Widok

Co zjemy w halach widowiskowo-sportowych?

Co zjemy w halach widowiskowo-sportowych? Temat dostępny też na forum:
Opinie do artykułu: Co zjemy w halach widowiskowo-sportowych?.

Podczas meczu albo koncertu widz głodnieje. Dlatego operatorzy obiektów widowiskowo-sportowych w Trójmieście swoim gościom oferują przeróżne dania i przekąski - od hot-dogów i popcornu, przez burgery i pizzę, po dania obiadowe.

- Największe kolejki są w przerwach wydarzeń - mówi Joanna Skibińska, której firma od dwóch lat zarządza punktami gastronomicznymi na terenie Gdynia Areny. - Wtedy najwięcej ludzi głodnieje i wybiera się coś przekąsić. Nasze menu jest uzależnione od ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakość jedzenia

Jakość jedzenia w halach pozostawia wiele do życzenia. Głodny widz niestety zje wszystko i jeszcze za to zapłaci :/
popieram tę opinię 79 nie zgadzam się z tą opinią 4

i zapłaci... nie ku*** - za darmo dostanie szame, obliże morde i pojdzie dalej ogladac mecz.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11

Koledze chyba chodziło o to, że zapłaci cenę nieadekwatną do jakości

Bydło wnosi na mecze race i petardy, a ojciec nie może dla dziecka wnieść własnej kanapki.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niech je obiad przed i nie kupuje

I nie bedzie marudzil
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

jak na meczu LG to zjemy gruz

i popijemy szlamem
popieram tę opinię 48 nie zgadzam się z tą opinią 13

Piwo na Lechii to jakaś tragedia

nawet nie smakuje jak piwo. Co to jest w ogóle? Barwiona woda?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byle

co, niestety.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 2

Energa stadion

Pomińmy jakość i ceny towaru.
Ale na Boga obsługa!!!
Przerażone „ogromem zadania” dzieci ktore miotają sie w pełnej dezorganizacji za lada. Proste rachunki, proste zamówienia, trzęsące sie rece.
A przerwa w meczu to tylko 15 minut!!!
Albo zatrudniajcie kogoś z doświadczeniem, albo nie wiem...niech ktoś chodzi w czasie meczu z tym popcornem, hotdogami i browarem...
Dramat
popieram tę opinię 64 nie zgadzam się z tą opinią 9

te dzieci nie boją się ogromu zadań tylko tych nachlanych bluzgających ryji kibolskich
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 5

Myślisz ze ile oni dostają za taką pracę? Kto z doświadczeniem by chciał pracować za takie pieniądze? Ci młodzi ludzie zapewne dopiero zaczynają swoją przygodę z praca, trochę wyrozumiałości, empatii.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale ja nie mam pretensji do tych dzieci

Tylko do tych co ich zatrudniaja
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byc moze sie myle, ale pewnie pracuja tam sezonowo wiec nie oczekuj wiele. Praca pewnie tak "dobra", ze dorosli i doswiadczeni jej nie chca.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tochę zrozumienia

Może warto przypomnieć sobie jak to było, gdy zaczynaliśmy dorosłe życie i okazać choć trochę empatii.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

śmieciowe jedzenie w kosmicznych cenach do tego kolejki.

najlepsze piwo 3 procent:)
popieram tę opinię 73 nie zgadzam się z tą opinią 4

W piwie liczy się smak

A nie procenty
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

syf, gnój i siki z kija :(

smutne, ale prawdziwe
popieram tę opinię 70 nie zgadzam się z tą opinią 1

no tak, pan to byś chciał płetwe rekina z kawiorem i małże żeby panu zaserwowano w te 15 min. aaa i cena żeby też byla 'niezłodziejska' - 8 zl za powyższy zestaw. Ma być szybko, świeżo, wykwintnie i tanio.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11

Zarąbiście podsumowane! Jedno wielkie szambo!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

taa i przed końcem kwarty tysiąc ludzi juz wybiega stanąć w kolejce po drogą zapiekankę. I potem w trakcje następnej powracają przeszkadzając pozostałym.
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 1

no i

gu*no za wielką kasę...
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak będą mieli śledzia w galerecie , to chętnie zamówię i zjem
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 4

Najwyżej możesz mieć węgorza w d...e
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Co zjemy?? To samo co wisi w toalecie na rolce!

Jakość takiego jedzenia jest wprost proporcjonalna do papieru toaletowego i odwrotnie proporcjonalna do ceny:) Niestety...nauczyłem się chodzić na imprezy sportowe po obiedzie czego życze i Państwu...zdrowiej i taniej:)
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja odwrotnie

Idę na Lechię tylko po to, żeby dobrze zjeść i się napić, bo przecież nie podziwiać jakość sportową.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 12

W Olivii podczas meczów hokeja zawsze jest stoisko z ciepłymi i zimnymi napojami oraz z popcornem, nachosami itp. Dodatkowo są stoiska z piwem. Warto się zorientować w temacie przed napisaniem artykułu. :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6

Kiedys jezdzilo sie na wyjazdy po to aby skonsumowac "gieta" z grilla.

Byl nawet robiony ranking gdzie jest najlepsza w stosunku cena/jakosc/wielkosc/dodatki.
Szkoda ze teraz wszystko elektryczne :(
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

jedzenie na wyjazdach to samobojstwo,rownie dobrze moglbys w restauracji od samego wejscia napluc kucharzowi w twarz i zrugac kelnera jak ostatnia dz...e a pozniej zadowolony liczyc na to ze danie ktore ci przygotuja w kuchni poza twoim wzrokiem bedzie najlepszym ,,kulinarnym doswiadczeniem'' jakie cie w zyciu spotkalo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

osobiście polecam "giętą" pod stadionem w Poznaniu. Facet prowadzi grilla z żoną i za 10 zł podaje najlepszą 40 cm kiełbe z bułą, sosami i ogórasem :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nigdy! Przenigdy! Odkąd gdy parę ładnych lat temu koledzy z dorywczej pracy opowiedzieli jak oddzielali splesnialy popcorn od dobrego w jednej z hal sportowych nie kupię niczego! Może wodę w zamkniętej butelce bo i lanemu piwu bym nie zaufał.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzy letnie zapiekanki tam sprzedają
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Restauracja w hotelu Olivia

Jedna wielka porażka! Niemrawa obsługa, nieposprzątane stoliki, dania jak z podrzędnego baru, nie polecam!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

zjemy najgorsze g.... jakie jest mozliwe,porownywalne chyba jedynie z ,,zapiekankami''w standardowej spelunie w polowie lat 90 na jakims zapomnianym przez ludzi pks.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Amku

jemy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na stadionie Lechii jest dramat. Jedzenie o ile to można nazwać jedzeniem, a piwo? 9 zł za 0,4 jakiegoś szczocha. Wstydu nie mają. Mogę zapłacić 9 zł za piwo, tyle w barach też płacę, ale co to ma być? TO nawet koło piwa nie stało!
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 2

najlepiej nic

mój brat tak się struł raz na ergo arenie ze głowa mala, a ze kumpel tez się struł to wiadomo gdzie było źródło
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie co zjemy, tylko ile trzeba czekać na jedzenie

Na stadionie sprzedają w ogole niewyszkoleni ludzie. Hot-dog gotowy, ale albo kasy nie umieją albo terminalu i sie czeka 5-10 min
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

a co ty chcesz - dr inż. i prof zwyczajnych widzieć za ladą z goframi i piwem z kija?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

kiedyś dostałem 14 frytek...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

na półtoragodzinny mecz przychodzę oglądać a nie jeść - ewentualnie jakieś piwko i fajeczka w przerwie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gieta slaba

Co do jakosci kielbasy zekomo z lokalnej masarni to na olimpijskiej znacznie sie pogorszyla i w tym sezonie przestalem jesc bo do jedzenia sie nie nadaje
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapiekanka na Lechii 3 razy podgrzana

bo za każdym razem zimna dwa gryzy i do kosza . Zamknął bym te budy i ludzi co to podają a operatorowi kazał to jeść di końca życia! !!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Te bary to wspomagana eutanazja dla entuzjastów... koty pod blokami jadają lepiej, ale kto tam sportowcom zabroni korzystać z życia i jego oferty.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od razu wiedziałem co będziecie pisać

Syf, gnój, drogo, do niczego, niedobre. Czyli tak samo jak w przypadku foodtrucków i większości prezentowanych na tym portalu restauracji i barów.
Wiem jedno. Jesteście chorzy z nienawiści i na hejt. Wasze zmiany w mózgu sa tak zaawansowane, że chyba już za późno na leczenie.
Słabi, zakompleksieni hejterzy. Smutne.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 17

Możemy Ciebie zbiorowo przeprosić

jeśli napiszesz nam w sposób rzetelny, cóż zdrowego i fajnego jest w bułach z chemią, mięsem z laboratoriów farmaceutyczno-biotechnologicznych, warzywami nigdy nie widzącymi naturalnej ziemi oraz Słońca czy dodatkami typu musztarda lub keczup o których można powiedzieć, że jedynym naturalnym składnikiem w nich jest woda.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

to teraz zastanówcie się jakie produkty są uzywane do

wyrobu pizzy lub zapiekanek skoro sa to jednorazowe imprezy i muszą zarobić 3x4 x wiecej niz normalne restauracje wiec rządzi tam aro i tego typu półka a płacisz jak w dobrej restauracji
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

się pytają to są odpowiedzi

jakoś zgodnie z prawdą licha,to co mają pisać?
że rewelacyjne bagietki odrzgewane w mikrofali i super fryty na starym tłuszczu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piwo siki parówy z mikrofalówy jemy to co sportowcy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A gdzie cos dla alergika , który nie może bmk, wołowiny, jaja , pochodnych tych produktów. Itd i itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

alergika nic nie tyka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

bez sensu

obżeranie się tym niezdrowym jedzeniem wpędza ludzi w najgorsze cywilizacyjne choróbska
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nic

ewentualnie frytki i cole.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

nic to nic, a już na pewno nie frytki i kolę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Balu

A budyń też
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Energa Stadion

Tam powinien stać sanepid.
Ostatnio na meczu kupiłem hod-doga dla Syna o mało zębów na bułce nie połamał.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

To był cygański hot-dog w bułce z betonu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

o stadionie żużlowym to mało kto słyszał
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

A gdzie koszerne jedzenie?

Aj waj! To sie w glowie nie miesci taka rzecz!
Zeby nie bylo koszernego?U nas w Beer Szewa to nie do pomyslenia .Mame mnie mowila ze tu nic dobrego ale ja nie wiedzialem ze tp az tak
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

sam se przygotuj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stadion energa

Jedzenie dla podludzi. Zapiekanki z seropodobnym syfem o smaku oleju palmowego. Żygi ochydne fuj. Menel tego by nie tknął nawet.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stadion żużlowy

Artykuł wydaje się być niepełny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedzenie

Ja ostatnio byłam w Ergo Arenie - ochroniarz wpuszczajacy na halę kazał mi otworzyć torebkę w której miałam paluszki i bezczelnie KAZAŁ mi wyrzucić je do Śmietnika obok stojacego albo zjeść przed wejściem....żenada
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

krótka piłka

trzeba raz na zawsze skończyć z niezdrowym obżarstwem na imprezach sportowych
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Parking w Ergo.

Bandytyzm i zdzierstwo 20 zł za 2 godz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Natomiast już tej jesieni: śledź po gdańsku mili Państwo

W zalewie smolistej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lubie wracac na imprezy do 3 city, fajnie, że można się pobawić, jakąs perłe wypić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry