Nie polecam. Odradzam z wlasnego doswiadczenia. Od 5 lat robie coroczna impreze rodzinna wiec mam 5 lat doswiadczenia z obsluga i jakoscia jedzenia. Jedzenie dobre nawet powiem ze jedzenie bardzo dobre jak co roku. Takie jak zamawialam takie bylo i smacznle ale obsluga...jedna z Pan z jaka przyszlo mi ustalac warunki imprezy itp.okazala sie na tyle niekompetentna i bezczelna ze nawet jak to sie pozniej okazalo nie raczyla zapisac ustalonej godziny jej rozpoczecia.Malo tego przy rozrachunku koncowym stawka ustalona podczas rozmowy z ww.Pania ulegla zmianie i podwyzszeniu o 10zl za os.... Malo tego przy rozliczeniu dodatkowego kosztu zamowionego przeze mnie na ta okazje ciasta padla okragla suma rowna wczesniej wniesionej zaliczce i poza tym nic...paragonu z faktycznym kosztem zakupu ciasta brak. ...ostrzegam i polecam jedyne faktyczne i pewne ustalenia dokonywac z Wlascicielem lokalu..personel jest niekompetentny az zal...zwlaszcza jeda bardzo mloda ciemnowlosa Pani. Potrafila sie wyprzec wszystkiego informuja ze to trzeba bylo rozmawiac z Szefem.(podczas ustalen nie padlo slowo Szef)!!!. Nigdy wiecej...nie w tym lokalu i nie za ta cene. Czuje sie oszukana i tam nie wroce nogdy!!