Widok

Co to jest ?

Dlaczego nikt sie ze mna nie kontaktuje w sprawie tej paczki przeciez ludzie pracuja do 15 lub dluzej gdyby ktos zadzwonil to mozna wszystko ustalic wiadomo ze mnie nie bedzie do 15 w domu trzeba podac godzine kiedy ta paczke mozna dostarczyc nie mam zamiaru jechac do Straszyna to po co kurier jak i tak trzeba jechac osobisvie po odbior zmiencie godziny doreczania albo nikt nie bedzie korzystal z waszych uslug
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nikt sie z toba nie konaktuje bo nikt niema takiego obowiazku. od informowania klienta o wyslaniu paczki jest nadawca a firma kurierska ma 48 godzin na dostarczenie paczki. a jak siedzisz do 15 w pracy to zamawiaj do pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do kuriera i jemu podobnych:
niekt sie nie kontaktuje, bo szef jeszcze nie wpadł na pomysł sankcji za niedostarczenie paczki odbiorcy, gdyby na to wpadł, gls miałby o połowe mniej roboty, a kurirów dobieraliby uważniej, a poza tym obłuda aż kipi i roszczeniowośc z ustek kurierów, obowiązek dostarczania paczek jest, bo inaczej nie mielibyście pracy, tylko sankcji za niedostarczenie nie ma, bo w końcu telefony do odbiorców pobieracie z myslą o kontakcie właśnie, tylko nikt z tego potem nie robi użytku, bo finansowym kijem po plecach kurierzy nie dostają za niedoręczanie paczek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
absolutnie sie zgadzam, dokładnie to samo, arogancja aż kipi, kurierom się wydaje, że mają płacone za samo siedzenie w samochodzie dostawczym, a potem robią przekręty z awizo i wrzucają kilka naraz i mają z głowy, dokładnie taki sam proceder, jak na poczcie polskiej i co ciekawe, szef gls chyba ma to w dupie, jakich obiboków zatrudnia. ja nie pojade do straszyna, niech zwracają paczkę. złożyłam skargę na kuriera, i złożę na całą firmę, kiedy odezwie sie do mnie nadawca paczki. nadawca to też firma, duża, niech zmieni dostawcę paczek, bo gls to nieudolny system o myśleniu rodem z PRL-U.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry