Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super! Na urodziny dostałam w prezencie kupon na zabieg i pojawiłam się tu na...
~Iza
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 1 września 2019

Aniafrania89 - opinia Byłam tu. z córką (8lat) na zamykaniu naczynka dość mocno widocznego, bo na...
~Aniafrania89
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 25 lipca 2019

Najlepsze miejsce! Korzystałam tutaj z różnych zabiegów i zawsze byłam zachwycona. Darmowe...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 lutego 2019

Depilacja łydek i pachy :) Byłam na 1 zabiegu w styczniu u pani Marty i jestem mega zadowolona, po 4...
~Ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 lutego 2019

vectus gdynia Depilowałam sobie okolice bikini i jestem pod wrażeniem efektu, który był...
~Anna F.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 października 2018

Polecam Clinicę Cosmetologicę Byłam na zabiegu laserowej depilacji i jestem bardzo zadowolona z obsługi...
~Malwina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 maja 2018

polecam! Jestem po pierwszym zabiegu laserem vectus u Pani Marty. Nie spodziewałam się...
~BEATA
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 marca 2018

Koniec z naczynkami wątek zamknięty Koniec z naczynkami Moim problemem były rozszerzone, pękające naczynka....
~dagmara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 grudnia 2017

Świetne miejsce! wątek zamknięty Zacznę od tego, że jeszcze na początku 2016 roku byłem zakompleksionym...
~Janek
-

dodano: 12 grudnia 2017

Moje blizny po trądziku wątek zamknięty Minął już rok odkąd zakończyłam serię zabiegów laserem Palomar Emerge. Zabieg...
~EWA
1

dodano: 4 grudnia 2017

ok wątek zamknięty Świetnie miejsce, pełen profesjonalizm, sterylne miejsce! Zabiegi...
~Eda
-

dodano: 10 lipca 2017

Wasza stała pacjentka :-) wątek zamknięty Super klinika, super profesjonalne Panie kosmetolog oraz lekarze. To...
~Ella
1

dodano: 23 czerwca 2017

Super wątek zamknięty Świetne miejsce - serdecznie polecam. Była na bezpłatnej konsultacji,...
~Pacjentka
-

dodano: 15 marca 2017

Dobra diagnoza wątek zamknięty Wprawdzie minęły 2 miesiące od skończenia leczenia, ale postanowiłam, że...
~ania
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 października 2016

Wypełnienie zmarszczek wątek zamknięty Bardzo obawiałam się wypełnień ale zupełnie bez potrzeby. Wszystko wygląda...
~Wiktoria
1

dodano: 19 września 2016

Konsultacje - blizna poparzeniowa wątek zamknięty Byłem na konsultacji a następnie na leczeniu blizny oparzeniowej. Zabiegi...
~Andrzej
1

dodano: 10 października 2016

Profesjonalnie wątek zamknięty Cenie sobie profesjonalne podejście w służbie zdrowia. Państwową służbę...
~Mia
1

dodano: 28 czerwca 2016

Depilacja laserowa wątek zamknięty Powiem szczerze, że myślałam, że będzie bardziej bolało, że będzie to...
~Renata
1

dodano: 7 lipca 2016

Zabiegi wątek zamknięty Jestem stała pacjentką w gabinetach! To jest po prostu świetny czas dla...
~Krysia
1

dodano: 28 lipca 2016

Zabiegi wątek zamknięty Jestem stała pacjentką w gabinetach! To jest po prostu świetny czas dla...
~Monika
-

dodano: 18 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry