Widok

Co to za budka na Przymorzu?

Od niedawna stanęła niebieska budka z marynarskim kołem... Znajduje się ona koło chodnika na Rzeczypospolitej1 (niedaleko Fresha).. Wiecie może co to za budka? W jakim celu została tam postawiona na zielonej trawce? ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W budce są książki, przypuszczam że można wziąć do poczytania, albo zostawić swoją której nie chcesz trzymać w domu.:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

dokładnie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taka sama jest vis-a-vis plebanii kościoła św. Józefa (chodnik biegnący do ul. Jagiellońskiej) - przy górce. Można pożyczyć książkę do czytania, zostawić jakąś swoją.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oo bardzoo fajny pomysł :) widziałam takie w Poznaniu koło przystanków tramwajowych. Mam nadzieję, że nie rozkradną tego janusze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe! Chyba będę musiała odwiedzić to miejsce : ) Lubię czytać. Znacie podobne miejsca w trójmieście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze Małe

Przedszkole Stokrotka na Arkońskiej w Gdańsku (41 odpowiedzi)

Poszukuję Mam, które posyłają/posyłały tam swoje dzieci żeby podzieliły się swoją opinią o tym...

Cztery Oceany - opinie i oceny (69 odpowiedzi)

Cztery Oceany to kompleks czterech 17 piętrowych budynków, które powstaną przy ul. Obrońców...

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...

do góry