Widok

Coś do poczytania o wsi.

https://fakty.interia.pl/prasa/news-przeglad-ani-spokojna-ani-wesola,nId,4683597
Wypisz, wymaluj nasza wieś...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Nie wiem w której części Banina mieszkasz ale ja osobiście nie zauważyłam żeby ktoś dookoła palił śmieciami w piecu a szambiarki też dość regularnie jeżdżą, więc to porównanie jest chyba trochę krzywdzące
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tu się nie zgodzę - każdy kto ma możliwość podłączenia się do kanalizy powinen dostać karę administracyjną za to że ma szambo - a sieć kanalizy w baninie jest nawet dobra ale developery i cebulaki się nie podłączają przez co zatruwa otoczenie oparami szamba i niską emisją tzw Spaliny z nie najnowszych szambiarek jadących na uliczkach osiedlowych.
Skandal
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie każdy ma miliony na koncie żeby odrazu podłączyć się do kanalizy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale ta inwestycja zwraca się w max 3lata. Policz tylko różnice na wywozie a splywie. Reszta to ważne dla sąsiadów. A komfort nie myślenia o szambie bezcenny...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak. My podłączyliśmy się i komfort nie myślenia o tym kiedy szambiarz nas odwiedzi-bezcenny. Ale nie wszyscy mają kasę bo to wcale takie tanie nie jest.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Szambo - wywóz (40 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

do góry