Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Luiza - opinia wątek zamknięty Weszłam do Ciszy rozdygotana wewnętrznie, z poczuciem, że jestem psychopatką...
~Luiza
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 kwietnia 2022

Ania - opinia wątek zamknięty To miejsce, w którym liczy się człowiek. Empatia, bliskość, zrozumienie oraz...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 marca 2022

Ag - opinia wątek zamknięty "Cisza" to niezwykła przestrzeń. Bezpieczna atmosfera, oaza spokoju i...
~Ag
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 marca 2022

Alicja - opinia wątek zamknięty Znalazłam Ciszę 2 lata temu. W tamtym okresie czułam że życie moje i dzieci...
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 lutego 2022

Sylwia - opinia wątek zamknięty Czasem trudno przejrzeć się w lustrze, zobaczyć prawdziwą siebie i...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 lutego 2022

Ilona - opinia wątek zamknięty Podpisuję się wszystkimi kończynami pod potwierdzeniem jakości usług Pani...
~Ilona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 lutego 2022

Anita - opinia wątek zamknięty Cisza to wspaniałe miejsce, które stworzyła kobieta o wielkim sercu, Eliza...
~Anita
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 lutego 2022

Ola - opinia wątek zamknięty Cisza jest wyjątkowym miejscem, w którym znajduje wyciszenie i ukojenie....
~Ola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 lutego 2022

Iza - opinia wątek zamknięty Eliza jest wspaniałą kobietą i terapeutką. Przebywanie i praca z nią pozwala...
~Iza
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 lutego 2022

Agata - opinia wątek zamknięty Piękna, przyjazna przestrzeń do samopoznania i wzrastania. Zaangażowanie i...
~Agata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 lutego 2022

Grzegorz Zagórski - opinia wątek zamknięty Przytulny klimat, poczucie bezpieczeństwa i mądra terapeutka, która pomaga, a...
~Grzegorz Zagórski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lutego 2022

Monika - opinia wątek zamknięty Miejsce nie tylko z pięknym wnętrzem. Terapia indywidualna i warszaty...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lutego 2022

Pola - opinia wątek zamknięty Z terapii u Pani Elizy korzystam już ponad pół roku i jestem ogromnie...
~Pola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lutego 2022

Lena - opinia wątek zamknięty Najlepsza psychoterapeutka jaką można spotkać na swojej drodze.
~Lena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lutego 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry