Widok

Chylońska 110

Sto10 Chylońska Temat dostępny też na forum:
Inwestycja powstaje w dzielnicy, która ma doskonałą infrastrukturę. Dookoła osiedla znajdują się gabinety lekarskie, niedaleko jest przychodnia zdrowia. W zasięgu wzroku znajdują się markety spożywcze, sklepy, punkty usługowe, oddziały banków i świetnie zaopatrzone targowisko miejskie. Nie brakuje tu także jednostek oświatowych dla dzieci w każdym wieku, są żłobki, przedszkola, dwie szkoły ...
więcej
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Super projekt świetna architektura PODOBA mi się!
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 15

chyba jakis zart

to chyba jakiś zart ta ulica jest zapchana a dzialka w srodku puckiej i chylonskiej i pod nosem tory kolejowe kto daje zgode na takie inwestycje w srodku dzielnicy przecież korki będą straszne czy urząd miasta tego nie wie to sa jakies kiepskie zarty Szczurek nodejdz wstydu oszczedz bo twoja kadencja to jedna wielka porazka
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 45

Możesz sobie pokrzyczeć ale pamiętaj że to nie ty decydujesz , tym bardziej że z pewnością sam by s tam mieszkać nie chciał.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

gość

człowieku żart o czym ty piszesz ty nie masz pojęcia o realiach miasta wlaśnie wspaniale wciśnięta osiedle nowo czesnych brył blokowych które wypełnią ochydne puste miejsca na chyloni tylko mogły być nieco wyższe fajnie że dzielnica która wymiera zamienia się w mieszkania dla młodych a korki są wszędzie i my nato nie mamy wpływu brawo dla władz miasta za tego typu pozwolenia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

idz na skm

skm nie ma korków
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Twój wpis to chyba jakiś żart. Idealne miejsce na inwestycję. 5 minut do SKM, 3 minuty do obwodnicy, wszystkie sklepy w sąsiedztwie. Czego chcieć więcej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

jaja

W tym miejscu (teren po dawnej gazowni) miało pierwotnie powstać centrum handlowo usługowe. A więc obiekt zbliżony wysokością do otaczającej go zabudowy. A tu się okazuje że powstaną wieżowce!!! To są jakieś jaja. .
Dlaczego miasto zgodziło się na coś takiego w tym miejscu? Ciekawe co jeszcze chcecie zabetonować i ogrodzić?
Macie szczęście ewentualni kupcy. Ja się z Gdyni wynoszę.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 45

i to szybko
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jeszcze tu jesteś? - Czas już najwyższy na ciebie - znikaj.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

mieszkaniec gdyni

to się wyprowadzaj tylko ciekawe gdzie jak i tak nie masz piniędzy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ha ha..a ile tam do torów?
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 14

10 metrow do torow i 10 metrow do muru netto
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Lokalizacja na + Wygoda na + Nowoczesność na +

Mieszkanie z rynku pierwotnego 10 minut od centrum Gdyni a w dodatku nie za miliony monet! Czego chcieć więcej ;-)
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 32

hmmm czego mozna wiece....

moze braku codziennie odglosow SKM przy cenie mieszkania za ponad pol milioa zlotych? Nie wiem....albo mniej patologii w blokach obok?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkanie kupione ;-)

Lokalizacja, nowoczesność, największa dzielnica Gdyni ;-) Czego chcieć więcej...
I cena... Lepsza niż na Przymorzu, we Wrzeszczu czy też centrum Gdyni... od samego entrum dzieli nas 10 min... Łatwy wyjazd na obwodnice, na rewę itp.! ;) Super udogodnienia dla mieszkańców... Siłownia, Rowerownia, Wózkarnia, Restauracja ;) Idealnie...
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 33

Marian, Monika..., osobo która piszesz. Myślisz, że nie widać, że piszesz z tego samego adresu IP? :)
Kupiłaś/eś mieszkanie czy jesteś przedstawicielką/em dewelopera. :)
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 1

Monika 89.230.186.*
(2 miesiące temu)

~Marian 89.230.186.*
(2 miesiące temu)

Ktoś tu ewidentnie nagania i to w mało wyszukany sposób. Dobre mieszkania same się sprzedadzą. A co do samej inwestycji. Jak można zachęcać do zakupu mieszkań w takiej odległości od kolejki? Hałasy, trąbienie i ten rdzawy kolor od torów:/ Masakra ! A z drugiej strony bardzo ruchliwa ulica. Tragedia
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ciekawe kto minusuje? :)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 7

Z jednej strony lipa, że to blisko torów (ulica nie jest problemem bo większość mieszkań w mieście jest obok ulicy, w Redłowie ludzie mają widoki z balkonu na ulicę i skm Redłowo, a mieszkania nawet po 700 tys.), ale z drugiej strony jest to świetny punkt. Do roboty - czy skm czy autobusem dostaniemy się moment, a z takich uboczy jak Wiczlino czy Kosakowo dojazdy są fatalne.. także coś za coś ludzie. Tutaj jest centrum, pełno sklepów, szkół, przychodnie, dojazdy z każdej strony bez problemu - czy do Gdańska, czy Rumi, czy na Hel itd. Także zależy kto co poszukuje. Myślę, że tory nie będą aż tak przeszkadzały osobom od drugiej strony mieszkań i mieszkania będą też mocno wygłuszone, więc w mieszkaniu nic nie usłyszymy raczej, a na zewnątrz - może gorzej, ale gdzie jest cicho teraz? chyba tylko na wsi. A na wieś można jechać na wakacje. Dla mnie najważniejsza jest jednak lokalizacja bo 5 dni w tygodniu człowiek pracuje, a nie mieszka - samochód może się zawsze zepsuć niestety. Także ciężko ocenić, czy inwestycja jest cudowna czy fatalna. Inwestycja jak inwestycja, jacyś chętni na pewno się znajdą. Ja osobiście w Chyloni mieszkam od urodzenia i nie chciałabym się wyprowadzić na jakąś wieś, centrum to centrum. Także ciężko ocenić, ale kto będzie chciał to kupi, ja osobiście taką opcję bym rozważyła, jeżeli na rynku nic nie ma, albo są mieszkania na mieszkaniu + pole - jak na Wiczlinie..No a w Chyloni nie buduje się nic ciekawego, więc co wybrać innego. Rynek wtórny w centrum Chyloni stoi tyle co pierwotny..
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 13

chyba smieszny jestes, opinia wlasna. Mieszkam na Chylonii od urodzenia czlowieku. Kosakowo jest ciagle zalewane fekaliai, dziekuje kuwa za te mieszkania za 400 tys. Na Wiczlino jak jezdze do znajomych i widze jak ludzie spaceruja po polach lub osiedlach to plakac mi sie chce. W zyciu bym mieszkania na zdupiu nie kupil, zeby potem 2h tracic na dojazdy do domu, gdzie chce dziecko widywac wiecej niz godzine dziennie po pracy lol. Dodatkowo znajomy kupuje tam mieszkanie, zapoznalem sie ze wszystkimi szczegolami i porownujac inne inwestycje uwazam ze jest naprawde spoko miejsce. Ja tyle prawie zaplacilem za rynek wtorny, a kumpel kupi pryznajmniej nowe mieszkanie z pierwotnego i czynsz za 3 pokoje bedzie miec tam nizszy niz ja w starym budownictwie na Chylonii za dwa pokoje... Nikt nie kaze sie zgadzac ze mna lub szukac glupich tekstow ze jestem deweloperem bo moja branza to IT a nie nieruchomosci, kto kupi to i tak kupi. Co wam da to gadanie
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 15

Od kilku miesięcy pracuję na Śląskiej z oknami w stronę torów

i hałas pociągów jest koszmarny. Nie wyobrażam sobie mieszkać w podobnej odległości od torów a w Chylonii będzie przecież jeszcze bliżej. Żadne plusy tej lokalizacji nie są w stanie zrównoważyć takiego ewidentnego minusa, jakim jest aż taka bliskość torów.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 7

Opóźnienie

Deweloper ogłosił, że inwestycja będzie opóźniona, więc zapewne za chwilę będzie "zapraszał" do podpisywania u notariusza aneksów ze zmianą daty odbioru.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Lokalizacja porażka

Serio tak blisko torów kolejowych kto na to pozwala i jeszcze reklamują ze dla rodzin z dziećmi, ruchliwa ulica, tory i netto pod nosem
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

Sama dzielnica to porażka

słynna Ul.Chylonska i bliskość torów serio ktos to kupi
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5

tak,sloiki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Realizacja błędny status

W opisie inwestycji pojawił się tu status "realizacja zakończona" - nie jest to prawda. Planowy termin odbiorów to 31.03.2020, ale już w styczniu deweloper poinformował o opóźnieniu do czerwca. Poza tym wystarczy się tam przejść, żeby zobaczyć, że na zewnątrz prace się nie skończyły - balkony, wewnątrz zapewne też jeszcze nie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolejne opóźnienie

Czerwiec na odbiory już nieaktualny, dalsze opóźnienie przewidywane do sierpnia. Zdecydowanie odradzam tego dewelopera, kręci, nie potrafi, a może nie chce przekazać rzetelnych informacji.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupujcie dalej

mieszkania na Chylce za 8k z metra, w sumie sobie sami jestescie winni, ze Was oszukuja.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Grupa na FB

Dla mieszkańców jest grupa na FB - "Forum Mieszkańców - Chylońska STO10"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Grupa fb

Jest też grupa Osiedle Chylońska 110 - mieszkańcy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest śmieszna oferta; Ja mam dwa pokoje i ponad 56 m2 a oni oferują trzy pokoje na mniejszej powierzchni (ca 54 m2) a to wszystko w Chylonii i 15 metrów od torów kolejowych za ponad 400k PLN . Czy wy naprawdę i**otów szukacie?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

wincej

za ponad 500k PLN :D ale frajer i tak kupi, masakra.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

brak możliwości zamknięcia kuchni na 45 m2? słaby projekt
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chylonia

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

Dom Towarowy Chylonia (15 odpowiedzi)

Co myślicie do Domu Towarowym Chylonia ? Zaglądacie tam czasami ?

do góry