Widok

Co stanie się z procentową zawartością tkanki tłuszczowej i mięśniowej, jeśli to zrobię?

Dobra, na początku chcę wyjaśnić, że jem intuicyjnie, ponieważ mam złą historię z dietami i zaburzeniami odżywiania. Przeważnie jem, kiedy jestem głodny, dopóki nie jestem pełny, a właściwie to, co chcę zjeść. Jestem kobietą i moja waga nie zmieniła się w ciągu ostatnich 4 miesięcy i spodziewam się, że wkrótce trochę spadnie, ponieważ tak dzieje się z większością osób, które po pewnym czasie zaczynają jeść intuicyjnie. Mam 26% tkanki tłuszczowej i 10% mięśni. Jeśli zacznę ćwiczyć (3 razy w tygodniu, raz w tygodniu biegam i ćwiczę siłowo) i będę dalej jadł tak jak wcześniej, to nabiorę mięśni i nie stracę tłuszczu, czy zamienię tłuszcz w mięśnie? Nie obchodzi mnie, czy ważę więcej ze względu na mięśnie, ale chcę wiedzieć, czy będę wyglądać na większego niż wcześniej, a także chciałbym mieć niższy procent tkanki tłuszczowej z powodu tłuszczu na twarzy, ale Nie potrzebuję mniejszego ciała. (Ponownie: nie chcę ograniczać jedzenia na wypadek, gdyby ktoś chciał mi powiedzieć, że muszę teraz mieć deficyt kaloryczny). Byłbym naprawdę szczęśliwy, gdyby ktoś odpowiedział! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra, na początku chcę wyjaśnić, że jem intuicyjnie, ponieważ mam złą historię z dietami i zaburzeniami odżywiania. Przeważnie jem, kiedy jestem głodny, dopóki nie jestem pełny, a właściwie to, co chcę zjeść. Jestem kobietą i moja waga nie zmieniła się w ciągu ostatnich 4 miesięcy i spodziewam się, że wkrótce trochę spadnie, ponieważ tak dzieje się z większością osób, które po pewnym czasie zaczynają jeść intuicyjnie. Mam 26% tkanki tłuszczowej i 10% mięśni. Jeśli zacznę ćwiczyć (3 razy w tygodniu, raz w tygodniu biegam i ćwiczę siłowo) i będę dalej jadł tak jak wcześniej, to nabiorę mięśni i nie stracę tłuszczu, czy zamienię tłuszcz w mięśnie? Nie obchodzi mnie, czy ważę więcej ze względu na mięśnie, ale chcę wiedzieć, czy będę wyglądać na większego niż wcześniej, a także chciałbym mieć niższy procent tkanki tłuszczowej https://tutuappx.com/ https://tweakbox.mobi/ z powodu tłuszczu na twarzy, ale Nie potrzebuję mniejszego ciała. (Ponownie: nie chcę ograniczać jedzenia na wypadek, gdyby ktoś chciał mi powiedzieć, że muszę teraz mieć deficyt kaloryczny). Byłbym naprawdę szczęśliwy, gdyby ktoś odpowiedział! :)

I got this,...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, jeśli będziesz ćwiczyć i jeść tak jak wcześniej, możesz nie tylko nabrać mięśni, ale także zamienić tłuszcz w mięśnie. W zależności od tego, jak intensywnie będziesz ćwiczyć, możesz stracić tłuszcz, ale może to być bardzo powolny proces. Co do wagi, możesz ważyć nieco więcej, ponieważ mięśnie ważą więcej niż tłuszcz, ale powinieneś zobaczyć zmianę w swoim wyglądzie. Powinieneś mieć bardziej tonizowaną sylwetkę i może to zmniejszyć procent tkanki tłuszczowej w twoim ciele, ale nie musi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...

gra poland (3 odpowiedzi)

Rozumiem Twoje pragnienie i doradzę Ci sprawdzenie źródła i zagranie w kasynie online...

do góry