Widok

Ciężarówki na ul. NaDambnik

Jak to jest, droga do 8t a wywrotki i nawet tzw. Wanny wjeżdżają załadowane po brzegi. Ta droga zaraz będzie ruina.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A) Gmina ma to gdzieś
B) Szemudzka Policja jeszcze głębiej.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Istnieje coś takiego jak tymczasowe pozwolenie na korzystanie z drogi, a formularz jest dostępny w gminie. Kiedy budowano Twój dom, również jeździły ciężarówki i tym podobne pojazdy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

nie było asfaltu i jomb, do których ja się dokładałem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Owszem jeździły, ale droga była polną, niemało pieniędzy dołożyłem aby był asfalt.
Te ciężarówki jadą w Zamczysko, pewnie dewelopera co buduje na końcu ulicy domy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzisiaj też jeżdżą wanny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Światłowód w gminie Szemud (16 odpowiedzi)

Czy gdzieś już kopią i kładą światłowód?

do góry