Widok

Ciekawe miejsca w trójmieście

Witajcie.

Poszukuję propozycji na miejsce do zorganizowania jednodniowej imprezy integracyjnej dla grupy mlodziezy szkolnej.

W programie m.in strzelanie z wiatrowki, mosty linowe i jakies ognisko.

W związku z tym poszukuje jakiegos ciekawego miejsca gdzie możnaby taką imprezke zrobic. Najlepiej gdyby byl to jakis las z miejscem na ognisko, niedaleko jakis parking, fajnie byloby gdyby bylo jakies jeziorko, albo moze jakis wąwóz...

Generalnie zalezałoby mi na trójmieście i okolicach, ale jeżeli znacie jakieś miejsce nieco dalej (do 50 km od 3city) to też z pewnoscia sie przyda.


Poza tym jeżeli znacie jakieś ciekawe miejsce (ośrodek, pensjonat, dworek) z własnym zapleczem "ziemskim", gdzie moznaby zorganizowac podobna impreze dla firmy, moze byc 2 i wiecej dni, to takze napiszcie swoje propozycje.


Przy opisywaniu miejsc, prosilbym (o ile to mozliwe) o jakis dokladniejszy plan lokalizacji (zwlaszcza jezeli chodzi o las).

Z gory dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wrocław jest pięknym miastem, warto tam pojechać choćby tylko po to żeby zobaczyć rynek. Warto również odwiedzić https://hydropolis.pl/. To bardzo ciekawa i edukacyjna wycieczka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Feromony i ich działanie (7 odpowiedzi)

Słuchajcie a jakie jest tak naprawdę to całe działanie feromonów. Mianowicie jak jestem w...

Upokorzony przez żone (3 odpowiedzi)

Żona zaprosiła mnie na bal karnawałowy do swojej firmy. Zgodziłem się, żeby zrobić jej...

zawistne baby w pracy (53 odpowiedzi)

Mam problem w pracy. Pewne towarzystwo kobiet- zawistnych plotkarek wzajemnej adoracji mnie nie...

do góry