Widok

Co z terminami

Ujeścisko Temat dostępny też na forum:
Pytanie do nabywców mieszkań , wiecie co się dzieje z budową i kiedy można spodziewać się wydania/przeniesienia praw własności? I czy dostali już pozwolenie na użytkowanie? Firma nie odpisuje na maile i dziwnie się zachowuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy chodzi Ci o budowę Cuarto Invest na Świętokrzyskiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, "Świętokrzyska" Cuarto Invest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze mówiąc rozważałam zakup mieszkania w te inwestycji ( 2 pok, przeznaczone na wynajem, potem dla dzieci na początek). Coś tam jednak jesr nie tak. Niby prawie wszystko zrobione, a tu pozwolenia nie ma. Ciągnie to się i ciągnie. Chyba jednak nie zaryzykuję. Myślałam też o Havlove- tu ceny wyższe, ale i zaufanie do dewelopera większe. No i czas oczekiwania dłuższy. Moment już odpuściłam- przy tym tempie prac to długo, długo nic tam nie powstanie. Zależało mi na mieszkaniu blisko pętli tramwajowej, byłam już prawie zdecydowana na Świętokrzyską, a tu taki klops. Od kilku mies nic tam w częściach wspólnych nie robią. Boję się zainwestować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Budynki są już ukończone, ale nie wiadomo co z resztą. Deweloper już któryś raz mówi, że wszystko gotowe, na maile nie odpisują ... Dziwna firma... A przedstawiają się na swojej stronie jako "profesjonaliści"...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziś specjalnie odwiedziłam to miejsce. Część okien zasłonięta folią- czyżby już nabywcy wykańczali mieszkania? Czy jest juz pozwolenie na użytkowanie? Części wspólne średnio wyglądają, ogrodzenie zdjęte. A co z drogą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ponoć mieli dostać pozwolenie na użytkowanie po majówce, ale kto to wie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A Cuarto Invest jeszcze prowadzi sprzedaż mieszkań na Świętokrzyskiej? Zostały im jeszcze mieszkania do sprzedaży?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiedzą Państwo co z odbiorami mieszkań i prawo użytkowania (Świętokrzyska Cuarto Invest)? Deweloper milczy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry