Widok

Co dalej ze zbokiem z boboli?

Co dalej dzieje się ze starym bokserem zboczkiem pedofilem z boboli?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 11
nie twój interes sędzio oskarrzycielu nie tobie to osądzać gnido internetowa
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 23
Powinno się wykastrować złodzieja i zboczeńca
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 10
i ciebie również
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 18
Zastanawiam się czy wyeliminowanie takiego starego zboka podlega pod sąd grodzki jako kłusownictwo i w związku z tym pod grzywnę administracyjną czy też podlega osądzeniu jak za człowieka? I tu właśnie mam rozterkę moralną... trudno jego porównywać z człowiekiem...
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
to Ci powiem że jesli zrobił coś źle to należy powiadoić prokurature a samemu nie osądzać poniewarz prawie prawniku osąd bezpodstawny jest w Polsce karalny aczkolwiek o ile jesteś człowiekie a nie osłem który tego nie rozumie .Podejżewam że z ciebie taki prawnik jak z koziej dupy trąba
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10
z niego taki prawnik jak z Ciebie uczony polecam zajrzeć do słownika bo aż oczy bolą
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
a tak na poważnie to czy ten ksiądz jest winny? Czy ktoś może przybliżyć co mu udowodniono czy tylko ploty są rozsiewane. Co się teraz dzieje z tym księdzem?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
ponoć z Najmanem ma walczyć na KSW....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do Najmana to mu dalekooooooo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Znam księdza od wielu lat zanim oskarzono go o gwałt. Nigdy w to nie wierzyłam Nie wiem dlaczego tak go oczerniono tyle zrobił dla Kościoła parafii i szkoły. Był szanowany a ktoś z zemsty lub zawiści tak go potraktował to nie luddzkie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem poco takie kretynizmy wypisywać. Od urodzenia mieszkam na Obłużu. Czerwiński udzielał mi komunii, ślubu i chował moje nienarodzone dziecko (to za free).
Wielu moich znajomych było bardzo blisko parafii jako ministranci lektorzy itp. Gdyby takie podejrzenia były, któryś by to zauważył, tym bardziej że powinni być przecież potencjalnymi "celami".
Czerwiński nie był święty może również pod względem cielesnym (chociaż nie oskarżam bo nie wiem) i na pewno był dobrym "przedsiębiorcą", ale gdyby nie to, to parafia wyglądałby pewnie tak jak ją zastał. Nikt w Gdyni za takich czasów nie potrafił zrobić tak wiele (typu pod przykrywką remontu wysadzenie starego kościoła i postawienie nowego, stawianie wieży śmigłowcem itp.). Robił interesy i OK , nigdy nikogo nie mamił, a jego rozliczenia z parafianami były transparentne. Nie był i nie jest pokroju przekręciarza Rydzyka, a jestem pewien, że przy jego biznesowych umiejętnościach mógłby robic większe biznesy niż rzeczony.
ze był ostry? A jaki ma być proboszcz jednej z największych (a przez wiele lat chyba największej) parafii w Gdyni? Ma się kajać przed wszystkimi i na wszystko pozwalać? Zawsze godnie reprezentował parafię a jego skuchy (które miał , nie ma co ukrywać) to i tak nic w porównaniu z dorobkiem.
Przecież oczywiste jest to, że odpadł bo był (i każdy o tym wiedział) dobrze widziany u Gocłowskiego co jak wiemy naszemu obecnemu słońcu Sławojowi (i tyczy się to przecież wielu odsuniętych proboszczów z Gdyni) stało drzazgą w oku. Wystarczy spojrzeć na życiorys i powiązania obecnego proboszcza. Wymiotło wszystkich poza jednym (z racji funkcji i tytułów trudnego do usunięcia) księży. To co wszyscy byli pedofilami? Obłuska sensacja na miarę Petza?
Nie wiem, ale jakoś widzę, że do kościoła po zmianach chodzi mniej ludzi (ja sam zacząłem raczej do wojskowego na oksywiu - polecam, tam Sławoj nie sięga), natomiast jak jestem to często widzę plakaty o spotkaniach i odczytach w tematach "czary mary" raczej niż nowoczesnej ewangelizacji.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Niestaty - prości ludzie lubią żywić się soczystymi plotami.
O Czerwińskim było wiele ale czy coś było prawdą?
Bardzo dobrze wspominam tego proboszcza - zarówno jako kapłana udzielającego mi różnych sakramentów jak i "pasterza tej wielkiej owczarni".
Do obecnego proboszcza nie mam zastrzeżeń i myślę, że będzie panował z podobną charyzmą. Osobiście mogę pochwalić młodych księży - a w szczególności ks. Andrzeja który z wielkim oddaniem prowadzi msze dla dzieci i przygotowywuje do I Komuni.
Uważam, że do Boboli chodzi nadal tyle samo ludzi co dawniej - i raczej im wszystko jedno czy Ci są od Sławoja, a tamci od Gocła.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ależ Ty naiwna jesteś. Tak A. Cz. jest winny, molestował chłopakow, głownie lektorow. Wiely z nich przezylo z nim swoj pierwszy raz...Mnie się udało- ucieklem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wierzę w to ksdiadz Andrzej nie był zboczeń em i nie mógłby molestować żadnego dziecka. Miałam okazję go poznać zarówno na tyle jako ksiądz w szkole i prywatnie. Bardzo życiowy i konkretny i uczciwy ksiądz To dzięki niemu szkoła i parafia tak dobrze presperuje gdyby nie on g*wno wielkie by bylo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Twoje słowa brzmią jak auto biografia płynąca z serca osoby która odczuwa pewien żal tej całej sytuacji która miała tam mjce Andrzeju, wszystkiego dobrego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się z poprzednikiem całkowicie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Obłuże

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

do góry