Widok

Co Ludzie Powiedzą

Co? Gdzie? Kiedy? Temat dostępny też na forum:
Już w sobotę od godziny 15:00 zapraszamy wszystkich na otwarcie bistro Co Ludzie Powiedzą. Sprawdźcie, jakie lokalne bistro może być smaczne i gościnne
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 9
My będziemy na pewno!!?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8
Dobrze by było gdyby ceny były wysokie. Nie będą dziady przychodziły i można by normalnie cos zjeść.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 16
ŚwieRZy makaron np
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
ŚwieRZy makaron np
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Świeży pisze się przez ż
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Foundy camembert ???????To po jakiemu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Tylko czemu tak drogo? I nie ma normalnego menu tylko jakieś dziwadła?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

Stawiam, ze nie utrzymają się nawet pół roku ;) takie udziwnienia w menu połączone z takimi śmiesznymi cenami i to w małym osiedlowym bistro to jest jakiś śmiech na sali, oby jak najkrócej
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11

Liczyłam na jakąś fajną jadłodajnie a tu restaurante jak z Sopotu.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9

Uuu czyli przedobrzyli... Chcieli zapewne dobrze a wyszło jak zawsze.... nie byłm osobiście ale też liczyłem na jakieś normalne jedzenie w fajnej oprawie za nieduża kasę...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 10

Dopiero zaczęli. Jeśli będą wyciągać wnioski to dostosują się do potrzeb mieszkańców. Faktycznie menu i ceny nie bardzo. Menu z lunchem jest bardziej zachecajace, ale nie wiem jaki jest koszt.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

25 zł lunch:) nie widać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Czy jedzenie maja świeże?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ceny chyba w granicach normy. Jedzenie całkiem smaczne, obsługa bardzo pomocna. Jeśli ktoś porównuje te ceny do cen restauracji w Sopocie, to dawno chyba nie był na obiedzie czy kolacji w Sopocie :).
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 12

Ceny w granicach normy, ale... Za takie pieniądze można spokojnie zjeść w centrum Gdańska (regularnie jem na mieście, więc wiem co mówię). I nie mam na myśli podrzędnego baru. Ceny jak na lokalne, osiedlowe bistro faktycznie są dość wysokie. Zakładam, że właściciele nie nastawiają się na turystów, ale na mieszkańców, którzy będą regularnie zaglądać. Myślę, że osoby, które się negatywnie wypowiadają chyba też się na to nastawiły i oczekiwały bardziej standardowych dań, jak i niższych cen. Zarówno ceny, jak i menu kojarzą mi się z Plażą Piekarza, której popularność, jak i zamieszanie, które wzbudziła są chyba pewnym fenomenem. Pytanie czy potrzebujemy kolejnego lokalu w tym stylu.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Za 25 PLN można zjeść lanch bez problemu w knajpie w Sopocie...
Przykład Pinokio lanch dnia 16 zł, krem z pomidorów, pierś że szparagami i ziemniakami...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

Z takim menu i cenami nie wróżę tłumu gości...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jedzenie smaczne, nie uważam żeby menu było jakieś udziwnione. Schabowy czy mielony można sobie zrobić w domu. Czy w kółko musimy żreć pomidorową, schabowy i piersi z kurczaka? Pizzerie macie za każdym rogiem. Może jedno takie danie w menu by się przydało, nie mówię nie, nie mniej menu wg mnie jest ok. Wystrój też ok. Ceny - nie byłyby wygórowane gdyby nie fakt, że to ma być osiedlowa knajpa a nawet w centrum Gdańska zjem chociażby smaczny makaron poniżej 20 zł. I tu raczej upatruję problemu. Ceny powinny być dostosowane do miejsca. Jeśli natomiast mają podawać schaboszczaka z frytami i zestawem surówek za 12 zł albo kebsa z psa to zróbcie tam lepiej miejsce do gry w bingo.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wskaż gdzie są te pizzerie za każdym rogiem, bo nie widzę. Belle sobie daruj.
Ps. Zakładam, że masz na myśli miejsca gdzie da się zjeść zamowione jedzenie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Polecam Bar u Daniela w Baninie jedzenie smaczne , czasem czuć fryture ale cena do jakości mocne cztery
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Ja nie żrę, może Ty... Jakkolwiek byś tego miejsca nie bronił/broniła to naprawdę menu dla dzieci nie jest oszałamiające.... już widzę jak jedzą rybę i makaron z sosem pomidorowym. Przynajmniej nie moje dziecko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

jest tyle knajp zorientowanych na dzieci , naprawde nie każda musi oferować menu dla dzieci
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Czy ktoś tam chodzi? Bo pusto jakoś w środku.....nie zachęca
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Byłam w sobotę. Jadłam pizzę serową. Bardzo dobra, ale mała. A że zamówiłam jedną na pół z mężem dla orientacji to za 2 godziny robiłam w domu sałatkę. Wystrój lokalu ok, ale nie ma szału. Oczywiście ceny są za wysokie, wybrana pizza kosztowała 25 zł. Na pewno jeszcze zagoszczę w tym lokalu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czyli my zamawiamy obiad a dziecko siedzi i patrzy jak jemy? Super pomysł...rodem z polskiej wsi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
A może przestaniecie w końcu narzekać na wszystko dookoła? Powinnismy się cieszyć, ze wreszcie jest przytulne miejsce na osiedlu, gdzie jest smacznie i panuje miła atmosfera. Ceny nie są wysokie jak na tej jakości produkty. Moze rzeczywiście właściciele wyciągną wnioski czego oczekują mieszkańcy ale po co zaraz tak krytykować ?
My juz byliśmy i na pewno odwiedzimy jeszcze nie raz. Wazne, ze ktoś sie stara - kibicujemy! :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9
Co by kto nie napisał pierwsza opinia już poszła... Niestety negatywna.. Ciężko będzie się teraz pozbierać, właściciel nie trafił zbytnio w gusta mieszkańców... Myślę że hasło nowe menu i promocje mogły by naprawić nieudany początek...
czasem trzeba przyznać się do błędu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

Może zaprosić Magdę Gessler?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Nowe menu i promocje ? A za co ? Z tego co widzę często przesiadują tam goście i raczej nie narzekają na brak ruchu. Coz.. konkurencja musi sie jakoś bronić skoro sama ma podle jedzenie :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11

Chłodny arbuz z grecką fetą, oliwkami i natką w limonkowym vinegre za 25zł???
Pizza za 28zł
Zwykły burger za 22 zł

To juz wole jechac do Gdanska i zjesc na starowce w jakims fajnym ogrodku i ladnym widokiem.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

To jedź na starówkę :) nie każdemu chce się jeździć jak moze mieć coś fajnego pod nosem
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 12

Pisząc o nowym menu i promocjach nie chciałem bronić żadnej konkurencji...
W okolicy nie ma konkurencji... Bella czy Alicante?? To lokale bardzo słabej jakości...
Do godziny 21 jest Auchan Gd, ie można coś zjeść... Otworzyli również nowy bar z burgerami na szadolkach...burger menu(frytki, napój, burger), 18 zl
A ceny są zdecydowanie za duze w osiedlowy barze....
Nie jestem z żadnej konkurencji...
Mieszkaniec żółtego szeregu....
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nowe menu przydało by sie ze wzgledu na błedy ortograficzne oraz dziwną pisownię składników, które występują w obecnym. Słaba taka wizytówka i reklama.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

na kokoszkach jest pizzeria prosto z ognia. Uważam, że jest całkiem przyzwoita. Jadłem tylko i wyłącznie na miejscu, nie ma do czego się przyczepić.
Alicante oraz Bella, to sanepid powinien zamknąć.
Co do restauracji co ludzie powiedzą, to fakt menu powinni zmienić i trochę ceny zmniejszyć.
Lunch fajna opcja, ale 25 zł ?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

To jest właśnie polska zacofana myśl ... średniowiecze
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

Widać jacy zacofani ludzie mieszkają na Karczemkach! Brak kubków smakowych! Żal to czytać! Życzę bistro najlepszego! Jedzenie pycha! Ceny okay! Powodzenia!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 13

Jeśli takie pozytywne opinie będą reklamowały bistro to nie wróżę sukcesu niestety. Antyreklama
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Mam nadzieję że nie broni się tj. Pisze powyższego właściciel. Niestety potwierdzam powyższe negatywne opinie. Przy niektórych potrawach jestem w szoku ze coś takiego można serwować za taką cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

Ludzi tyle że nic...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Skąd wiesz? Byłaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Niestety pustki w lokalu widać z chodnika. Nie trzeba wchodzić do środka.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

Czemu nie wejdziesz? Posiedzisz zjesz A potem powiesz coś naprawdę przekonujacego ok?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

Wczoraj szłam chodnikiem do apteki i też nikogo nie było.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

A ja wczoraj byłem na lunchu - był przepyszny. I choć było pusto gdy przyszedłem, to za chwilę zajęte zostały trzy kolejne stoliki.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jak by nie było pysznie to już nie poprawi złej opini... Wystarczyło dobrze zacząć i by było napewno więcej ludzi...
Nazwy dań że są z kosmosu i super eleganckie, ale nie trafione do klientów...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11

No, jak ktoś nazw nie ogarnia i dlatego boi się iść do bistro, to faktycznie niech lepiej kupuje mrożonki w Netto.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9

Miałam dziś pójść zobaczyć ale nie poszłam bo za ładna pogoda i zwyciężyła sielanka na plaży.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze wybrałaś ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Też miałam zamiar odwiedzić nowo otwarty lokal ale nie było jeszcze okazji najpierw byłam na pielgrzymce na Jasną Górę a ostatnio wypadła mi pielgrzymka do Lichenia
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szkoda że właściciel nie chciał zrobić Bistro z jedzeniem na wagę , poszedł z odważną kartą jak na osiedlową knajpę , życzę powodzenia .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

g*wnianej jakości jedzenie na wagę, zajeżdżające tanim i niezbyt świeżym tłuszczem już mamy :) w Auchan. Fajnie, że mamy na osiedlu miejsce, gdzie ludzie z bardziej wybredni mają co zjeść.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

jakiej złej opinii? Właśnie Wasze złe opinie przekonały mnie, żeby tam zajść. Bo wynika z nich jedno- nie są kolejnym tanim barem sprzedającym byle co. Ceny też mnie zaskoczyły :) po tym, co tu przeczytałam, spodziewałam się milionów za wszystko. A one na normalnym poziomie w stosunku do jakości. A porównywanie z sopockim Pinokiem jest conajmniej niestosowne. Może i w Pinokiu tanio, ale krem z koncentratu pomidorowego, to ja sobie mogę w domu zrobić a nie płacić za niego na mieście.
Wszystkim lubiącym dobrą kuchnię polecam. Zwolennikom ociekających tłuszczem schabowych polecam wybrać się na Kaszuby. A zwolennikom taniości polecam Bar Syrenka.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7

Polecam z całą rodziną jedliśmy tam już 3 razy , naprawdę smaczne jedzenie nie oklepane , świeże, ceny ok.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jadłam dwa razy w Bistro. Jedzenie smaczne. Słownik PWN mówi - bistro "rodzaj baru". Dla mnie cenowo to raczej rodzaj restauracji ;p
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Szkoda, że sztucce, ktorymi trzeba jesc potrafia caly dzien spedzic na stole w kubku, obmacane sto razy. Dokladacie tylko te brakujace.
Po pierwszej wizycie i skosztowaniu makaronu, mielismy synchroniczna sr*czke z partnerka jak na zawolanie, ledwo do domu zdazylismy wrocic.
Ceny troche przesadzone, tak o 30%, jak na osiedlowe bistro.
Jedzenie niedoprawione np. niesolony makaron. Rowniez troche zieleninki przydaloby sie a nie 2 listki pietruszki ;)
To ludzie powiedzą :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 17

Troche szkoda że nie pos*aliście sie po drodze ta kupa z makaronem. Mhahaha
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kto pisze takie komentarze ? Gimnazjaliści ? Konkurencja ? Jeśli konkurencja, to jesteście żałośni, żeby coś powiedzieć, to trzeba iść, spróbować, ale tak to już u Nas jest...Negatywów tysiące, o wszystkim, narzekanie...Może wreszcie jakieś pozytywy z życia ?
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ceny podobne jak na starowce w gdansku ,takze dlugiej przyszlosci nie wroze .zamiast wypic piwo z kija za 9 zl I popatrzec na samochody ,wole we feeshu kupic 4 w tej cenie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

A ja byłam i polecam ;) ceny sa normalne, niewygorowane. Jedzenie naprawde dobre. Na pewno jeszcze wpadnę gdy znow nie bede miala pomyslu na obiad :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja tez polecam! Smacznie! Bardzo smacznie!
Ceny mogłyby być niższe!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam! Jedzenie smaczne ,miła obsługa i bardzo przytulne wnętrze. Jak na osiedlową knajpkę to faktycznie mogłoby być trochę taniej!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może powinniście zmienić prace. Mi sie wcale nie wydaje żeby tam było jakoś strasznie drogo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Napisałam że mogłoby być trochę taniej,a nie że jest strasznie drogo....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

hahaha widzieliscie nowe menu ???? ceny jeszcze wyzsze niz w poprzednim- oni na glowe upadli- pizza najtansza byla za 23, teraz jest za 25, wczesniej pizze z 25 zl podskoczyly teraz do 27- co za zdzierstwo- masakra!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ceny pizzy się nie zmieniły, ceny od otwarcia były inne niż te podane na ulotkach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

no to profeska pełną parą w takim razie :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przynajmniej będzie miejsce w knajpie dla tych którym te ceny odpowiadają.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wychodzi na to że "Co ludzie powiedzą" to miejsce tylko dla bogaczy ...Skoro przeciętny Kowalski mówi że mogło by być trochę taniej...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mozna też zmienić pracę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ciekawa nazwa, życze powodzenia w biznesie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja chciałem się zapytac, czy zmienili sie u Was szefowie kuchni? nie chce niepokoić nikogo, ale moje ostatnie wizyty u Panstwa troszke pozostawiają do życzenia :( zupy z nowego menu są naprawde mało smaczne :( lunche są lepsze! zeberka na 3plus, burger nie byl dosolony- dlaczego nie ma frytek? bardzo biednie :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nie wystarczy zainwestować w wystrój i menu. Trzeba zainwestować w marketing żeby to miejsce sprzedać. I nie mówię tu o social media bo ci co mają kasę i lubią jeść nie używają w większości Facebooka:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Poszukuje garazu do wynajecia ... (6 odpowiedzi)

Poszukuje garazu do wynajecia. Tylko do przechowywania autka. Nie korzystam z pradu w garazu. Sam...

do góry