Widok

Co sądzicie na temat przyjęcia do kraju uchodźców?

Czy powinnismy ich przyjmowac czy tez nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie powinniśmy.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie !
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie!

@Tylksz - cóż za zmyła z tym zdjęciem ;-)
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
nie!

ale możemy, bo i tak po 1 dniu wyjadą do niemiec ;)

ponadto w gdańsku dostaną mieszkania na oruni dolnej, co by za długo nie siedzieli ;)))))))))))))
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

dużo kasyji i zasiłkowców i charaszo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widziałeś wytrzeszcz i opadnięcie szczęki euro świrów po tym co powiedział JKM (???)
Wszystko co Prawdziwe nazywa się "skandalicznym"!!!

ps
moje Dziecko ciągle pyta "Mamo, kiedy polecę na księżyc?"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
absolutnie nie ,po pierwsze nie mamy na to pieniędzy po drugie niestety jest to szerzenie islamu ,boję się ich !
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4
Uchodźcy tak, emigranci nie.
I warunek konieczny : chrzest.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6
Dzień dobry,

Myślę, że należy stworzyć mechanizm, który na samej granicy będzie pomagał w rozróżnianiu uchodźców z powodu prześladowań lub wojny od tych, którzy przybywają w celu rozmontowywania kultury europejskiej.

Dwa słowa na ten temat (z chrześcijańskiej perspektywy) "popełniłem" w artykule:
http://www.pbartosik.pl/2015/09/imigranci-miosierny-samarytanin-i-judasz.html

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
nie chcemy żeby do nas przyśli boimy się o nasze rodziny Pani Kopacz niech przyjmie ich pod swój dach jeśli jest taka solidarna skoro to są męszczyzni to niech ida walczyć za ojczyznę kobiety z dziećmi to rozumię przypomnijcie sobie drugą wojnę światową jacy męszczyzni walczyli w Polsce w jakim wieku jeżeli Pani Kopacz nie zna Historii Polski to jakim cudem znalazła się w żondzie i kto wogule zadzi w Polsce bo z tego co ja słyszę to zaczynam wierzyć że nie Polacy a islam i zaczynam wierzyć w to że Pani Kopacz jest jedną z nich czyli islamką bo czemu tak murem za nimi staje proszę o wyjaśnienie mi tego i udowodnienie że się mylę my wolimy zapłacić karę niż przyjmować uchodzców?.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
> należy stworzyć mechanizm, który na samej granicy będzie pomagał w rozróżnianiu

Co Ty chłopie pitolisz? Jaki mechanizm?
Chcesz WSZYSTKICH na granicy wariografem badać? Czy tylko ciemnoskórych (rasizm) lub inaczej ubranych (ksenofobia)?
Każdy człowiek na Ziemi, posiadający paszport i nie poszukiwany międzynarodowym listem gończym może do Polski legalnie wjechać. I niech se wjeżdża!
Jeśli państwo nie będzie utrzymywać nierobów (szczególnie: nie będących jego obywatelami) to zalew "ludzkiego śmiecia" nam nie grozi.
A i o terrorystów bym się nie martwił, szczególnie, gdyby wzięli sobie na cel okrąglak przy Wiejskiej :D
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
Fakt, mechanizm nie działa http://img.myepicwall.com/2015/09/c89d62d414511d531502fa42b1dd1ec0.jpg
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pierwrzy to rebeliant walczący z isis, ale luz ;)

wybaczalny błąd statystyczny ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Al Saleh walczył z ISIS, fakt, jako dowódca jednostki FSA, która dla odmiany ma swoim koncie od groma morderstw wojennych, jak choćby w Sadadzie w październiku 2013. Wybaczalny błąd statystyczny nie zmieni bandyty w aniołka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Manson, zostaw terrorystow.
Kurde odkrylem zmijowke 80% w pralni. Za proszkiem od prania czy inna soda. Jesli ludzie chowaja przede mna alko czy to znaczy, ze maja zdrowo-ludzkie odruchy? hehehehehhe
Te zmijowki po roztluczeniu butki mozna zjesc????- pytam - bo jutro od piatej rano musze szpachlowac.

Uwielbiam zmije. Moja zmija oplata sie wokol kregoslupa, jak dziki tatuaz, cieniowany, swa paszcze wynosi mi na boku mej szyi, jezykiem muska podbrodek, syczy, ze domaga sie jedzenia. W plynie.
Dzis trza ja dokarmic.

:)

Wszak wszystko idzie po linii genow.
Czysty determinizm.

https://www.youtube.com/watch?v=6rSlSS-aGps
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A co?
Myslisz,ze chrzest to panaceum na "porzadnego"czlowieka?
Mozna nie byc katolikiem,mozna byc innej wiary i byc lepszym czlowiekiem niz ten chrzczony.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
przesłanie ZNACZNEJ większość religii to: don't be an asshole... koranu również...

każda religia, to TO SAMO....
a to, czy bogiem był jezus, czy budda, czy inny wymyślony na przestrzeni wieków twór - no cóż... co za różnica?

jeśli 'bóg' istnieje, to na 100% nie można go zdefiniować, ani nie był na ziemii ;) dlaczego? dlatego, że jest 100 religii, a nie jedna ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
"Co Ty chłopie pitolisz? Jaki mechanizm?
Chcesz WSZYSTKICH na granicy wariografem badać? "

Tak i nie. Chcę aby każdy miał paszport, wizę, rozmawiał z celnikiem o celu podróży, kto go zaprasza (podał adres), gdzie planuje nocować itd. Ja granicy USA za każdym razem jestem o to pytany. To nie jest trudne.
Wiadomo, że ktoś niepowołany może się prześliznąć, ale przynajmniej będzie jakaś selekcja, która będzie odstraszała od podjęcia ryzyka przejścia jakąś część zadymiarzy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pytanie tylko: po co?
Nie będzie socjalu to żaden lewus tu nie przyjedzie.
A faktyczni uchodźcy znajdą pracę bez problemu. Choćby w rolnictwie czy ogrodnictwie. Do tego nie trza znać języka.
Amerykańce, sprowadzając murzyńskich niewolników, nie wymagali wszakże od nich znajomości angielskiego :D
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Przyjmować.. Kiedyś w końcu nas ktoś przyjął.. Ale uchodźców, nie imigrantów socjalnych
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Stanowcze NIE!

Moja propozycja: Odkupić jakąś wyspę z sensownym klimatem. Dać każdemu z uchodźców działkę, namiot, materiał na budowę domu, kilka zwierząt hodowlanych i ziarno/sadzonki roślin uprawnych.
Po zakończeniu wojny wyeksmitować ich z powrotem do kraju. "Azyl" przyda się dla kolejnych uchodźców z jakiegoś konfliktu na świecie.
ROzwiązanie paradoksalnie dużo tańsze a przede wszystkim pewne! Wówczas by się samoistnie okazało, ilu z nich uchodzi przed wojną a ilu szuka socjalu, żeby się pobyczyć na cudzy koszt.

Proste?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
powiedzmy ~podobną rzecz gdzieś pisałem...

nie dawać im żadnych mieszkań tylko namiot+śpiwór + koce + jakąś stołówkę polową zorganizować - przez miesiąc jeszcze będzie w miarę ciepło...
więc w ten miesiąc jakąś robotę znajdą, dostaną uczciwą wypłatę niech sobie coś wynajmą do mieszkania, polacy zarobią, sępów nie będzie - win win...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przez miesiąc robotę znajdą.. Niby jak? Nie znają języka, nie mają adresu.. Zresztą nawet Polakom jest trudno.. Zresztą za takie podejście względem uchodźców byłyby cięgi od ONZ.. Poza tym zakładanie ze dostaną uczciwa wypłatę a nie zostaną wykorzystanie przez nieznajomość języka i prawa jest dość naiwna. Wystarczy że uczciwa praca będzie w ramach umowy o wolontariat podpisanej w ciemno przez takiego uchodźce.. No a dalej to co? Pójdzie do PIP? Czy pójdzie zrobić cwaniakowi krzywdę?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wiekszosc rodaków to emigranci socjalni , jak czytam taki komentarz to sie zastanawiam jakie by było oburzenie gdyby nagle Europa zamknęła rynek pracy ,tak dla zasady sprawiedliwości ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
pech!! trafiliśmy do polska..
kibole w Krakowie czekają z maczetami nie meczetami..
jaka wojna? większość w wieku rozpłodowym resztę ideologii nie poznałem..
czas uczyć się pojęć.. szariat.. socjal..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Widzę w tym wszystkim jeden pozytyw. Spodziewam się, że nasilenie się nastrojów antyimigracyjnych w powiązaniu z niedowładem państwa polskiego spowoduje, że obywatele chcąc nie chcąc będą musieli wziąć sprawy w swoje ręce. A to będzie skutkować naciskiem na rząd, żeby zliberalizować (obecnie najostrzejsze w EU) przepisy dotyczące posiadania broni. Być może nawet uda się przeforsować jakąś sensowną ustawę w sprawie obrony własności, coś w stylu amerykańskiego my home is my castle.
Nie czekając wszakże na fakty piszę niniejsze słowa zerkając co chwila na mojego nowego bushcrafta, wiedźminowi by się spodobał.
I pomalutku myślę o poręcznym sihillu, jak też poręcznej kuszy. Póki co nawet jak tę kusze nabędę to się i tak do tego nie przyznam :-) Zadbam jedynie, żeby brzechwy moich bełtów do złudzenia przypominały te używane przez dziwożony.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Biała broń kolekcjonerska nie podlega.
Poz tym ktoś kto chce mieć w domu broń to z pozwoleniem czy bez i tak sobie ją zorganizuje.
Na legalu mają mundurowi, myśliwi, sportowcy.
Ale nielegalnie pewnie jeszcze więcej w domu ma.
I to nie tylko co2 ale też ostra by się znalazła.
Taka broń to jak mała czarna w szafie każdej kobiety mieszkającej na głębokich peryferiach....
Zdziwił byś się Manson wiedząc ile polaków ma jeszcze broń po swoich dziadkach.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
po pierwsze macie legalne rewolwery czarno-prochowe, niewiele nie różniące się od zwykłych w sile rażenia...

po drugie pozwolenie na broń można dostać bez większych ceregieli, jest to długa droga, ale z dwóch osób które znam które mają gnata nikomu nie odmówili.... podejrzewam więc, że nie odmawiają nikomu (normalnemu)

i po trzecie, nie sądzę, żeby wyjście ludzi na ulicę coś się zmieniło ;) znamy wszyscy proporcje manifestacji - z internetowych źródeł... - main streamowe źródła natomiast podaja takie info (przykładowo):
wyborcza o gdańsku
-w manifestacji ZA przyjęciem "uchodźców" było ponad 200 osób
-w manifestacji PRZECIW imigrantom było 2000 osób

;)))))))))))
ciekawe, bo w pierwszym wypadku było 2x mniej
w drugim natomiast conajmniej 1.5x więcej... było moim zdaniem grubo ponad 3k... oglądając później filmik liczyłem +/- rzędy, ktoś może mnie sprawdzić, proszę uprzejmie :) przestałem liczyć w ~połowie marszu...

ah, i jeszcze dodali, że ci 'przeciwnicy' robili burdy z policją...

moim zdaniem, to KILKU debili robilo burdy z policją, a nie "przeciwnicy" ;) ale to i tak bez znaczenia... bo główne "media" podają, że 55% ludzi jest za przyjęciem imigrantów, polecam również poczytać inne portale różnych miast w celu weryfikacji % xD
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
> media" podają, że 55% ludzi jest za przyjęciem imigrantów

Jestem w stanie w to uwierzyć. Po prostu przegapiłeś drobny druk, że badanie przeprowadzono na reprezentatywnej grupie czytelników "Krytyki Politycznej" ? ;]

Myślę, że temat rozwiązałby się sam gdyby Ustawowo zmusić każdego dorosłego Polaka do pisemnej i prawnie wiążącej odpowiedzi na pytanie:
"Czy chcesz partycypować w kosztach utrzymania konkretnej rodziny imigrantów, biorąc na siebie również partycypację w kosztach ewentualnych wyrządzonych przez nich szkód, w tym również współodpowiedzialność karną?"
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
ja wiem, że wyraziłem się jasno, ale ja najzwyczajniej: muszę ;)

przeczytałem szersze info z "wyborczego" ścierwa:

"W Gdańsku manifestacja "Uchodźcy mile widziani" rozpoczęła się z kilkunastominutowym opóźnieniem. Jak na razie przyszło ok. 200-300 osób" - no patrz pan, rozmnożyli się o połowę od poprzedniego artykułu...

"W Gdańsku spod nowego ratusza ruszyła demonstracja niechęci wobec uchodźców. Organizują ją Kongres Nowej Prawicy, Młodzież Wszechpolska, ONR." (jakże ważną informację podali! ...kto organizuje - dop. Aradash ) - Idzie ok. półtora tysiąca osób." - wczoraj pisali o 2000, na filmiku jest conajmniej 3, a teraz SŁOWNIE 'półtora'? ;)

"W tłumie dużo wygolonych na łyso mężczyzn i kiboli. Odpalają race, wznoszą nienawistne hasła" - no tak... a nazywanie młodych ludzi chodzących na mecze 'kibolami' wcale nie ma na celu szerzenie nienawiści wobec pewnej grupy ;)

jak mi ktoś zagwarantuje, że nie pójdę za to siedzieć (jakaś nowa ustawa, że strzelanie do kłamliwych manipulatorów w mediach jest 100% legit, i usprawiedliwia nielegalne posiadanie broni) to ja bardzo chętnie odstrzelę wszystkich :) o ile zdążę zanim ktoś mnie nie uprzedzi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
"media" manipulują i przekręcają informacje, przez co ludzie np. starsi, nie korzystający z internetu NIE SĄ W STANIE zdecydować co tak na prawdę jest dla nich ważne... i nie widzą co dokładnie się dzieje w otaczającym ich świecie...

ja tam nie wiem, nie żyłem w tych czasach, nie wiem jak wygląda wojna, ale na lekcjach historii mówili mi, że ludzie ginęli za ten kraj... niejednokrotnie... śmiem więc twierdzić, że jeśli istnieje "życie po życiu" i w tym następnym ludzie są w stanie obserwować to, co dzieje się na ziemi, to z całą pewnością żołnierze walczący za nasz kraj przewracają się w grobach...

podejrzewam, że logicznie myślący ludzie doskonale wiedzą, że działania ''mediów' głównego nurtu' to GŁÓWNIE działania anty-polskie... działania na szkodę narodu polskiego - i za to POWINNA być kulka w łeb dla każdego, kto chociaż palec przyłożył do popełnienia artykułu/felietonu/reportażu czy czegokolwiek, co celowo wprowadza w błąd, odbiega od prawdy, w dowolny sposób manipuluje lub pomija istotne fakty dotyczące rzeczywistości - niestety tak nie jest...

druga grupa ludzi natomiast (grupa nie mająca z logiką nic wspólnego) uważa, że to co robią/pokazują "media" jest OK... problemem jest to, że ta grupa nie zdaje sobie sprawy z tego, że im się tylko WYDAJE że jest ok ;) oraz, że gdyby zastosować zasady proponowane przez grupę pierwszą, to i grupie drugiej żyło by się O NIEBO lepiej ;)

problemem jest również to, że do grupy drugiej nie docierają żadne racjonalne logiczne argumenty, są oni na to zwyczajnie zbyt głupi ;) lub też mają już 'ciepłą posadkę', albo... nie wiem... na prawdę najwyraźniej ich nie rozumiem ;)

"argumenty" i sprzeczności (DOSŁOWNIE SPRZECZNOŚCI) w logice lewactwa można obalać i wymieniać godzinami... podczas dyskusji z takimi ludźmi obracają oni kota ogonem, zmieniają temat, zaprzeczają, próbują ośmieszyć rozmówcę zamiast podać kontr-argument, i dodatkowo próbują zarazić swoją głupotą innych rozwiązanie było by wprowadzenie innej polityki podatkowej i gospodarczej w Polsce, np. na okres próby jednego roku... żeby część lewactwa, która nie ma złych zamiarów, tylko zwyczajnie są debilami zauważyła, że jest im lepiej :) potem już z górki... problemem jest to, że ci ludzie są tępi... więc bez empirycznych namacalnych dowodów tego nie zrozumieją, a takowych dowodów, przy obecnym stanie rzeczy, bez większości głosów pokazać się nie da.

nadarzyła się świetna okazja, żeby taki empiryczny dowód swojej głupoty (oczywiście ten odsetek, który jest nieświadomy swojego błędu, który MOŻE swój błąd zrozumieć) dostali...

NIESTETY odbędzie się to kosztem przypadkowych ludzi...

gdy tak się nad tym dłużej zastanowiłem: marze o tym, żebyśmy przyjęli "uchodźców"

nie będzie to wyglądało inaczej niż na zachodzie... prawdopodobnie będzie nawet gorzej, bo polska policja to żart... (oczywiście nie wszyscy... odsyłam na youtube...) przyjmijmy wszystkich imigrantów...

następstwa będą mniej/więcej takie:
-zgwałcą/ukamienują kilka przypadkowych kobiet - zakładam, że w pierwszej kolejności feministek, które tak bardzo chcą przyjąć imigrantów, a w innych kwestiach biegają z cyckami na wierzchu po ulicach
-zabiją kilku homo
-zabiją paru meneli
-może obetną łeb jakiemuś policjantowi

pomijam już fakt, że ich władze otwarcie mówią, że chcą tutaj wprowadzić swoje rządy ;) punkty ich prawa, np te "pozwalające tłuc żonę która nie daje" również można pominąć, bo tak długo tu raczej nie zabawią...

w związku z powyższym, ogólny bilans zysków/strat jakie spowoduje u nas pojawienie się "uchodźców" ja osobiście oceniam na plus...

po kilkunastu nie... ale po kilkudziesięciu takich incydentach, być może ludzie się w końcu obudzą, wezmą widły, pochodnie i tęgie dębowe pały, i pójdziemy w końcu pogonić towarzystwo wzajemnej adoracji z wiejskiej...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Oczywiście, że nie, przynajmniej nie islamistów i nie emigrantów tylko najprawdziwszych uchodźców.
Ale najwyraźniej głupi europejczycy nie rozumieją, że za jakieś 50 lat staną się mniejszością.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
https://www.facebook.com/marek.prucnal1/videos/902372359799118/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Głupi Europejczycy ? Ci głupi Europejczycy dzieki ludnosci z wielu stron swiata, mają takie PKB i pensje a nawet socjal że nie muszą wyjeżdzać za granicę by zwiazac koniec z koncem ...Norwegia ogłosiła pare dni temu że w tym roku znowu dzieki uchodzcom zwiekszy PKB, ale my dumne polaki kiśmy się dalej w wielu przypadkach z najniższą krajową i bojąc sie czarnego luda z rośliną narodową brzózką i kaczką w godle :) Trzeba też pamiętać że to są uchodzcy nie idioci żeby chcieli zostać w takim kraju....na stałe :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma sensu dywagować. Sami przylezą jak będą chcieli. Ale raczej nie będą chcieli. Dlatego lepiej w najbliższym czasie nie emigrować za chlebem. Lepiej wegetować w Polsce, która już tak bardzo dostała od historii po d..ie, że wile rzeczy będzie jej teraz oszczędzone. Ali Agca pomiędzy jedną głupotą a druga stwierdził, że oni tu lezą bo dostali cynk, że 13 maja 2017 coś wielkiego dla nich się wydarzy. Ale się przeliczą. Bo 13 maja zarezerwowano dla katoli.
A niech już walnie to wszystko. Stara ziemia jest już nami poważnie zmęczona.

http://wpolityce.pl/polityka/265931-13-maja-2017-to-data-sprzyjajaca-rozpetaniu-piekla-i-ostatecznemu-pozegnaniu-zachodniego-swiata-czy-zalew-imigrantow-ma-zwiazek-z-ostrzezeniem-agcy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawda jest taka, że przyjęcie uchodźców jest już przesądzone. Zamiast wylewać swoją agresję nie warto się zastanowić jak im pomóc z asymilacją w nowym środowisku? To są osoby, które potrzebują pomocy...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
No tak. Premier to przyklepała za plecami narodu. Wcześniej kluczyła, ściemniała i zwodziła ludzi. Nikt do dziś nie wie, jakie ona ma zdanie i jakie decyzje podjęła. Nie będzie problemu asymilacji, bo oni będa chcieli jak najszybciej wyjechać do Niemiec albo popłynąć do Szwecji. Za to po raz pierwszy w historii ziści się marzenie wielu o tzw. "polskich obozach koncentracyjnych". Bo będą musiały takie powstać, żeby powstrzymywać Arabów przed wyjazdem z Polski. Chyba, że nowy rząd będzie tylko udawał, że kogoś powstrzymuje. A to akurat możliwe bo Kaczor powiedział w sejmie to, co myśli 80 % Polaków. Ale nie wiadomo jeszcze, czy pozwolą mu przejąć stery
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
"warto się zastanowić jak im pomóc z asymilacją" - nie rozumiesz, że oni NIE CHCĄ sie asymilować? oni NIE CHCĄ przyjeżdżać i mieszkać w Polsce?

nie WIDZISZ - tego nie trzeba rozumieć, to WIDAĆ wszędzie - ze na zachodzie to arabowie asymilują europe? :|

ludzie skąd Wy się bierzecie... nie można być aż tak tępym....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Wyczytałem dosyć ciekawą teorię Michalkiewicza, wyjaśniającą powody, dla których Niemcy tak ochoczo przyjmują imigrantów:

http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3466
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Głupi gościu nie jest ,za to mu polaki to i owszem.

Zapomnieliście ,że Niemcy miło i uczynnie przyjęły 1 falę uchodźców?
A dlaczego to zrobili ? Pomoc bliźniego i takie tam pierdoły?
NIE .
Zrobili selekcję ,wyciągnełi z obozów w Budapeszcie samych
zdolnych lekarzy,młodych adwokatów z dyplomami europejskich
uniwersytetów i ich rodziny.Teraz taki gościu(uchodźca) pracuje dla Dojczów
a rodzina będzie pilnowała ,żeby żadnemu dzieciakowi i młodemu
gnojkowi w głowie nie zaświecił jichad czy jakakolwiek wojna z katolikami.
I nikt na socjal płacony na tą rodzinę też nie będzie psioczył
bo Niemcy mają nadwyżkę kasy z ubezpieczeń społecznych z
górką jakieś 12-16lat do tyłu .A nam kasy na wszystko brakuje.
Niemcy mądrze kombinują , a my otrzymamy uchodźców którzy
jak najszybciej przez Bałtyk wypłyną do Szwecji.czy Danii
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1


MICHslkiewicz MA racje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Widzę że można :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


wiecej szturmuchodzców na zasiłu to więcej coronaWIRUSa i będzie ..wesoło..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://m.natemat.pl/b7a9778ee106f41c94a3417fafa09820,641,0,0,0.jpg tak powinny zachować się władze Gdańska Sopotu i Gdyni
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Polska jest nowym domem dla półtora miliona obywateli, w większości z Ukrainy.
Nie są zarejestrowani u nas jako uchodźcy, bo nasze procedury umożliwiają im uzyskanie pozwoleń na pracę

Morawiecki, Sesja plenarna Europarlamentu w Strasburgu - 04/07/2018
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Hydepark

Muza musi grać. (2292 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

słodko, część druga ;) (544 odpowiedzi)

Zakładam nowy wątek, słodycze stały się niemożebnie długie i nie mam już do nich cierpliwości ;)...

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (684 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...

do góry