Zawsze Razem

Usługi dla ludności

Gdańsk, Przyrodników 21A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
EwaP - ocena Dobrze, że jest miejsce, które jest alternatywą dla zestawienia zwierzaka po...
~EwaP
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 6 grudnia 2023

Arek - ocena Bardzo profesjonalny serwis, dużo empatii, polecam wszystkim
~Arek
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 29 września 2023

Adrianna - ocena Są chwile nieukojone, gdy szukamy miejsca i ludzi, którzy nam pomogą przeżyć...
~Adrianna
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 13 września 2023

Magda B. - opinia Wlasnie pozegnalismy nasza kochana labradorke ""Fione" po 13 latach bycia...
~Magda B.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 kwietnia 2023

Beata - opinia Korzystałam z usług tej firmy ponad sześć lat temu. Wtedy byłam zachwycona....
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 marca 2023

Bernadeta - opinia w lutym 2022 po 19 latach musiałam niestety pożegnać moją ukochaną Mili...
~Bernadeta
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 maja 2022

Sylwia Iwanowska - opinia wątek zamknięty Dokładnie miesiąc temu pożegnałam mojego pupilabył dla mnie kimś więcej niż...
~Sylwia Iwanowska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 marca 2022

Piotr - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna i wyrozumiala obsluga. Dzieki ich pomocy udalo sie nam...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 grudnia 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty W maju 2020 roku pożegnaliśmy naszego Kacperka, korzystając z usług "Na...
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 września 2021

Jacek Szefler - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry punkt cmentarza z uwagi na odległość od mista i hałasu obsługa...
~Jacek Szefler
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 września 2021

Karolina F. - opinia wątek zamknięty Gdy pożegnaliśmy naszego owczarka, po powrocie do domu oboje z mężem...
~Karolina F.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 września 2020

Darek - opinia wątek zamknięty Super obsługa a to ważne w tak trudnym czasie kiedy odchodzi nasz ukochany...
~Darek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 lipca 2020

Kasia i Darek - opinia wątek zamknięty Bardzo sie cieszymy , że jest takie miejsce w Gdańsku .Można godnie pożegnac...
~Kasia i Darek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 lipca 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Przyszedl czas na pozegnanie mojego drugiego psa. Smierc przyszla...
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2020

roman - opinia wątek zamknięty super że takie coś istnieje w gdańsku.w zeszłym roku w lutym odeszla na sza...
~roman
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 stycznia 2020

Piekne miejsce na pozegnanie wątek zamknięty Firma odebrala mojego ukochanego psa z kliniki. Przed kremacja moglam...
~Ewa
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 maja 2018

Ania - opinia wątek zamknięty Wspaniałe miejsce.Mojego pieska mam w urnie w domku.Bardzo profesjonalne i...
~Ania
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 listopada 2019

Jolanta - opinia wątek zamknięty Firma uczciwa a to najważniejsza kwestia. Pracownicy...
~Jolanta
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 grudnia 2019

Polecam wątek zamknięty Profesjonalne i godne pożegnanie pupila. Bardzo taktowna obsługa. Spokojne i...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

Ilona Gnacinska - opinia wątek zamknięty Polecam prawdziwym przyjaciolom zwierzat. Firma umozliwia godne pozegnanie z...
~Ilona Gnacinska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 września 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry