Widok

Co tak śmierdzi?

Wytrzymać tego nie idzie! Nie ma jakiejś metody powstrzymania tego, kto takie aromaty roztacza?
Nie jest to lokalne, bo smród zaczyna się jeszcze przed rondem w Rębiechowie, w najlepsze czuć go pod biedrą i na osiedlach po bokach głównej drogi...
masakra!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4

Rolnik był tu przed Tobą.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 15

a przed rolnikiem byly zwierzęta i natura. Co za d**ilny argument. Mieszkam tu 6 lat i nigdy nie j$%$%$bało tak strasznie jak dziś
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 9

Może pogoda też miała wpływ na fetor: upały i brak wiatru? Dziś powiało i jest o wiele lepiej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale ten sam rolnik sprzedal ziemie pod budownictwo mieszkaniowe, wiec niech pomysli czy ma moralne prawo do zatruwania zycia 1-2 tys osob (kilkuset swoim klientom). Latwo sie sprzedaje i bierze pieniadze ale trudniej dbac o sasiada...Sa pewne normy moralne i prawne ktorych trzeba przestrzegac. Sprawe na pewno porusze na wrzesniowym spotkaniu z burmistrzen i radnymi. Wystarczy tych smorodow. Ochrona srodowiska powinna sprawdzic rolnika, czy nie zatruwa wod gruntowych. A moze tak wszyscy zaczniemy wylewac odchody do ogrodkow bo mieszkamy na wsi??? Odpowiedz tylko dla inteligentnych.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 23

Także odpowiadam, panie nie inteligentny. Nie każdy rolnik sprzedawał ziemie. Czyli ten rolnik, który nie sprzedał ziemi może teraz Tobie gnoić. Nawożenie gnojem jest na pewno bardziej ekologiczne, gdyby miał tam ładować jakieś sztuczne nawozy. Tobie specjalnie pod drzwiami powinien nawalić stertę g*wna. Nie rozumiem tego jakim trzeba być i**otą (nie mówię koniecznie o Tobie, ale ogólnie) żeby wprowadzać się na wieś, kupować działkę gdzieś w lesie, postawić tam domek i mieć pretensję do wszystkich że śmierdzi, że droga jest polna, a nie chcą mu asfaltu wylać, że za blisko kościoła jest i mu dzwony przeszkadzają. Ludzie, albo podludzie bo niektórzy nie zasługują pewnie na to. Sami kupujecie te mieszkania/domy. Kupujecie na zad*piu działki, w złym miejscu bo były taniej niż w innych miejscach. Sami pchacie się w to g*wno, a później narzekacie że coś wam przeszkadza. Kupcie sobie domek w Sopocie to będzie wam wszystko odpowiadało.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dziwia mnie wypowiedzi, ze te smrody komus nie przeszkadzaja...A niektorzy wrecz sie nimi rozkoszuja.... Albo takie osoby siedza w szczelnie zamknietym domu, albo "zapach" w domu nie odbiega od zapachu gnojowicy i ludzie nie czuja roznicy...Mieszkam tu juz dlugo i przeszkada mi ten smrod na dworzu ktory czuc od ronda w Rebiechowie na pol Banina. Fajna pogoda, ale mozna zapomniec zjesc posilek w ogrodzie...Mi apetyt odchodzi przy tym smrodzie. I chcialbym zobaczyc rolnika z Banina czy tez okolicy ktory nie sprzedal dzialki pod mieszkaniowke...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Człowieku mieszkasz na wsi... sorry ale to normalne
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 14

Mieszkałem na wsi całe swoje szczeniackie życie... obok PGRu... i nigdy nikt nie pojechał w taki sposób ze smrodem.
Nie wiem, co tutaj zostało zastosowane, ale śmiem wątpić że to tylko czysty i ekologiczny obornik.
Chyba, że to kwestia tego, że jest susza i się z racji tego bardziej niesie.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 4

co roku jest tu taki smród od Rębiechowa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
A to nie powinno się wylewać gnojówki przed deszczem? 'planowany' jest chyba za tydzień..:/
Przy suchych upałach to tylko powyżera, nie nawiezienie..
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sorry za ten smród, mówiłem Geni żeby nie wchodziła po mnie do kibla ,a ona nie dość, ze weszła to jeszcze okno otworzyła .
P.s Pamiętajcie jak Genia otwiera okno, to Wy zamykacie .
Pozdrawiam Zdzisek
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 4
Won do miasta!!! To sposób na Ciebie
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 20

Nie mam nic przeciwko zapachom wsi...
Lubię (w przeciwieństwie do żony) zajechać gdzieś i po wyjściu z auta zaciągnąć się i z uśmiechem skomentować...
Jest to zabawne, ale tak przez pierwsze 15 minut.
Jak po paru godzinach szczypie w oczy i wwierca się w mózg, to już nie jest zabawne.
Mogę się jedynie pocieszać, że tutaj to mija, a na szadułkach ludzie pracują w outlecie i duszą się tak co dzień. I to co gorsza trującymi sztucznymi oparami, a ja mam nadzieję, że wącham po prostu zwykłe ekologiczne g*wno!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miastowe to specjalnie dla was. Filtrować te aromaty!!!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 16

Sorry taki mamy klimat.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

To jest naturalne kto ma jeszcze gospodarstwo to po żniwach będzie wywoził gnojówkę na pole by glebę ujedrzyc od 50lat lubię ten zapach swojskiego klimatu z tej ziemi jecie cały czas a jak gotujecie obiad w garnkach wam nie śmierdzi bo jak tak to wyprowadźcie się na Mazury będzie dodatkowo cisza i + 400 km co dziennie do pracy proponuje stajemy dalej
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 15

ciekwe czy znowu czeka nas plaga much jak po tym "nawożeniu" w lipcu
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Najbardziej francuskie noski to mają ci co jeszcze pokolenie do tyłu sami sr*li przez drąg a teraz zajmują środek piramidy korpo i wydaje im się że wspinają się po szczeblach drabiny. Państwo macie już przed sobą ewentualnie awans poziomy i żadne fochy i prychy tego nie zmienią a jak chcecie mieć inne zapachy to proponuję przenioskę do miasta. Śmieszne jest czytać o wiecznych pretensjach ludków, którzy dali się omamić folderom, drukowanym przez deweloperów. Jak wyprowadzasz się na wieś to nie szukaj tu Monte Carlo.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

Jestem fizyczny. Nie jem ośmiorniczek i mi też śmierdzi. Ale mieszkam na wsi i wiem że czasami tu capi. To naturalny nawóz. Śmierdzi czasami do tygodnia i po strachu.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

naturale odpady z fermo-ubojni kurzej w 30st upale a po 3 dniach naturalne (a jakże) chmary much prosto ze sterty g...a
jak na twojej kiełbasie ci nie przeszkadza to jedz z muchami tylko nie wciskaj że to naturalne eko rolnictwo buahhaaha
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

zapomniałeś dodać że pomieszane z najbardziej "naturalną" świńską gnojowicą bo bydła już nie hodują.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przesadzanie i tyle.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zwykły wredny kaszub co w najcieplejsze dni w roku wylewa.

Czyli jak nie lubię wąchać zwierzęcych odchodów to już mogę się nazywać miastowy?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

dzięki takim wrednym kaszubom masz co żreć
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

tego growna żadny rozsądny nie je...już lepsze od holendra albo niemca tam g*wno ale w równych kupkach a u nas jak się panu zazyczy, najlepsza jest jakość mięsa jak ktoś ma o tym pojęcie to wie zostały nam już tylko tanie azjatyckie rynki takie to dobre, ale to taka wymiana my żremy ich chemiczną pange i tilapię a oni nasze wspaniałe kurczaki i świnine bez jakielkolwiek przewidywalnej jakości.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Nowym Tuchomiu też prawie ciągle śmierdzi, co kilka dni rolnik przywozi sobie gnojówkę z kurników i robi aromaterapię dla całego osiedla, cudowny zapach kurzego g*wna i rozkładających się kurczaków. Serio bez tego nie urośnie? Bez żartów. Jak wieje nie w naszą stronę to jesteśmy szczęśliwi bo można otworzyć okna, taki luksus .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

No tak, kupilscie domki w sopocie. Jest mi was po prostu po ludzku szkoda, oby wam sie lepiej żyło.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

do góry