Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karolina - opinia wątek zamknięty Tu znalazłam swojego wymarzonego Maca, super jakość i obsługa. Polecam
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 lipca 2021

Adrian Kierski - opinia wątek zamknięty Kupiłem fajnego laptopa. Polecam to miejsce.
~Adrian Kierski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 lipca 2021

Andrzej Wierciach - opinia wątek zamknięty Miła obsługa, duży wybór i dobra jakość. Polecam
~Andrzej Wierciach
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 czerwca 2021

Fabio - opinia wątek zamknięty Polecam to miejsce, dobra obsługa i pomoc
~Fabio
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 czerwca 2021

Anna Gracja - opinia wątek zamknięty Potrzebowałam na szybko komputera, kolega z pracy mi powiedział o tym...
~Anna Gracja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 czerwca 2021

Mariusz - opinia wątek zamknięty Polecam to miejsce, duży wybór, i ceny nie powalają z nóg.
~Mariusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 czerwca 2021

Jedrzej - opinia wątek zamknięty Sympatyczne miejsce, jak ktoś chce kupić komputer to polecam to miejsce
~Jedrzej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 czerwca 2021

Tomasz - opinia wątek zamknięty Fajne miejsce i dobra obsługa, polecam to miejsce
~Tomasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 czerwca 2021

Patryk - opinia wątek zamknięty Polecam miła i profesjonalna obsługa, Pan Szymon jest w stanie doradzić nawet...
~Patryk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 czerwca 2021

Barbara - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona z zakupu, miła obsługa, fachowe podejście do potrzeb....
~Barbara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 czerwca 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Fajny klimatyczny lokal z komputerami poleasingowymi. Duży wybór, lokalizacja...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 czerwca 2021

Daniel - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam. Przystępne ceny i śwetne doradztwo Pana Szymona. Kupowałem...
~Daniel
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 czerwca 2021

Szymon - opinia wątek zamknięty Super punkt i duży wybór, polecam to miejsce
~Szymon
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 czerwca 2021

MP - opinia wątek zamknięty polecam! Przemiła i profesjonalna obsługa, imponujący wybór sprzętu w...
~MP
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 maja 2021

Sąsiedni - opinia wątek zamknięty spory wybór. komputery na każdą kieszeń. Przyjemna atmosfera i fachowe...
~Sąsiedni
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 maja 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty Fajny duży wybór i dobra jakość, polecam
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 maja 2021

Czarek - opinia wątek zamknięty Super obsługa, szeroki asortyment i super jakość
~Czarek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 maja 2021

Patryk - opinia wątek zamknięty Profesjonalne podejście do potrzeby klienta, szybka i konkretna oferta.
~Patryk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2021

pixel - opinia wątek zamknięty Ogromny wybór komputerów, bardzo pomocna i miła obsługa, która dopasowała...
~pixel
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2021

Marta Zientarska - opinia wątek zamknięty Produkty super jakości, super obsługa. Kupiłam fajnego MacBooka :)
~Marta Zientarska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry