Centrum Doskonalenia Zawodowego

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, gen. Józefa Sowińskiego 12

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Polecam Credo, a w szczególności instruktora Pana Stanisława - bardzo miły,...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 czerwca 2012

Ośrodek naprawdę godny polecenia wątek zamknięty Serdecznie wszystkim polecam, przewspaniali ludzie. Bardzo ciepło zostałam...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2012

Marzena Piasecka-Kwiek - opinia wątek zamknięty Bardzo Polecam Pana Romana . Profesionalny ,opanowany z humorem . Z czystym...
~Marzena Piasecka-Kwiek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 marca 2012

Polecam goraco wątek zamknięty Polecam jestem mile zaskoczona obsługa biura. Panie bardzo miłe pomogą w...
~Kursant
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 lutego 2012

Polecam gorąco CREDO! wątek zamknięty Pragnę polecić Credo, gdzie sprawnie i szybko przeszłam przez kurs i bez...
~Kursantka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lutego 2012

Zdecydowanie polecam p. Stanisława! wątek zamknięty Teoria poszła gładko, Jazdy super, dużo cierpliwości, rzut na "głęboką wodę",...
~Gosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 grudnia 2011

Super wątek zamknięty Na temat Wyposażenia, Czasu trwania kursu oraz Przystępności cen nie mogę za...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 grudnia 2011

Mada - opinia wątek zamknięty Zdałam za drugim razem dzięki wspaniałemu Panu Stasiu. Uczy bezstresowo,a...
~Mada
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lipca 2010

Elegancko! wątek zamknięty Muszę stwierdzić że jestem mile zaskoczony. Spodziewałem czegoś gorszego....
~Bartosz B.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 października 2011

osrodek godny polecenia wątek zamknięty bezstresowa nauka jazdy.W szczegolnosci polecam instruktora Pana Tomka....
~kursantka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 lipca 2009

Maciej K. - opinia wątek zamknięty Polecam CREDO. Egzamin zdałem za 2 razem. W ośrodku panuje bardzo miła...
~Maciej K.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 grudnia 2010

Przeciętna szkoła. wątek zamknięty Żadna rewelacja. Biorąc pod uwagę cenę i jakość, jestem zdania, że ceny zbyt...
~ZombieZ
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 listopada 2010

~xxxxx xxxxxxxxxx
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 maja 2010

Polecam wątek zamknięty Zdałem dziś za 1 razem :), polecam instruktora Leszka Kosińskiego, dlatego...
~Przemek
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 lutego 2010

polecam wątek zamknięty zgadzam się z opiniami na temat Pana Stasia - człowiek dusza, uczy w...
~kkk
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 maja 2010

polecam wątek zamknięty Ośrodek Credo jest godny polecenia. Oprócz bezproblemowego kompleksu usług na...
~kredka
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 listopada 2008

polecam! wątek zamknięty Zdałam egzamin za drugim razem i dla mnie to sukces! Wszystko dzięki...
~nel
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 stycznia 2010

;D wątek zamknięty Zdane za 1-wszym razem dzięki panu Stasiowi - serdecznie polecam tego...
~Aga
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 stycznia 2010

sukces :) wątek zamknięty Zdałam dziś za pierwszym podejściem. Na pewno bardzo duża w tym zasługa mojej...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 września 2009

:) wątek zamknięty Dzisiaj miałam egzamin. Zdałam za pierwszym razem !!! Test - 0 błędów, plac...
~Monika Jaszewska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
75

postów

68

wątków

do góry