Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krysta - opinia Wyjątkowa Placówka Edukacyjna, w której dba się o wszechstronny rozwój,...
~Krysta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 czerwca 2022

Krys'a&Jac'k - opinia Naszym zdaniem to absolutnie najlepsza Szkoła. Nauczyciele są niezwykli,...
~Krys'a&Jac'k
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 maja 2022

Rodzic - opinia Metoda Montessori oraz zaangażowanie nauczycieli - fantastyczne. Placówka...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 maja 2022

Daniela - opinia Szkola, gdzie dzieci sie rozwijaja , sa zaopiekowane i bezpieczne.
~Daniela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 maja 2022

Sandra - opinia Synowie uczęszczają chętnie do przedszkola. Miła atmosfera i uważność na...
~Sandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2022

Halina - opinia wątek zamknięty Szkoła przyjazna dzieciom i rodzicom, nastawiona na współpracę. Nauczyciele...
~Halina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 kwietnia 2022

Elżbieta - opinia wątek zamknięty Córka od 8 lat w szkole podstawowej. Szkoła bardzo przyjazna, stawiajająca na...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 kwietnia 2022

Kasia - opinia wątek zamknięty Szkoła dla osób ceniących kameralne, ciche środowisko. Dzieci są w niej...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2022

Justyna - opinia wątek zamknięty Mój Syn dopiero w tej Szkole znalazł swoje miejsce i akceptację. Uwielbia...
~Justyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2022

Marek K - opinia wątek zamknięty świetne miejsce, doświadczona kadra. Doceniam pracę nauczycieli. Bardzo polecam
~Marek K
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2022

Olga - opinia wątek zamknięty Wspaniałe miejsce do rozwoju dziecka . Polecam
~Olga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2022

Ela - opinia wątek zamknięty Od 9 lat moje dziecko uczęszcza do tej placówki. To mówi samo za siebie. To...
~Ela
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2022

Tata - opinia wątek zamknięty Moje dzieci (2) są w 'naszej' szkole od początku i nie planujemy jej...
~Tata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2022

Beata - opinia wątek zamknięty Wspaniała szkoła, moja còrka bardzo zadowolona, chętnie chodzi. Ostatnio...
~Beata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2022

Kasia - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła która nie tylko uczy ale wychowuje. Dzieci są w niej...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2022

Aaa - opinia wątek zamknięty Cudowne miejsce! Profesjonalna kadra, piękne wnętrza, gdzie aż samemu...
~Aaa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2022

Lechu - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre przedszkole i szkoła podstawowa. Jesteśmy bardzo zadowoleni -...
~Lechu
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 grudnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry