Widok

Co się dzieje na wybiegach?!

Słyszałam bardzo różne opinie o "Promyku" - w większości niestety niezbyt pochlebne np. o brudnych wybiegach. W zeszłą niedzielę przekonałam się osobiście. Nie wiem jak to opisać. Psy były umazane w jakiejś szaro-różowej brei, która była na wybiegach - wyglądała jak proszek wymieszany z piachem i odchodami psów. Co robi kierownictwo schroniska? Nie umie zarządzać swoją placówką czy warunki w jakich przebywają psy są im zupełnie obojętne i tylko liczy się comiesięczna wypłata? O tym, że traktowanie psów w tym schronisku przez pracowników etatowych pozostawia często wiele do życzenia tylko słyszałam, ale po tym co zobaczyłam to nie dziwiłoby mnie jeżeli tak jest.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
w tej chwili jest prowadzony remont schroniska a do tego pogoda jest jaka jest więc kiedy pracownicy sprzątają wybiegi i polewają je wodą (jeśli oczywiście jest odpowiednia temperatura) to jest duże prawdopodobieństwo, że kurz i pył z budowy się nosi.
fakt jest faktem że w schronisku pracuje 25 osób + więźniowie, a i tak nie umieją sobie poradzić z tym problemem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry