Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
fajnie i przytulnie wątek zamknięty tyle slyszalem o tym clubje i wrescje sie wybralismy z znajomymi, mila...
~adi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 stycznia 2010

ala - opinia wątek zamknięty Naprawdę super knajpa na pozimie!!!
~ala
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 stycznia 2008

Miło fajnie i przyjemnie... wątek zamknięty ... staram się spędzać tam co najmniej jedną noc w tygodniu ponieważ knajpa...
~Misza
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 listopada 2009

Beznadziejnie wątek zamknięty Zapowiadał się świetny klub w fajnym miejscu a jednak właściciel przerósł...
~Marek
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 listopada 2009

Sonia - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam :) wpadliśmy tam wczoraj razem z przyjaciółmi, zupełnie...
~Sonia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 czerwca 2009

;) wątek zamknięty Ogółem bardzo mały pubik aczkolwiek bardzo przyjemny, miło jest posiedzieć ze...
~M.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 grudnia 2008

poytywnie wątek zamknięty nic dodac nic ujac :d Jak w tytule pozytywnie. Szczegolnie cenione cykliczne...
~Anulka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 października 2008

bonus wątek zamknięty jest jak powinno byc, zeby sie wyluzowac. klimat pubu tworza ludzie tam...
~bonus
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 września 2008

emo - opinia wątek zamknięty Jestem w tym lokalu poraz drógi i jestem mile zaskoczony!!! Bardzo fajna...
~emo
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 maja 2008

Bez przesady! wątek zamknięty Odwiedziłem ten klubik nabuzowany pozytywnymi opiniami na tym portalu i może...
~lech0sław
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 lutego 2008

Bardzo fajny wątek zamknięty Pierwszy raz trafiłem do "Club no.11" zupełnie przypadkowo i od tamtego czasu...
~Haber
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 listopada 2007

Polecam!!! wątek zamknięty Fajny klimat piwniczny, wygodne kanapy, dobre drineczki :) i przede wszystkim...
~G.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 8 października 2007

Wow wątek zamknięty Klub poprostu nieziemski, barman zawsze usmiechniety i sluzy pomoca :) piwko...
~Misio w zielonym sweterku:)
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 6 października 2007

Nowy Fajny Klimacik wątek zamknięty klubik rozmiarów niewielkich, ale bardzo miła i przyjemna atmosfera panuje w...
~pawelski
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 października 2007

stefan - opinia wątek zamknięty Bardzo Fajny lokal. Mają wszystkie programy sportowe i zajefajny ekran.
~stefan
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 2 października 2007

Zenio - opinia wątek zamknięty Dzięki za meczyk. Było super. wszystkim szczerze polecam ten klubik
~Zenio
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 30 września 2007

Radek - opinia wątek zamknięty Bardzo fajny lokalik. Polecam
~Radek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 30 września 2007

Rewelka wątek zamknięty Bardzo fajny, przytulny lokal z klimatem! Obsługa jest po prostu rewelacyjna,...
~Bart
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 30 września 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

18

wątków

do góry