Widok
Na Zaspie jest:
a) biblioteka (czynna również w sobotę) - dla tych którzy wiedzą co to książki warto skorzystać czasem, żeby mieć w domu jakąś na ciemny jesienny wieczór (można wypożyczyć 3 na raz na miesiąc i w razie potrzeby przedłużyć telefonicznie);
b) szkoła tańca (to już niestety płatne jest) - można tańczyć solo a nie tylko pary.
c) ...
co jeszcze jest niech napisze ktoś kto ma więcej wolnego czasu, bo ja po pracy to w tygodniu niezbyt mam czas na cokolwiek pozostają więc weekendy.
a) biblioteka (czynna również w sobotę) - dla tych którzy wiedzą co to książki warto skorzystać czasem, żeby mieć w domu jakąś na ciemny jesienny wieczór (można wypożyczyć 3 na raz na miesiąc i w razie potrzeby przedłużyć telefonicznie);
b) szkoła tańca (to już niestety płatne jest) - można tańczyć solo a nie tylko pary.
c) ...
co jeszcze jest niech napisze ktoś kto ma więcej wolnego czasu, bo ja po pracy to w tygodniu niezbyt mam czas na cokolwiek pozostają więc weekendy.
Nie powiem, jak jestem sama w domu to korzystam z okazji :D Czytam sobie opowiadania tutaj http://xstory.pl a później to już jakoś samo tak wychodzi...
Ja najczesciej książki czytam. Zazwyczaj zamawiam sobie w ksiegarniach typu http://fabrykawiedzy.com/. Czasem ogladam seriale, ale tez nie lubie tych, ktore puszczane sa w polskiej tv. Ogladam na zalukaj.
Ja jak się nudzę wieczorem, to wchodzę tutaj http://szybkiczat.pl/ i wtedy czas już jakoś mija, fajnie jest z kimś pogadać ;)
Ja teraz? Głownie biegam i jeżdzę na rowerze chociaz trzeba sie obecnie ciepło ubrac. Nie ma już takich ciepłych poranków i wieczorów jak mieliśmy w lipcu. Tak wiec czasami trzeba sie naprawdę otulić. Jak nie mam ochoty na żadną aktywnośc to gram sobie w gry. Nie żadne skomplikowane ale typu: http://www.valhalla.pl/gry-przegladarkowe/kategoria/wyscigowe/ . Small car racing nie ma ani dobrej grafiki ani dźwięku. Za to wciąga.
Czytam
maluję
oglądam telewizję
Gram w World of Tanks Jest to pierwsza gra mmo w klimatach wojskowych, w którą gram. Wcześniej grałem głównie w gry w klimatach fantasy, ale ta gra zdecydowanie lepiej mi popasowała. Jest do pogrania za darmo:
http://www.valhalla.pl/gry-przegladarkowe/kategoria/multiplayer/
maluję
oglądam telewizję
Gram w World of Tanks Jest to pierwsza gra mmo w klimatach wojskowych, w którą gram. Wcześniej grałem głównie w gry w klimatach fantasy, ale ta gra zdecydowanie lepiej mi popasowała. Jest do pogrania za darmo:
http://www.valhalla.pl/gry-przegladarkowe/kategoria/multiplayer/