Odpowiadasz na:

CodeBoy - ocena

Pełen profesjonalizm i świetna obsługa! Zakup samochodu w tym salonie przebiegł bardzo sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Personel był kompetentny, pomocny i odpowiedział na wszystkie pytania.... rozwiń

Pełen profesjonalizm i świetna obsługa! Zakup samochodu w tym salonie przebiegł bardzo sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Personel był kompetentny, pomocny i odpowiedział na wszystkie pytania. Cały proces od doradztwa po odbiór auta przebiegł bezproblemowo. Salon spełnił wszystkie moje oczekiwania i zdecydowanie mogę go polecić innym klientom.

zobacz wątek
3 miesiące temu
~CodeBoy

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry