia by czegoś brakowało, szajs spolszczając brzydkie...
~Hanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 stycznia 2021

Kama22 - opinia wątek zamknięty Podpisałam umowę na internet dla Studenta na 10 miesięcy. Jak dla mnie jest...
~Kama22
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 września 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Bardzo robią problemy nic nie można z nimi załatwić przez telefon tylko...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 marca 2020

Jacek - opinia wątek zamknięty Przeniosłem swój numer telefonu do TK Chopin. Korzystają z sieci Plus GSM....
~Jacek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 stycznia 2020

Tom wątek zamknięty Awaryjność internetu poniżej krytyki, dwa dni trzeba czekać aby ktoś...
~Tom
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 września 2019

TK Chopin Pilotów wątek zamknięty Zdecydowałam się na skorzystanie z oferty TK Chopin gdy tylko dotarła do...
~Julia
5

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 lutego 2018

Słaba firma wątek zamknięty Byłem zmuszony wziąść tego operatora gdyż inny nie obsługuje tej ulicy. Tv...
~Jakub
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 marca 2019

Obsługa bardzo słaba wątek zamknięty Sytuacja z chwili obecnej. W poczekalni 6 osób w kolejce, było 7, ale dali...
~Daga
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 lipca 2018

Internet do ... wątek zamknięty Nie polecam nikomu tej firmy. Internet dostarczany przez tą firmę jest...
~...
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 października 2018

Spółka ZOO wątek zamknięty Spółka z bardzo ograniczoną odpowiedzialnością.Nie odpowiadają dosłownie za...
~Bolek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 września 2018

Jest tak, jak chciałem wątek zamknięty Mam pakiet TV + Internet w domu. Na razie jestem zadowolony. Sygnał TV bardzo...
~Euzebiusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 maja 2018

Słabo wątek zamknięty Bardzo słabo. Internet taki to o kant d..y potłuc.
~Pan D
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 maja 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry