Widok

Co roku na wiosnę

Pruszcz Gdański Temat dostępny też na forum:
radykalnie wzrasta moja niechęć do grupy rowerzystów. :(
Mimo że sam też jeżdżę rowerem.
No jak można być takim egoistą i mimo istniejącej ścieżki rowerowej ( (Pruszcz Grunwaldzka) jechać ulicą?!
Wybudowano kilometry ścieżek za miliony a uparty "taboret" i tak będzie jechał ulicą bo... no w sumie nie wiadomo czemu???
Każdy w z osobna takich rowerzystów uważa że przecież co się stanie jak ja jeden sobie pojadę ulicą? NO ok, ale kierowca auta takich rowerzystów spotyka kilkudziesięciu! Mam obowiązek zachowania minimum metr odstępu, a tu ciągła linia... Więc wlokę się za takim rowerkiem, bo on nie będzie jechał ścieżką dla niego zbudowaną.
No ludzie, proszę Was, ogarnijcie się !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Wybudowano kilometry ścieżek z myślą o wygonieniu rowerzystów z drogi. Kierowano się wyłącznie interesem kierowców. Bo gdyby wybudowano te ścieżki z myślą o rowerzystach, to by sami na nie uciekli, nieprawdaż? Używaj argumentu prawnego, że cykliści mają obowiązek itd. Bo argument "myśmy wam dobrze zrobili za dużo pieniędzy, a wy niewdzięcznicy marudzicie" jest po prostu głupi i nielogiczny.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

"doskonałe" śmieszki:
pokryte brukiem
z podjazdami posesji, obniżonymi i okrawężnikowanymi
meandrujące ze strony na stronę
kończące się znienacka, a teraz się teleportuj
dobre miejsce do spacerów rodzinnych, do parkowania furmanek, do stawiania śmietników
a przecież kilometr śmieszki jest w cenie metra jezdni

furman, który mówi "też jeżdżę rowerem" pewnie jeździ produktem firmy Tata, która Rover kupiła,
czyli jeździ indykiem, gul gul gul!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

U mnie pewnie rower... jak zresztą zwykle :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rowery

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

Rower elektryczny (6 odpowiedzi)

Jaki rower elektryczny do spokojnej jazdy kupić. Czy dokupić osprzęt elektryczny do starego...

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

do góry