Widok

Concordia - Miejsce dla każdego!

Witam wszystkich! Chciałbym was zaprosic do najlepszego miejsca w trojmiescie :) Concordia to restauracja gdzie mozna zjesc wysmienity obiad lub najlepsza pizze w miescie :) Concordia to również PUB z klimatem gdzie spedzisz niezapomniane chwile ze znajomymi :) Karaoke odbywające się w środy zyskalo miano najlepszego karaoke w mieście :) Reggae Czwartki zyskuja coraz wieksza popularność, imprezy w piatki i soboty rownież cieszą sie powodzeniem :)
Zapraszam wszystkich do Oliwy ul. Doroszyńskiego 34 :)
Sprawdz co jest grane na www.concordia.gda.pl
we're live a life of joy, not a life of sarrow...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
W takim razie muszę znowu do Was zawitać na pizzę - ostatnio na 40-tce kumpla była świetna.
A co do tego Pana - zwracam honor...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
heheh jak lykasz wszystkie medialne bzdury to ok :P tak sie sklada ze tamten pan zginol na petli autobusowej kolo kiosku a nie u nas w lokalu :P spokojna twoja rozczochrana :) zapraszamy
we're live a life of joy, not a life of sarrow...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy to nie jest to miejsce, gdzie niedawno jeden sobie życie utracił?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry