Widok

Cisowa - opinie mieszkańców

Dzień dobry!

Planuję zakup mieszkania w Cisowej. Zrobiłem wstępne rozeznanie, lecz tematami, które wciąż mnie interesują i które chciałbym doprecyzować są opinie mieszkańców na temat bezpieczeństwa w dzielnicy i fetoru z Ekodoliny. W temacie bezpieczeństwa wydaje mi się z własnych obserwacji, że ponurą sławę Cisowa zdobyła w przeszłości i "cieszy się" nią niesłusznie po dziś dzień. Fetoru z wysypiska również nie czułem bywając tam, jednak opinia kogoś, kto mieszka tam od lat będzie mile widziana. :) Ogólnie bardzo mi się na Cisowej spodobało, dobra komunikacja, spokój, las tuż obok. Chciałbym jedynie ostatecznie rozwiać powyższe wątpliwości.

Z góry dzięki za opinie i pozdrawiam! :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam. Cisza spokój dobrze skomunikowane miejsce i dużo sklepów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeśli osiedle cis, to zastanów się dobrze, pojedź osobiście zobacz drogę dojazdowa do bloku, jest fatalna!! Druga rzecz balkon z dykty? Przyklejona do słupków dykta, która ma inny kolor niż elewacja to jakieś żarty, na projekcie miało wyglądać elegancko a rzeczywistość jest inna.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ostatnio spacerując po dzielnicy wyczułem jednak mocno Ekodolinę - szkoda. Ktoś może powiedzieć, czy fetor to wyjątek, czy reguła?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Cisowa super lokalizacja, mieszkałem tam przez wiele lat. Bardzo dobrze skomunikowana - SKM, autobusy dzienne, autobusy nocne. Kiedyś o każdej dzielnicy krążyły historie nie z tej ziemi, cisova tez miała niechlubna opinie. Jednak w dzisiejszych czasach nawet na strzeżonym osiedlu z kamerami możesz w michę wygarnąć jak zasłużysz ;D Jest bezpiecznie, blisko do lasu, przedszkole, szkoła podstawowa pod ręką, słyszałem że ma być też przychodnia w dawnym Chemiku. Smród z ekodoliny czułem przez kilka lat może ze 2 albo 3 razy ale to były wtedy jakieś awarie albo kumulacja innych niekorzystnych sytuacji, wiatrów itp.
Osiedle CIS faktycznie trochę wciśnięte w środek wszystkiego ale wszędzie tak jest... dojazd przez sąsiednie osiedle pewnie będzie nieco utrudniony... ale gdzie tak nie jest. Osiedli coraz więcej a ulice z gumy nie są.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

ogolnie cis bedzie do d*py,lepiej szukac uzywki w blokach,sa lepiej rozstawione,wiecej miejsca miedzy blokami.ale i tak chylonia lepsza
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co z głośnościa od Torów? Slychac pociągi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

nie bedzie slychac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Cisowa

Zbożowa (9 odpowiedzi)

Położenie inwestycji w dzielnicy Cisowa daje możliwość komfortowego dojazdu z niej do centrum...

Parafia Chrystusa Dobrego Pasterza - kobieta przy ołtarzu (10 odpowiedzi)

Od chwili gdy w parafii pojawil sie nowy proboszcz przy oltarzu przed Msza zaczela sie krecic...

do góry