Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewe - ocena Pani Natalia szczerze i profesjonalnie doradza zabiegi i pielęgnację, jestem...
~Ewe
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 lutego 2024

Agniecha T - ocena Totalnie będę wracała. Zabiegi tutaj robię od 2-3 lat i wracam zawsze bo...
~Agniecha T
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 22 stycznia 2024

justynka - ocena totalne poleconko. jak przyjezdzam do trojmiasta to tylko tutaj ide robic...
~justynka
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 11 grudnia 2023

Izabela - ocena Depilacja laserowa przeprowadzona profesjonalnie i z takimi efektami jakich...
~Izabela
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 21 listopada 2023

A. Biernat - ocena Zaczął się sezon na depilację laserową więc i to poczyniam. Mam 2 sesję za...
~A. Biernat
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 2 listopada 2023

Lidka - ocena Do placówki w Gdańsku wybrałam się na zabieg endermologii LPG. Pierwszy...
~Lidka
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 4 października 2023

madziula - ocena zabiegi zawsze przeprowadzone super i można się cieszyć świetnymi efektami
~madziula
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 21 września 2023

Szymon S. - opinia Niestety nie pamietam imienia Pani konsultantki (ostatni pokoj po prawej...
~Szymon S.
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 27 sierpnia 2023

Alicja - opinia Zabieg wykonany bez zarzutów, bardzo miła obsługa.
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 1 sierpnia 2023

E. Kocik - opinia Zabiegi oceniam bardzo dobrze. Nie były one u mnie bolesne, całość trwała nie...
~E. Kocik
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 24 kwietnia 2023

polecająca - opinia miałam robione w clininica cosmetologica zabiegi geneo i to jak moja twarz...
~polecająca
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 marca 2023

Mk - opinia Bardzo średnio oceniam to miejsce. Wydaje się fajnie, ale wiecznie szybko...
~Mk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 marca 2023

Sus - opinia Chodze na zabiegi do clinica cosmetologica już jakiś czas. Uwielbiam venus...
~Sus
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 marca 2023

Anitka - opinia przychodzę regularnie na zabiegi :D zdecydowanie polecam, bo wykwalifikowana...
~Anitka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 lutego 2023

Marcelina G - opinia Wlosy nie odrastaja i o taki efekt mi dokladnie chodzilo. Robilam w tym samym...
~Marcelina G
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 lutego 2023

K - opinia Skorzystałam z depilacji laserem trzy lata temu. Efekt był świetny i do tej...
~K
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 stycznia 2023

o.t. - opinia wracam od lat zawsze do tej kliniki. pozytywne opinie sa jak najbardziej...
~o.t.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 stycznia 2023

wilczarska-krupa - opinia zabiegi maximus pollogen legend zdecydowanie polecam. jestem juz po serii 7...
~wilczarska-krupa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 listopada 2022

Zadowolona Klientka - opinia Jesień to okres cudownych zabiegów i chodzę tutaj na nie regularnie ^^ W...
~Zadowolona Klientka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 listopada 2022

B.Dorocińska - opinia chodzę regularnie do clinica cosmetologica i polecam :)
~B.Dorocińska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 października 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry