Widok

Copernicus

Aniołki Temat dostępny też na forum:
Kameralne osiedle położone jest w zacisznym zakątku miasta, a jednocześnie bardzo blisko al. Zwycięstwa, łączącej Śródmieście Gdańska z Wrzeszczem. Aniołki to dzielnica pełna willi i kameralnej zabudowy jednorodzinnej. Blisko stąd do wielu instytucji, centrum, obiektów handlowych. Osiedle powstaje tuż obok starego bukowego lasu. Copernicus składa się z pięciu kameralnych budynków przy ulicy Kopernika w Gdańsku. Architektura osiedla to nowoczesna wersja eleganckiej miejskiej zabudowy ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moglibyście zmienić stronę na nową, bo obecna ma mało informacji :)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłem

Miało być pięknie. Werandy i okna z plastiku strasznego, mieszkania ciemne, ściany wewnątrz mieszkań karton i wełna, budynki okno w okno - ogólnie brak polotu. Oczekiwania były inne, stąd ta cena atrakcyjna.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 18

Opinia sponsora

Wyłożyłem na mieszkanie w tym budynku pieniądze na mieszkanie dla dziecka i uważam, że błędu nie popełniłem. Świetnie skomunikowane miejsce, wysoki standard projektu (zwłaszcza w porównaniu z sąsiednimi budynkami konkurenta) i wykonania, oraz ciekawe perspektywy na przyszłość (rewitalizacja parku i okolicy) to najważniejsze atuty. Relacja jakość/cena - naprawdę znakomita.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

najlepsza lokalizacja w tej cenie
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 9

zadowolony

kupiłem mieszkanie .Lokalizacja dla mnie.. wyczekana,wyszukana...to czego szukałem,centrum a jednak kameralnie...Zadnej alternatywy oprócz górnego Sopotu,(dla mnie ze względu na cenę nie dostępnego),nie znalazłem do tej realizacji
Bardzo drogie miejsca parkingowe podziemne,ale to norma w lokalizacji centrum Wrzeszcza/Gdanska.Jak się mieszka..jeszcze nie wiem.Ze względu na to,że budynki są otoczone doliną jest bardzo cicho ,a przecież zaraz mamy centrum Gdanska i ruchliwą Grunwaldzką..
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7

NIEZADOWOLONY

Kupiłem mieszkanie Lokalizacja super, kameralna dzielnica; jednak stan w jakim budynek został oddany mieszkańcom to dno. Ekolan nie zdążył z wykończeniem a część prac była robiona na szybkiego i efekty widać. Odpadające bąble z sufitów; niezabudowane liczniki z wodą i ogrzewaniem; drzwi do mieszkań z nie zamontowanymi framugami (część ma a część nie) i wiele innych niedoróbek i drzwi wejściowe gdzie nie działa elektromagnez w drzwiach i wiele innych niedoróbek za mieszkanie za 500 tyś zł; Sprawa dotyczy budynku MARS; Venus prawie wykończony jeszcze nie ma zabudowy na 3 piętrze
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

piszecie że super lokalizacja

a ja się pytam dlaczego tam w okolicy ludzie mają tak dużo krat w oknach ? może ktoś zna tą dzielnicę bliżej i może napisac jak tam się mieszka?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mieszka się bardzo dobrze. Cicha dzielnica, blisko las. Brakuje tylko sklepu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

takie mam pytanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem, co się dzieje z działem sprzedaży w Ekolanie, ale z taką niekompetencją w przypadku dewelopera spotykam się po raz pierwszy - traktują klienta zupełnie tak, jakby rozdawali mieszkania za darmo i jeszcze mu dopłacali
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Onet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nagroda Budowa Roku 2014 - za co?

Zapraszam na osiedle Copernicus przedstawicieli Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa i osoby, które przyznały nagrodę ''Budowa Roku 2014 w kategorii Budownictwo mieszkalne o wartości do 15 mln złotych" aby zobaczyły po roku czasu jakie wychodzą wady w jakości wykonania oraz techniczne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co tak cicho?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mnie tam się podoba :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry