Istnieje coś takiego jak tymczasowe pozwolenie na korzystanie z drogi, a formularz jest dostępny w gminie. Kiedy budowano Twój dom, również jeździły ciężarówki i tym podobne pojazdy.
Owszem jeździły, ale droga była polną, niemało pieniędzy dołożyłem aby był asfalt.
Te ciężarówki jadą w Zamczysko, pewnie dewelopera co buduje na końcu ulicy domy