Jestem córką 64 letniej pacjentki Centrum. Bardzo się cieszę, że trafiliśmy do cditn i to w zasadzie bezpośrednio po wyjściu mamy ze szpitala. Mama po udarze mózgu zmagała się z głęboką afazją. Nie bardzo wiedziałam gdzie szukać pomocy, dopytywałam znajomych o polecanych terapeutów. Tak dostałam kontakt do pana Marcina, który od razu zareagował na moją prośbę o pomoc. Pierwsze spotkanie odbyło się w zasadzie po 2 dniach od telefonu, profesjonalna diagnoza, wiedzieliśmy konkretnie co mamie dolega, jak możemy jej pomóc, jaka czeka ją terapia. Dzięki tym wszystkim informacjom nasza rodzina zaczęła funkcjonować w rytmie odpowiednim do potrzeb mamy. Współpraca z terapeutami trwa od ponad pół roku, postępy które wykonała mama przy pomocy centrum są ogromne. Zajęcia odbywają się regularnie, terapeuci są elastyczni, wyrozumiali ( szczególny podziw dla Państwa za pracę w czasie pandemii). Pan Marcin również wspiera i pomaga w rozwiązywaniu problemów życia codziennego, z którymi zmaga się nasza mama. Wielkie podziękowania dla Państwa! Bardzo się cieszę, że mama jest pod Państwa opieką. Serdecznie gratuluje pasji i życzę wszystkim, którzy potrzebują tego typu pomocy by trafiali na takich lud