Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wiola i Jacek z Babich Dołów - opinia Jeśli ktoś zastanawia się gdzie zamówić meble kuchenne to z czystym sumieniem...
~Wiola i Jacek z Babich Dołów
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 12 maja 2023

Tomasz Płuciennik - opinia Zamówiliśmy meble kuchenne. Od samego początku pracownicy tej firmy...
~Tomasz Płuciennik
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 kwietnia 2023

Marta - opinia Pracownicy firmy Classic Meble z Kosakowa zaprojektowali, wykonali i...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 września 2022

Ania z Redy - opinia Dziękuję za profesjonalną usługę; zamówiłam zabudowę do całego mieszkania,...
~Ania z Redy
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 lipca 2022

Grażyna - opinia wątek zamknięty Kuchnia wykonana na najwyższym poziomie. Projekt pani Aurelii doskonały, rady...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 grudnia 2021

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Fantastyczna realizacja. Projekt zgodny z oczekiwaniami. Doskonali stolarze...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 listopada 2021

Joanna G - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z zabudowy kuchennej. To już kolejna realizacja...
~Joanna G
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 czerwca 2021

Mirek - opinia wątek zamknięty Duży wybór materiałów, w zależności od preferencji klienta, firma jest w...
~Mirek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 maja 2021

Natalia M. - opinia wątek zamknięty Polecam salon - profesjonalne podejście do klienta, terminowość, niezawodna...
~Natalia M.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2021

Gosia - opinia wątek zamknięty Polecam firmę Classic Meble. Piękny projekt, sprawny montaż, wszystko na czas...
~Gosia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 marca 2020

Meble kuchenne wątek zamknięty Polecam firmę Classic Meble w Kosakowie. Profesjonalne podejście do klienta,...
~Kasia
4

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 listopada 2018

POLECAMY wątek zamknięty Polecam gorąco. Począwszy od projektu, w którym Pani Aurelia uwzględniła...
~DOROTA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 lipca 2018

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam szczegolnie projektantki mebli. Badziew
~Gd
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 lutego 2017

Profesjonaliści, b. miła obsługa i doradztwo wątek zamknięty Z czystym sumieniem można polecić tę firmę każdemu kto chce coś zmienić ,ale...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 maja 2015

Zadowolony klient wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić salon jak również pracę montażystów którzy...
~Kris
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 stycznia 2015

polecam wątek zamknięty Firma Classic Meble potrafi porzadnie zaaranzowac mieszkanie. Jestem...
~Aniulka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 listopada 2012

Salon Godny Polecenia:) wątek zamknięty Ja również byłam klientką Firmy VERO MEBEL zamówiłam u nich narożnik, z...
~Amelia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 listopada 2011

Jedno "ale" wątek zamknięty Obsługa rzeczywiście super, ale po czasie "szydło wyszłoi z worka"... Mebel...
~Rozczarowany klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 lutego 2011

Obsługa - REWELACJA... wątek zamknięty Faktycznie słowa reklamujące salon sprawdzają się w 100%! Przede wszystkim...
~W
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 czerwca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
24

postów

19

wątków

do góry