Odpowiadasz na:

hej

Villemo-miło cię tu czytać.Powracają stare,
dobre czasy.Cieszę się.
Sorrow-witaj.Co u ciebie?

Villemo-miło cię tu czytać.Powracają stare,
dobre czasy.Cieszę się.
Sorrow-witaj.Co u ciebie?

zobacz wątek
25 lat temu
~Fiona

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry