City Taxi Gdańsk

Taxi

Gdańsk, Szczęśliwa 18

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dziękuję Panie Grzegorzu wątek zamknięty Kurs Lotnisko- Dworzec Autobusowy Gdańsk, naprawde wielkie dzięki. Pan...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

city wątek zamknięty Taxi i dyspozytornia-super. Nie sluchajcie opini innych ludzi tutaj bo to...
~Kinia
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 marca 2017

Dyspozytornia wprowadza klientów w błąd wątek zamknięty Dziś miałem okazje korzystać z ich usług słaba sprawa dzwoniłem po taksówkę i...
~Radosław
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 czerwca 2017

Dziekuje 😘 wątek zamknięty Dziekuje za wyrozumiałość i pomoc😃 więcej takich ludzi i taksówkarzy...
~magdales
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 maja 2017

Super!! wątek zamknięty Polecam jak najbardziej! Szybko, sprawnie i bardzo tanio!!! Jestem mega...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 maja 2017

City dobra robota wątek zamknięty Skusiłem się wczoraj na city taxi i od dzisiaj tylko z nimi jeżdżę czysto...
~Grześ Suchanino
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 marca 2017

super taxi zawsze korzystam z ich uslug wątek zamknięty Zawsze korzystam z ich uslug i nigdy sie nie zawiodlem. Wiadomo sa lepsi i...
~karol
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 marca 2017

Punktualnie i szybko wątek zamknięty Zamówiłem taxi na 13.00. Przyjechała 10 min przed czasem. Kierowca i jazda...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2017

wszystko ok wątek zamknięty czas oczekiwania miał być 15min był 10 min, kierowca super miły,szybko i...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lutego 2017

Okropne! wątek zamknięty Zostałam poinformowana ze czas oczekiwania wyniesie 5-6 minut, po upływie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lutego 2017

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Korzystam z usług już od wielu miesięcy i zdecydowanie polecam :)
~renata krysiak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lutego 2017

POLECAM wątek zamknięty Naprawdę polecam najtańsze Taxi w 3mieście. Kierowcy uprzejmi. Czas...
~Maciek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 stycznia 2017

recepcja hotelu wątek zamknięty Dziekujemy firmie City Drivers za rozwiazanie problemu. Pamietamy i...
~recepcja anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 stycznia 2017

solidność i uprzejmość wątek zamknięty Dużo podróżuję i często korzystam z taxi. Po zmianie korporacji - teraz...
~Terka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 stycznia 2017

Nieźle wątek zamknięty Tu są naprawdę najnizsze ceny czyli 1,80 zł za km. Nigdy nie czekalem dluzej...
~Przemysław
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 grudnia 2016

Dyspozytornia DRAMAT wątek zamknięty Nie polecam nikomu być tak potraktowanym jak zostałam jakiś czas temu ja...
~Nina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 grudnia 2016

Dyspozytornia to dramat!!! wątek zamknięty Miałam przyjemoność korzystania z usług City Drivers nie raz. Kierowcy super,...
~Pasażer
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 grudnia 2016

Szybko tanio miła obsługa polecam wątek zamknięty Jeżdżę z nimi juz jakiś czas jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Polecam
~Nikola Sułek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 listopada 2016

Zdecydowanie polecam ! wątek zamknięty Punktualni kierowcy, miła obsługa i do tego tanio. Polecam !
~Angela
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 listopada 2016

Jak dotąd najlepsi wątek zamknięty Normalna, solidna i w miarę przystępna korporacja, natomiast do napisania...
~Artur
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 listopada 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry