Widok

Co z LIdlem

Czy wiadomo, co się dzieje z budową Lidla? Od dłuższego czasu chyba nic się na tym placu nie dzieje.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

co za tragedia, jak ci brakuje lidla to pojedź na złotą karczmę albo do żukowa
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 15

nikt nigdy nie ogłosił budowy Lidla.

To, że jakaś firma miała go na wizualizacji... zrobiła to samowolnie i usunęła wizualizacje. Mieszkańcy podłapali tę pomyłkę i uznali za prawdę, ale niestety - to jest zmyślona wiadomość nie mająca potwierdzenia.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

no ale włascicel działki mówił, że sprzedał ją lidlowi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

ok a zasypali ten rów emlioracyjny na tej działce co ma byc to centrum? czy wpuscili wodę w rurę? Bo jak zasypali to tak troche średnio bo to ważny element odwodnienia "Starego" osiedla...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rok, czy dwa lata temu na tym odcinku rów został skanalizowany - co prawda do biednej średnicy fi1000 czy cos koło tego - mogło by być lepiej ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I mc donalds ponoc ma powstać jeszcze zaraz obok biedronki :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niech Auchan tam zrobia a nie jakis marny Lidl.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Grażyna bier dzieci jedziemy do oszona
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
Oszołoma
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lidla nie będzie bo.. uwaga za blisko biegnie wysokociśnieniowa rura z gazem :) Może faktycznie lidl jako marka dba o swoich klientów... nie jak pozostałe owady
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rura z gazem jest 300 m dalej.
Sprawa wygląda ta, że wykonawca prac ziemnych zakonczył wymianę gruntu, i miał jakiś termin na te prace. Elektrownia musi zrobić swoje, i dokończona musi zostać sprawa formalna z dokumentacją. Budowa rusza w niedalekim terminie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

w urzędzie w Gdańsku jest zgłoszona budowa LIdla, więc jeszcze trochę i zacznie się budowa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tylko Banino podlega pod Startostwo Kartuskie i gminę Zukowo;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

To może dlatego nie mogą wystartować z budową ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przestańcie pisać farmazony. Po pierwsze tereny wykupił Klebba invest/ Bedą pawilony handlowe z 5 punktami. Wykupione na tę chwilę mają Ros.i Pepco. 3 lokale są do wynajęcia (Konkol piekrania też będzie nieofijalnie). Na pewno żaden Lidl tam nie powstanie. owszem był temat zakupu działki dalej, ale akurat te wykupili. Przy tamtej opcji był temat idla, ale na pewno nie powstanie tam żaden Lidl. ja akurat rozmawiałem z pr. KI i będą około 20 sierpnia już działali , więc później podejrzewam zmieszczą się w 2 miesiące. na pewno KI nie postawi tam swojego Lavaro (które będą likwidować) i na pewno nie będzie MX z jasnych przyczyn. ogólnie chyba tematu stricte spożywki nie ma. Można się domyslać kto podejdzie ro rozmó.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

Konkretna odpowiedź.Takich tu trzeba na forum.Dzięki bardzo.Pozdro
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

A to ciekawe informacje masz. Firma w, której pracuje ma podpisaną umowę na dostarczenie materiałów na budowę lidla. To inwestor nie wie co będzie budował ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

moja c*otka ,która pracuje w Urzędzie Miejskim w Gdańsku, też widziała pozwolenia na budowę LIdla, tak wiem wiem Banino - Żukowo itd, ale możę takie inwestycje przechodzą również przez Gdańsk
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

A stryj c*oteczny mojego kuzyna sąsiada już gazetki z promocjami drukuje!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inwestor wie co będzie budował. projekt na blisko 3 mln bliźniaczy do tego co jest w Pruszczu obok ronda vis a vis Rzewuskiego. Masz napisane, ze będzie to mały pawilon (tak mały zdecydowanie za mały na Lidla). Rossmann wykupił pawilon, Pepco jeszcze nie, ale prowadzi zaawansowane rozmowy przy kolejnych 3 tematy będą kręciły się obok piekarni (na ten moment Konkol podobny metrażowo do tego z Żukowa) prowadzi negocjacje. Co dalej nie wiem, ale pewnie tematy apteki,mięsnego się przewijają. Miejsce są tak drogie , że zaden prywaciarz czy mały sklep nie wejdzie ewentualnie temat żabki bądź małego fresha. Powtarzam żadnego tematu Lidla tam nie ma, ale sam możesz skontaktować się Lidl Polska ( http://kariera.lidl.pl/cps/rde/SID-12508EFA-C4F4FDE5/career_lidl_pl/hs.xsl/opis-ekspansji-1878.htm)i zapytać o inwestycje, bo Banina na najbliższe 2 lata nie ma w inwestycjach. Teraz pytanie gdzie pracujesz i kim tam jesteś, że masz tak "dobre" informacje:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

czy masz zdjęcie tego parku co Kleba będzie budował, bo chcę wynająć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kleba już nic nie wybuduje....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to znalezione, wiec chyba jaj sobie nie robią,
http://mtm-sa.com.pl/realizacje-2/inwestycje-obecnie-realizowane/
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chyba chodzilo im o Biedronke, skrzyzowanie Lotniczej i Borowieckiej?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie, o Borowieckiej jest tu:
http://mtm-sa.com.pl/realizacje-2/inwestycje-obecnie-realizowane/page/10/

Lidl będzie prędzej czy później
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

będzie na pewno - info od ludzi z lidla (decyzyjnych)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

No to sie dzieci ciesza bo za malo sklepow maja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Konkurencja (łac. concurrentia 'biec razem' w rozumieniu współzawodnictwa czy rywalizacji) – mechanizm, za pomocą którego wszyscy uczestnicy procesu gospodarowania na poszczególnych rynkach dążą do osiągnięcia jak największych korzyści.

Specjalnie dla Ciebie, przeczytaj ze zrozumieniem DZIECKO.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widocznie lubisz gowniane sklepy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

http://www.mrre.pl/skwer-banino
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

nie rozumiem dlaczego minusujecie. Ktos podał linka to plany zagospodarowania i za to minusy? co za ludzie !
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

cos mi nie gra z cenami za wynajem, jakies kosmiczne pieniądze albo ja zle czytam ponad 5 tyś za 1 metr kw?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dżizas, to sprzedaż nie najem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

4500 netto za m2 w stanie deweloperskim, jak na Banino to grubo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oni budują tylko te dwa na dole grafiki. Dawno, dawno temu, przez pierwszy tydzień po ogłoszeniu inwestycji, na górnym budynku było logo Lidla, ale zniknęło (zapewne Lidl kazał usunąć, bo jak wiadomo firma nie lubi się za szybko chwalić nowymi sklepami). Pewnie byli na etapie ustaleń itd. i nie chcieli zapeszać, zanim nie postawią przynajmniej fundamentów (jak to każda duża firma).
Czy powstanie tam budynek jak na zdjęciu i czy będzie to Lidl - ciężko powiedzieć, ale nie ma to nic wspólnego z budową Skweru Banino.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest poprawa odpowiedz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

współczuję sąsiadom tej inwestycji - na 15 sklepów tylko 20 kilka miejsc postojowych, przyjadą pracownicy i szlus
no niby jest parking przy tym tajnym operatorze spożywczym:)
ale wiadomo naród leniwy musi wjechać pod same drzwi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja naliczyłem 17 sklepów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Wkład kominkowy z marketu (33 odpowiedzi)

Witajcie, co myślicie o wkladach marketowych do kominka z polki cenowej 2500-3000 PLN? Czy można...

Szambo - wywóz (34 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Odzież bhp (34 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

do góry