Widok

Co to za dźwięk?

Witam. Od miesiąca mieszkam w Brzeźnie, niedaleko parku. Co jakiś czas słychać jakiś dźwięk, taka jak by melodyjka. Jestem ciekawa, co to jest? Ktoś zna odpowiedź? Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najprawdopodobniej suwnice, które pracują w porcie obok parku :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Być może być to są te same dźwięki, jak na "strajkach" demonstrujących umiejętność używania wulgaryzmów. Mieszkam też w Brzeźnie w pobliżu sklepiku w którym sprzedawany jest alkohol nie tylko dla sporzyjających w miejscu zamieszkania ale też tych którzy robią to pod oknami nie swoich. W domu swoim ci sprzywajacy myślę że nie mieli by możliwości zaprezentowania swoich możliwości na poziomie tych strajkujących w innych miejscach publicznych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Być może być to są te same dźwięki, jak na "strajkach" demonstrujących umiejętność używania wulgaryzmów. Mieszkam też w Brzeźnie w pobliżu sklepiku w którym sprzedawany jest alkohol nie tylko dla sporzyjających w miejscu zamieszkania ale też tych którzy robią to pod oknami nie swoich. W domu swoim ci sprzywajacy myślę że nie mieli by możliwości zaprezentowania swoich możliwości na poziomie tych strajkujących w innych miejscach publicznych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Brzeźno

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

Rezydencja Merwede (9 odpowiedzi)

Rezydencja Merwede powstaje w pierwszej linii zabudowy od plaży. Aby się na niej znaleźć,...

do góry