Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
M. J. - ocena nowy temat Jeżeli mam wyrazić swoją opinię tooo.... jest okej :) Serio, nie mam tutaj...
~M. J.
-

ostatnia odp. 10 godzin temu

dodano: 28 kwietnia 2024

Iza - ocena nowy temat to już moja kolejna wizyta w gabinecie i kolejna pani kosmetolożka i za...
~Iza
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 27 kwietnia 2024

Marta Jabłońska - ocena nowy temat To moja pierwsza wizyta w klinice kosmetycznej w Gdańsku i na szczęście...
~Marta Jabłońska
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 27 kwietnia 2024

Danuta - ocena nowy temat Jestem świeżo po zabiegu. Klinika ładna i schludna, obsługa bardzo miła,...
~Danuta
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 26 kwietnia 2024

Hanna - ocena nowy temat To była dopiero moja pierwsza wizyta, ale już teraz wiem, że wrócę na...
~Hanna
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 26 kwietnia 2024

Kasienka - ocena nowy temat Mialam nakladany Piruvex juz jakis czas temu ale teraz po czasie jestem w...
~Kasienka
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 23 kwietnia 2024

Agnieszka K. - ocena nowy temat Efekty zabiegu zgodne z oczekiwaniami, bardzo profesjonalne podejście do...
~Agnieszka K.
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 22 kwietnia 2024

Marta93 - ocena nowy temat Chodzę tutaj na zabiegi na ciało ale też ostatnio miałam robione tutaj brwi i...
~Marta93
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 22 kwietnia 2024

Dzulietta - ocena nowy temat Chodze regularnie na oczyszczanie twarzy do CC i peelingi u nich pomogly mi...
~Dzulietta
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Anita - ocena nowy temat Klinika w bardzo ładnej lokalizacji, schludna i nowoczesna, można dojechać do...
~Anita
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 17 kwietnia 2024

Karolina - ocena nowy temat Wykonywałam kilka różnych zabiegów w tym miejscu, ze wszystkich jestem...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 17 kwietnia 2024

Alicja - ocena nowy temat Pani kosmetolożka bardzo miła, zabieg o wiele mniej bolesny niż sądziłam,...
~Alicja
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 17 kwietnia 2024

Ewe - ocena Pani Natalia szczerze i profesjonalnie doradza zabiegi i pielęgnację, jestem...
~Ewe
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 22 lutego 2024

Agniecha T - ocena Totalnie będę wracała. Zabiegi tutaj robię od 2-3 lat i wracam zawsze bo...
~Agniecha T
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 22 stycznia 2024

justynka - ocena totalne poleconko. jak przyjezdzam do trojmiasta to tylko tutaj ide robic...
~justynka
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 11 grudnia 2023

Izabela - ocena Depilacja laserowa przeprowadzona profesjonalnie i z takimi efektami jakich...
~Izabela
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 21 listopada 2023

A. Biernat - ocena Zaczął się sezon na depilację laserową więc i to poczyniam. Mam 2 sesję za...
~A. Biernat
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 2 listopada 2023

Lidka - ocena Do placówki w Gdańsku wybrałam się na zabieg endermologii LPG. Pierwszy...
~Lidka
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 4 października 2023

madziula - ocena zabiegi zawsze przeprowadzone super i można się cieszyć świetnymi efektami
~madziula
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 21 września 2023

Szymon S. - opinia Niestety nie pamietam imienia Pani konsultantki (ostatni pokoj po prawej...
~Szymon S.
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 27 sierpnia 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry