Trudno mi zdecydować czy bym poleciła ten lokal...
1. dziewczyna która odbiera telefon nie przedstawia lokalu tylko mówi "halo" samemu trzeba się pytać czy to aby na pewno pizzeria. Żenada!
2. ceny dań obiadowych w sumie wysokie jak za taką małą porcję, ale ustalone na pizzę OK!
3! LOTERIA ! nie wiadomo kto kucharzy co skutkuje tym, że jak nie trafisz na tego dobrego (Krystiana) to nie idzie zjeść, taki człowiek dostaje szajs! raz przyjechała do mnie stara wysuszona kurza pierś!!! Innym razem naleśnik ze szpinakiem to było samo obrzydliwe ciasto, a farszu tyle co kot napłakał, dałam to psu-nie zjadł!Znowu spagetti ze STARYM śmierdzącym kurczakiem!Kumpel zamówił 3h po mnie i miał to samo! surówki zawsze są paskudne, ogólnie dania bez smaku. Radzę pytać kto obecnie kucharzy bo to naprawdę w tym lokalu ma znaczenie! A! czas oczekiwania przy dostawie do domu dość długi, raz czekałam prawie 80 minut! W niedzielę niema połowy potraw bo zawsze brakuje im mięsa.
Jeśli chodzi o pub to jest ok! Piwko tanie barman sympatyczny. trochę mało "intymnie" jest umeblowany-jesteśmy skazani na towarzystwo obok.
Polecam pub na piwko-drinkowanie przy np. meczyku a pizzerie tylko z odpowiednim kucharzem