Widok

Co robicie wieczorami?

Czas wolny Zaspa Temat dostępny też na forum:
Cześć, coraz szybciej robi się ciemno, jest też chłodniej. Podczas lata wieczorami spacerowałem, jeździłem na rowerze. Teraz trzeba zmienić to, wymyśleć coś nowego. Co robicie wieczorami? Macie na to jakiś pomysł?
PS. seriale w TV są w większości nuuuudne.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Zaspie jest:
a) biblioteka (czynna również w sobotę) - dla tych którzy wiedzą co to książki warto skorzystać czasem, żeby mieć w domu jakąś na ciemny jesienny wieczór (można wypożyczyć 3 na raz na miesiąc i w razie potrzeby przedłużyć telefonicznie);
b) szkoła tańca (to już niestety płatne jest) - można tańczyć solo a nie tylko pary.
c) ...

co jeszcze jest niech napisze ktoś kto ma więcej wolnego czasu, bo ja po pracy to w tygodniu niezbyt mam czas na cokolwiek pozostają więc weekendy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam z moją kobietą lubimy stołować się w restauracjach, w trójmieście jest tego full, polecam świetną naleśnikarnie na Abrahama, "Art bia". Fajna, przytulna "kawiarenka" - polecam na zimne, romatiko wieczory. Na stronie restauracje.pl jest tego multum!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mozna zrobic sobie dobrze ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
szukam linku do sali samobójców gg.38100531
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ostatniego wpie.... smok wawelski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nic... to tylko blokowiski- tu się tylko nocuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sporo ludzi biega wzdłuż hynka wiec towarzystwo znajdziesz zapewne ... daj znac kiedy bedziesz biegała to wyjdę na balkon i ci pokibicuje :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie powiem, jak jestem sama w domu to korzystam z okazji :D Czytam sobie opowiadania tutaj http://xstory.pl a później to już jakoś samo tak wychodzi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja spotykam się ze znajomymi, zapraszam ich do siebie albo widzimy się na mieście. Nie lubię samotnie spędzać czasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oglądam komedie romantyczne :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja najczesciej książki czytam. Zazwyczaj zamawiam sobie w ksiegarniach typu http://fabrykawiedzy.com/. Czasem ogladam seriale, ale tez nie lubie tych, ktore puszczane sa w polskiej tv. Ogladam na zalukaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dcscw RAMADAAN KARII

dcscw RAMADAAN KARIIM DHAMAANTIIN maasha allaah walaalayaal aad ayyad umahadsan tihiin saacidaynta aad inyiaacsdaasaan thnk you so mch ILLAHEY AJAR IYO XASANAAD HAIDINKASIIYOf7
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jak się nudzę wieczorem, to wchodzę tutaj http://szybkiczat.pl/ i wtedy czas już jakoś mija, fajnie jest z kimś pogadać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja teraz? Głownie biegam i jeżdzę na rowerze chociaz trzeba sie obecnie ciepło ubrac. Nie ma już takich ciepłych poranków i wieczorów jak mieliśmy w lipcu. Tak wiec czasami trzeba sie naprawdę otulić. Jak nie mam ochoty na żadną aktywnośc to gram sobie w gry. Nie żadne skomplikowane ale typu: http://www.valhalla.pl/gry-przegladarkowe/kategoria/wyscigowe/ . Small car racing nie ma ani dobrej grafiki ani dźwięku. Za to wciąga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najczęściej to albo czytam książki albo spotykam się w gronie znajomych na jakieś piwko czy też coś mocniejszego :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czytam
maluję
oglądam telewizję
Gram w World of Tanks Jest to pierwsza gra mmo w klimatach wojskowych, w którą gram. Wcześniej grałem głównie w gry w klimatach fantasy, ale ta gra zdecydowanie lepiej mi popasowała. Jest do pogrania za darmo:
http://www.valhalla.pl/gry-przegladarkowe/kategoria/multiplayer/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja odpoczywam na kanapie albo oglądam jakiś film na kompie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Biegam albo jezdze na rolkach ;) lub łyżwach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobry pomysł!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odpoczynek.. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0