Widok

Chylońska 110

Inwestycja powstaje w dzielnicy, która ma doskonałą infrastrukturę. Dookoła osiedla znajdują się gabinety lekarskie, niedaleko jest przychodnia zdrowia. W zasięgu wzroku znajdują się markety spożywcze, sklepy, punkty usługowe, oddziały banków i świetnie zaopatrzone targowisko miejskie. Nie brakuje tu także jednostek oświatowych dla dzieci w każdym wieku, są żłobki, przedszkola, dwie szkoły ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Gdansk Chylonia?

Chyba jednak Gdynia....
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super projekt świetna architektura PODOBA mi się!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

chyba jakis zart

to chyba jakiś zart ta ulica jest zapchana a dzialka w srodku puckiej i chylonskiej i pod nosem tory kolejowe kto daje zgode na takie inwestycje w srodku dzielnicy przecież korki będą straszne czy urząd miasta tego nie wie to sa jakies kiepskie zarty Szczurek nodejdz wstydu oszczedz bo twoja kadencja to jedna wielka porazka
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 14

jaja

W tym miejscu (teren po dawnej gazowni) miało pierwotnie powstać centrum handlowo usługowe. A więc obiekt zbliżony wysokością do otaczającej go zabudowy. A tu się okazuje że powstaną wieżowce!!! To są jakieś jaja. .
Dlaczego miasto zgodziło się na coś takiego w tym miejscu? Ciekawe co jeszcze chcecie zabetonować i ogrodzić?
Macie szczęście ewentualni kupcy. Ja się z Gdyni wynoszę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 18

i to szybko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hahaha.bo fantazja jest od tegoooo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ha ha..a ile tam do torów?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Lokalizacja na + Wygoda na + Nowoczesność na +

Mieszkanie z rynku pierwotnego 10 minut od centrum Gdyni a w dodatku nie za miliony monet! Czego chcieć więcej ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chylonia

Lekarz VITAMED Gdynia Wejherowska (4 odpowiedzi)

WItam, czy jest tu ktoś zapisany do Przychodni Vitamed przy ulicy Wejherowskiej i może polecić mi...

Gdynia Chylonia - pediatra. Kogo polecacie? (28 odpowiedzi)

Jestem w 39. tygodniu ciąży i zastanawiam się nad wyborem pediatry dla mojego Malucha :) Kogo...

Dziecko powyżej 1 roku życia. (4 odpowiedzi)

Hej, czy jest jakaś świetlica/ klub dla dziecka 2- letniego? Chodzi mi dokładnie o to, żebym...

do góry