Widok

Co się stanie z procentową zawartością tkanki tłuszczowej i mięśni w moim ciele, jeśli to zrobię?

Ok, na początku chcę wyjaśnić, że jem intuicyjnie, bo mam złą historię z dietami i zaburzeniami odżywiania. Jem głównie, kiedy jestem głodny, aż jestem pełny, a właściwie to, co chcę zjeść. Jestem kobietą i moja waga nie zmieniła się w ciągu ostatnich 4 miesięcy i spodziewam się, że wkrótce trochę spadnie, ponieważ tak się dzieje z większością osób, które po pewnym czasie zaczynają jeść intuicyjnie. Mam 26% tkanki tłuszczowej i 10% mięśni. Jeśli zacznę ćwiczyć (3 razy w tygodniu, biegać raz w tygodniu i robić treningi siłowe) i nadal jeść tak jak wcześniej, czy zyskam mięśnie i nie stracę tłuszczu, czy też zamienię tłuszcz w mięśnie? Nie obchodzi mnie, czy ważę więcej z powodu mięśni, ale chcę wiedzieć, czy będę wyglądać na większą niż wcześniej, a także chciałbym mieć niższy procent tkanki tłuszczowej z powodu tłuszczu na mojej twarzy, ale Nie potrzebuję mniejszego ciała. (Ponownie: nie chcę ograniczać jedzenia na wypadek, gdyby ktoś chciał mi powiedzieć, że muszę mieć teraz deficyt kaloryczny). Byłbym naprawdę szczęśliwy, gdyby ktoś odpowiedział!! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ok, na początku chcę wyjaśnić, że jem intuicyjnie, bo mam złą historię z dietami i zaburzeniami odżywiania. Jem głównie, kiedy jestem głodny, aż jestem pełny, a właściwie to, co chcę zjeść. Jestem kobietą i moja waga nie zmieniła się w ciągu ostatnich 4 miesięcy i spodziewam się, że wkrótce trochę spadnie, ponieważ tak się dzieje z większością osób, które po pewnym czasie zaczynają jeść intuicyjnie. Mam 26% tkanki tłuszczowej i 10% mięśni. Jeśli zacznę ćwiczyć (3 razy w tygodniu, biegać raz w tygodniu i robić treningi siłowe) i nadal jeść tak jak wcześniej, czy zyskam mięśnie i nie stracę tłuszczu, czy też zamienię tłuszcz w mięśnie? Nie obchodzi mnie, czy ważę więcej z powodu mięśni, ale chcę wiedzieć, czy będę wyglądać na większą niż wcześniej, a także chciałbym mieć niższy procent tkanki tłuszczowej z powodu tłuszczu na mojej twarzy, ale Nie potrzebuję mniejszego cia https://omegle.onl/ ła. (Ponownie: nie chcę ograniczać jedzenia na wypadek, gdyby ktoś chciał mi powiedzieć, że muszę mieć teraz deficyt kaloryczny). Byłbym naprawdę szczęśliwy, gdyby ktoś odpowiedział!! :)

issue got solved!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Fifa chino 22 telefon komórkowy (5 odpowiedzi)

Jestem nowy w Fifa chino, chcę zapytać, jak mogę szybko zwiększyć ilość pieniędzy w grze, aby móc...

Hulajnoga elektryczna co polecacie? (8 odpowiedzi)

Jaką hulajnogę elektryczną polecilibyście? Na co zwracać uwagę? Może jakieś konkretne modele? Na...

Jakie jest twoje najbardziej kontrowersyjne podejście do piłki nożnej? (3 odpowiedzi)

Dla mnie najbardziej kontrowersyjnym podejściem do futbolu jest to, że zdobycie przez Messiego...

do góry