Widok
Ciasto czekoladowe
1 grudnia kupowałam rano ciasto do pracy w culierni przy Młynie. Oczywiście miało być świeże. Po rozpakowaniu okazało się, że ciasto w jabłeczniku jest twarde /stare/ a w cieście czekoladowym z owocami jest PLEŚŃ. Ciasto w cukierniach Pellowski do tanich nie należy, a z tego co kupiłam /za 140 zł / połowa nie nadawała się do jedzenia. Nie był to pierwszy raz, że kupiłam stare ciasto. Poprzednio zdarzyło się to przy Długich Ogrodach i Podwalu Staromiejskim.
Moja ocena
obsługa: 4
oferta: 4
jakość asortymentu: 1
przystępność cen: 1
ocena ogólna: 2
2.4
* maksymalna ocena 6