Widok

Chrzciny w Gdyni - gdzie?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witajcie,
Gdzie zorganizować chrzciny Gdyni?? Zależy mi przede wszystkim na dobrej lokalizacji i jedzeniu. Będę wdzięczna za podpowiedzi.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja robilam w dworku mitro, maja dobre jedzenie i nie musisz sie martwic napojami, przynosilam tylko ciasto, od osoby wyszlo 50 zl a za dzieci polowa. Jest to w Chyloni na ul Chylonskiej
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też robiłam w Mitro i byliśmy bardzo zadowoleni, dobre jedzenie i miła obsługa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuje bardzo :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzieś w Centrum, Orłowie lub Redłowie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rodizio na Kamiennej Górze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja już gdzieś w podobnym watku polecałam restauracja Eureka. Osobiście nie organizowałam w niej przyjęcia, ale moja przyjaciółka robiła roczek synka. Byłam zachwycona i żałowałam, że ja Chrzciny córki robiłam w greckiej restauracji Santorini (było b. dobre jedzenie, ale tłumy ludzi, zero prywatności).
Eureka jest w Parku Naukowo Technologicznym - dojazd super, parking bez problemu dla gości, nikt nie musi szukać, autobus też zatrzymuje sie pod Parkiem.
A w restauracji mieliśmy swój kąt - taką dużą wnękę/lożę. Było przepyszne jedzenie, duże porcje, z tego co wiem ceny przystępne. Tort tylko miała swój. No i jest tam kąt zabaw dla dzieci, gdzie nasze się bawiły. Ogólnie bardzo fajnie wyszedł ten roczek - niby w restauracji, a prywatnie, miło i na luzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję bardzo za opinię :-) rzeczywiście Eureka to bardzo fajne miejsce!
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry