Widok

Contrast Cafe-czy trzyma poziom ?

Hydepark Temat dostępny też na forum:
Dzisiejszy dzień temu przeczy.Korzystanie z toalety-kupon 2 zł z automatu dla wszystkich korzystających czyli konsumentów Cafe i gości z zewnątrz.
Kupon ponoć można odliczyć przy realizacji płatności za zamówienie..Kilka osób wśród nich i ja zapomnieliśmy o odliczeniu od rachunku.Pilnująca Pani instruuje że kupon jest ważny przez rok i w ty czasie klient Contrastu może sobie odliczyć.Tłumaczenie,że to nieporozumienie bo przyjezdni, ale i też miejscowi są tylko dzisiaj i w ciągu roku nie będą korzystać z takich usług to jak echo o ścianę.Nikogo z personelu to nie interesuje.
Przy okazji: na kuponie data 7.11.2018 chyba mam oczopląs bo dzisiaj 11.07,2018
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bywałam w kontraście w tym tygodniu i nie mają problemu ze zrealizowaniem kuponu sprzed kilku dni.
Wg mnie dalej trzyma poziom, toaleta czysta i bez kolejek jak to drzewiej bywało, obsługa sympatyczna. A piwo zimne i dobre;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Siostro z kraciastych zaświatów ;)

Zimne piwo nie ma smaku, w brak kolejek przed kibelkiem nie wierzę, wszystkie kupony pogubiłem a na spotkania towarzyskie lokal się nie nadaje, bo za głośno i pogadać nie idzie.
A może już peseloza mnie wycofuje z takich przybytków... :D

@kumpel:
7/11/2018 to anglosaski zapis daty (M/D/RRRR).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem, byłam i w poniedziałek i wtorek i jeszcze ze dwa razy w innych dniach i nie było głośno na tyle by nie słyszeć znajomych. Do toalety stałam może najwyżej minutę a to był wieczór więc raczej tłoczno było:) I mają dobrą kanapkę z kurczakiem;)

Tylko zimne ma smak;) I to z sokiem bo w mojej kraciastej krainie takich nie serwują;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Tylko zimne ma smak

Chłodne, Siostro.. chłodne... nie zimne czy wręcz lodowate, jakie pasjami leją po knajpach :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chłodne to może być moje serce:P Ja tam lubię zimne, zwłaszcza w taką pogodę!
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Temperatura niezbyt głebokiej piwnicy. Ok. 10-12°. Sam miód...
Zimne, z lodówy, czyli rzędu 4-5° nie ma już dla mnie smaku.
Zwłaszcza w taką pogodę. Poza sezonem letnim piwo w zasadzie może dla mnie nie istnieć. Tym się różnię od siebie sprzed ~ćwierćwiecza, kiedy było podstawą bytu i nie tylko rozróżniałem gatunki, ale ten sam gatunek po butelkach (brązowe/zielone).
Teraz to jest dla mnie tylko napój po upalnym dniu.
Ew. paddierżacz razgawora na spotkaniach towarzyskich, kiedy nie mam ochoty się zwarzyć ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja odwrotnie, na starość zaczęłam się smakować w tych złotych trunkach. Póki co testuję różne ale;) zza mojej/nie mojej kraciastej zzamiedzy. I w winach też. Chyba mnie SKS dopada;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Chyba mnie SKS dopada;)

I to mówi moja Siostra bliźniaczka, która mogłaby być moją córcią (zawiłości genetyki znane części Forumowiczów;D

Ze złotym trunkiem uważaj. Idzie w boczki a zwłaszcza w brzuszki. Musisz zintensyfikować spalanie, co koliduje z SKS-em :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie poszło w boczki ;)))) Ale też przez jakiś czas jednak nie było spożywane ze względu na to, że mój drogi bracie 2 lata temu wujkiem zostałeś;) Ale wydaje mi się, że chyba to kiedyś pisałam na forum;) Albo i nie. Nie pamiętam!
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam siostreńca, czy siostrenicę?

(tak dawno nie używałem priv'a, że haseł zapomniałem. Odzyskuję;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz siostrzeńca ;)

A ja się mocno zdziwiłam, ze mam na kompie zapamiętane hasło.

Tak pobieżnie przebiegłam po tematach i chyba nie ma starego admina ;) nowy jakiś sztywny trochę ;)

Czy bywa tutaj jesCze Mo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> chyba nie ma starego admina ;) nowy jakiś sztywny

Jakuba nie ma i stare Forumy chlipią za Jego moderacją.
Młodzież (narażam się:D* nie dość, że leniwa, to nieudolna. Ale da się z nimi dogadać, jeśli jest taka potrzeba.

Mo zawitała zjawiskowo kilka m-cy temu. I znowu znikła.

---
* ale, póki co, udaje mi się trzymać turkus :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie kojarzę o co chodzi z turkusem ;) pamięć dobra ale krótka ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taki fetysz :D
image
Są gorsze rzeczy od śmierci. Czy zdarzyło Ci się spędzić wieczór z agentem ubezpieczeniowym?
(Woody Allen)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Śródmieście

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

do góry